Заснування компанії

"Компанія Агро-Темп" була заснована в 2009 році та має понад 13 років активного розвитку на ринку України.

Партнерство з Lemken

"Компанія Агро-Темп" має статус офіційного дистриб'ютора компанії Lemken

Партнерство з Maschio Gaspardo

"Компанія Агро-Темп" має статус офіційного дистриб'ютора компанії Maschio Gaspardo

Партнерство з Zetor

"Компанія Агро-Темп" має статус офіційного дистриб'ютора Чеських тракторів Zetor

Власне виробництво

Відкриття власного виробництва причіпних пристроїв до сівалок

Партнерство з Juta

"Компанія Агро-Темп" має статус офіційного дистриб'ютора компанії Juta

Партнерство з SAMPO COMIA та Junkkari

Цього року початок співпраці з Junkkari (Фінляндія) та з SAMPO COMIA (Фінляндія)

Б'ємо рекорди

Рекордна кількість продажів тракторів Zetor та зерносушарок Mecmar

участь у засіданні Торгово-Промислової Палати в Чехії

24.08.2022 року, у День Незалежності України 🇺🇦, провідні представники різних сфер бізнесу України та Чехії, серед яких були ТОВ "Компанія Агро-Темп" та виробник тракторів Zetor прийняли участь у засіданні Торгово-Промислової Палати в Чехії, яке було присвячене українському бізнесу та спільному розвитку Захід відкривав прем'єр міністр Чехії Петр Фіала.

Про ТОВ “Компанія Агро-Темп”

НАША КОМПАНІЯ

«Компанія Агро-Темп» є постачальником і сервісним оператором сільськогосподарської техніки. В Україні ми працюємо з 2009 року, активно розвиваючи власну мережу представництв по всій країні. Наша мета – бути якомога ближче до клієнта.

 

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 • Продаж імпортної сільськогосподарської техніки
 • Продаж запасних частин
 • Гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки
 • Власне виробництво сільськогосподарського обладнання
 • Ремонт сільськогосподарської техніки будь-якої складності
 • Доставка запасних частин та комплектуючих

 

НАШ ПІДХІД

«Компанія Агро-Темп» є офіційним дилером провідних виробників сільськогосподарської техніки. Асортимент обладнання, яке ми поставляємо, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах. Наша компанія пропонує машини та обладнання відомих в Європі та в усьому світі брендів.

Бренди

 • Трактори:  ZETOR
 • Ґрунтообробна і посівна техніка: MASCHIO GASPARDO, LEMKEN, а також Junkkari
 • Сушарки й елеваторне обладнання: ESMA
 • Зернозбиральні комбайни: Sampo Rosenlew
 • Телескопічний навантажувач: Dieci

 

МЕРЕЖА

Мережа ТОВ «Компанія Агро-Темп» постійно розширюється. Наші представництва є в таких стратегічно важливих регіонах, як Київська, Дніпропетровська, Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Вінницька, Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька та Миколаївська області.

 

СЕРВІСНА СЛУЖБА

Сервісна служба працює у кожному з представництв «Компанії Агро-Темп». Наші сервісні інженери пройшли навчання на заводах-виробниках та отримали достатньо високий рівень кваліфікації. Завдяки мобільним сервісним бригадам ми маємо змогу забезпечувати максимальну швидкість сервісного обслуговування як щодо ремонту гідравлічних систем, електроприладів, тракторів, зернозбиральних комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки, так і заправки кондиціонерів. Ми робимо усе можливе, а іноді й неможливе, аби техніка наших клієнтів не простоювала, особливо під час гарячої пори на полі.

 

СКЛАДИ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Склади «Компанії Агро-Темп» розташовані в кожному регіоні України, що прискорює процесс постачання запасних частин задля обслуговування техніки в найкоротший термін. Оригінальні запасні частини, сінов'язальні сітка та шпагат бренду JUTA відповідають найвищим європейським вимогам та стандартам, які перевірені роками роботи.

ТОВ «Компанія Агро-Темп» є постачальником оригінальних запасних частин до всього ряду пропонованої нами техніки, а також представляє на ринку України повний асортимент масел бренду AVIA.

Тим клієнтам, які заздалегідь проводять ремонт і закупівлю запчастин у міжсезонний період, компанія пропонує додаткові знижки та пропозиції з відтермінуванням оплати.

Крім цього, ми співпрацює з провідними фінансовими установами України, які сприяють забезпеченню вигідних і зручних умов фінансування для придбання запасних частин.

В цей час з нами співпрацює велика кількість постачальників, що є свідченням високого рівня їх довіри до нашої компанії та готовність співпрацювати в галузі сільського господарства. Тому, якщо Ви шукаєте партнера, який би надав Вам першокласну техніку, запасні частини, кваліфіковані консультації, швидке і якісне обслуговування, то Ви завжди можете звернутися до нас.

 

Будемо раді співпраці!