ZETOR PROXIMA Plus 110

Zetor Proxima Plus 110 к.с– входять в групу універсальних сільськогосподарських тракторів, призначених, перш за все, для агрегатування з сільськогосподарськими машинами, промисловими адаптерами та таких, що використовуються для здійснення сільськогосподарських перевезень.

Дізнатись більше

ZETOR PROXIMA Power 120

Zetor Proxima Power 120 к.с – входять в групу універсальних сільськогосподарських тракторів, призначених, перш за все, для агрегатування з сільськогосподарськими машинами, промисловими адаптерами та таких, що використовуються для здійснення сільськогосподарських перевезень.

Дізнатись більше

ZETOR FORTERRA

Zetor Forterra з потужністю двигуна до 136 к.с. є гідною альтернативою конкурентним шестициліндровим тракторам. Завдяки високим показникам запасу крутного моменту такі моделі цінуються за потужність та продуктивність у поєднанні з прийнятною ціною. З точки зору експлуатаційних витрат трактори Forterra не мають собі рівних.

Дізнатись більше

ZETOR CRYSTAL

Zetor Crystal - це компактні та універсальні трактори, оснащені потужними та економічними двигунами, які разом з оптимальною вагою трактора гарантують високу потужність за будь-яких умов.

Дізнатись більше

ZETOR MAJOR

ZETOR MAJOR - універсальні колісні трактори, призначений для агрегатування з різноманітним сільськогосподарським обладнанням. Сконструйовані для підтвердження основної концепції марки ZETOR. Надійні, потужні і невибагливі в обслуговуванні трактори отримали звання моделей «на все життя». Ці якості та поєднання ціна/потужність найкраще оцінять власники сімейних ферм та фермери.

Дізнатись більше

ZETOR HORTUS

Zetor Hortus – нові комунальні трактори, які ідеально підходять для роботи на невеликих фермах та спортивних об’єктах, в муніципалітеті, парках і садах, а також для багатьох інших цілей.

Дізнатись більше

ZETOR UTILIX

Zetor Utilix – компактні та багатоцільові трактори, ідеальні для роботи на малих фермах, в комунальних господарствах, парках та садах. Трактори виділяються відмінною маневреністю і малим радіусом розвороту. 

Дізнатись більше

Трактори