Трактори

Трактори 2021-04-22T10:23:47+03:00

Zetor Hortus

Zetor Hortus
HORTUS CL 65 HORTUS HS 65 HORTUS Zetor Hortus Основна інформація Специфікація Технічні параметри Брошура Потужність Zetor Hortus - це компактні та універсальні трактори, оснащені потужними та економічними двигунами, які разом з оптимальною вагою трактора гарантують високу потужність за будь яких умов. Надійність Моделі Zetor Hortus були розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну надійність і

Детальніше

Zetor Major

Zetor Major
Major MAJOR Zetor Major Основна інформація Специфікація Технічні параметри Брошура Потужність Конструкція тракторів ZETOR забезпечує оптимальне співвідношення потужності двигуна і ваги трактора. Таким чином, потужність трактора ефективно перетворюється в тягове зусилля. Надійність В тракторах ZETOR особливий акцент зосереджено на простому, розумному та раціональному виконанні. Тільки так досягається простота та швидкість сервісного обслуговування. Ефективність Трактори ZETOR

Детальніше

Zetor Proxima

Zetor Proxima
Proxima PlusProxima Power PROXIMA Отримати консультацію Zetor Proxima Основна інформація Специфікація Технічні параметри Брошура Отримати консультацію Потужність Трактори серії Proxima завдяки комбінації потужного двигуна та якісної коробки передач досягають високої продуктивності та можуть використовуватися на різноманітних роботах. Надійність Проста масивна конструкція робить моделі Proxima надійними тракторами в найскладніших умовах. Ефективність Комбінація універсальності і низьких витрат

Детальніше

Zetor Forterra

Zetor Forterra
ForterraForterra HD FORTERRA Zetor Forterra Основна інформація Специфікація Техничні параметри Брошура Потужність Трактори Forterra - одні з найбільш потужних в лінійці продуктів Zetor Tractors. Комбінація потужного двигуна і велика маса забезпечує максимальну продуктивність трактора в будь-яких умовах. Міцність У моделях Forterra велика увага приділяється простому, розумному і раціональному виконанню. Проста конструкція тракторів покликана полегшити технічне

Детальніше

Zetor Crystal

Zetor Crystal
Сильний Міцний Ефективний CRYSTAL Zetor Crystal Основна інформація Специфікація Технічні параметри Брошура Сила Збалансована конфігурація шестициліндрового двигуна і загальна маса трактора забезпечують достатню силу для важких робочих навантажень. Міцність У вітер і в дощ. Влітку і взимку. Вдень і вночі. Zetor Crystal не чекає ідеальних умов. Кожну хвилину він працює для вас з максимальною продуктивністю.

Детальніше

Zetor Utilix

Zetor Utilix
Utilix HT UTILIX Zetor Utilix Основна інформація Специфікація Технічні параметри Брошура Потужність Завдяки оптимальному поєднанню ваги трактора та потужності двигуна, моделі Utilix забезпечують відмінну продуктивність в усіх умовах та в широкому діапазоні застосувань. Надійність Трактори Zetor Utilix мають потужну та міцну конструкцію і тому є найбільш надійними в будь-якій роботі. Ефективність Поєднання простої, зручної роботи

Детальніше

Трактор є універсальною технікою, яка використовується для виконання різноманітних сільськогосподарських завдань: посів, культивація, оранка, збирання врожаю і так далі. Компанія «Агро-Темп» пропонує найкращу сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників. Вся пропонована спецтехніка має виключно високу якість і здатна надійно служити багато років. Основне призначення тракторів у фермерському господарстві – це переміщення різних машин і знарядь, тобто використання в якості тяглової сили. У каталозі нашого інтернет магазину представлений широкий модельний ряд дизельних, дорожніх, колісних тракторів, тракторів з ковшем та причепом, навантажувачів, а також іншого знімного або причіпного обладнання, зокрема, роторна косарка для трактора.

ПЕРЕВАГИ ТРАКТОРІВ ZETOR

 • ПРЕМІУМ ЯКІСТЬ забезпечує роботу без поломок - ZETOR використовує тільки високоякісні матеріали при виробництві, і на одному конвеєрі збираються трактори для всіх ринків із одних комплектуючих.
 • НИЗЬКА витрата палива - трактори ZETOR регулярно отримують нагороди за одні з кращих показників витрати палива і масла серед тракторів в світі. В результаті випробування 60-ти різних моделей тракторів німецьким центром випробувань техніки DLG, де FORTERRA 135 посіла 2-е місце з середньою витратою близько 12-13 л/га при оранці.
 • КОЖЕН двигун перед встановленням на трактор проходить повноцінну обкатку протягом 2 - 2,5 годин на спеціальному стенді. З одного боку це підвищує вартість виробництва, а з іншого це дозволяє виявити дефекти ще на заводі і вчасно їх усунути. Після чого двигун буде без проблем працювати на тракторі за будь яких умов.
 • МАЛІ ВИТРАТИ ПРИ РЕМОНТІ - сервісний інтервал 500 м-год. Завдяки високій механізації і малій кількості складної електроніки, наші трактори можливо обслуговувати в умовах більшості сервісних майстерень без високих вимог до їх оснащення, що дозволить Вам заощадити додаткові кошти. Вартість сервісного обслуговування та запасних частин на 30-60% нижче ніж в основних все світніх конкурентів.
 • ДІЙСНО потужні двигуни - трактори володіють великим запасом тяги в середньому 35 - 41%!
 • НАДІЙНІСТЬ ДВИГУНІВ при використанні в різних умовах - досягається високою механізацією та точністю складання двигуна (мала кількість складної електроніки) - завдяки чому ZETOR успішно продає двигуни і для застосування в інших галузях промисловості. Трактор призначений для всесезонної роботи 24 години на добу.
 • Підігрів охолоджуючої рідини перед пуском – для зменшення зносу деталей двигуна при мінусових температурах та гарантованого запуску.
 • НАДІЙНІСТЬ, ПОТУЖНІСТЬ та НИЗЬКА ВИТРАТА ПАЛИВА двигунів ZETOR досягається використанням двигунів невеликого об’єму із турбонаддувом, механічного паливного насосу та 4 клапанів на циліндр. Завдяки чому дані двигуни найбільш пристосовані для експлуатації в різних умовах і при цьому відповідають нормам токсичності Tier III.
 • Повітряний компресор із шлангом для підкачки шин – можливе підключення гальмівної системи причепів, та інших споживачів. Швидке регулювання тиску в шинах при роботі в полі та русі по дорогах.
 • ЯКІСТЬ, яку декларує ZETOR TRACTORS, підтверджується званням НАЙКРАЩИЙ ТРАКТОР з других рук в Європі - тобто, серед тракторів на вторинному ринку, навіть через 10 років, трактори Zetor втрачають найменше у ціні.
 • ПОТУЖНА акумуляторна батарея – гарантований запуск двигуна за будь якої погоди.
 • Трактори ZETOR мають НАЙПРОСТОРІШУ КАБІНУ, що дозволяє мати найкращу оглядовість та зменшує втому під час роботи.
 • Кондиціонер кабіни із вуглецевим фільтром - для безпечної та комфортабельної роботи із оприскувачем.
 • Пневматична амортизація сидіння – для зменшення втоми водія і підвищення продуктивності.
 • Дзеркала та заднє скло із підігрівом як на автомобілях – для максимальної оглядовості.
 • Аудіо підготовка кабіни – для зменшення втручання третіх осіб в електропроводку кабіни під час встановлення радіо та комфорту водія.
 • Широкопрофільні шини – для зменшення пробуксовки та витрати палива.
 • Рекордна вантажопід’ємність задньої навіски всіх тракторів ZETOR дозволяє працювати навіть з агрегатами, що до 60% перевищують вагу самого трактора – відсутність проблем із агрегатуванням!
 • 2 або 3 ступінчастий автоматичний збільшувач крутного моменту (перемикання передач без розриву потоку потужності) забезпечує відсутність необхідності у натисканні педалі зчеплення та зупинки при перемиканні КПП – економить час, паливо та кошти.
 • Мінімум 3 варіанти приєднання причіпного обладнання: 3 точкова навіска, жорстка автоматична зчіпка регульована по висоті (для прес-підбирача чи обприскувача – карданний вал може бути знизу або зверху), маятникова подовжена зчіпка (для причепа чи причіпного обладнання).
 • Система автоматичного регулювання 3-точкової навіски Hitch Tronic (патент ZETOR для своїх тракторів: для Proxima – опція, для Forterra – база) дозволяє трактору автоматично адаптуватись до рельєфу місцевості та покращує тягові властивості та забезпечує обробіток на точно задану глибину.
 • Гідравлічний домкрат в базі – для проведення швидкого ремонту чи зміни колії коліс прямо в полі.
 • Трансмісія із великою кількістю передач (в основному робочому діапазоні 7-9 передач) – для оптимального завантаження двигуна і зменшення витрати палива.
 • Гідравлічна система із муфтою вільного зливу – безпроблемне агрегатування та робота із гідромоторами на пневматичних сівалках та посівних комплексах.

Чому трактор Zetor вигідніше придбати у нас?

Часто при обробці грунту потрібна велика тяга. Нові моделі мають високу потужність і здатні впоратися навіть зі значними обсягами робіт при мінімальному технічному обслуговуванні. Завдяки прямій співпраці з виробниками, ціни на наші товари цілком конкурентоспроможні. Наша компанія є офіційним представником всесвітньо відомої торгової марки Зетор, яка вважається надійним виробником якісної техніки. Тому ми можемо гарантувати доступну вартість і відмінна якість.

Продаж тракторів здійснюється по всій території України, завдяки нашим представництвам у таких містах, як Вінниця, Дніпро, Київ, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Суми та Харків.

Щоб купити вподобану техніку достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. У разі необхідності досвідчені фахівці завжди нададуть докладні відповіді на будь-які питання.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"