Посівний комплекс Junkarri T-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari T. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 30 до 150 кілограмів.

 … Дізнатись більше

Посівні комплекси Junkkari S-серії

Посівні комплекси S-серії розроблені для посіву в традиційно або мінімально обробленений грунт. Моделі S-серії  – це розвиток моделей Simulta.

 

Дізнатись більше

Посівний комплекс D-серія

Junkkari серії D, потужний посівний комплекс розроблений для сівби за технологією No-till в важких умовах. Для того, щоб машина могла сіяти як по стерні, так і по обробленому грунті, у кожного дискового сошника встановлені колеса контролю глибини, які рухаються паралельно центру диска сошника і постійно відстежують всі нерівності поля, таким чином сошник висіває все насіння завжди на одну і ту ж глибину незалежно від профілю поля. За кожним сошником слідує прикотуюче колесо, яке закриває ряд. Між дводисковими сошниками досить просторо, міжряддя с… Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkkari W700

JUNKKARI W700 – спритний ВЕЛЕТЕНЬ

Новий механічний посівний комплекс Junkkari W700, революційна новинка на ринку. Знайома найточніша система висіву Junkkari і новий дводисковий сошник.

Повністю механічний посівний комплекс робоча ширина котрого складає 7 метрів, а транспортна 3 метри.

Новий посівний комплекс Junkkari W700 піднімає точність висіву і економічність на новий рівень!

Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkarri M-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari SMD. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 10 до 120 кілограмів.

&nb… Дізнатись більше

Lemken COMPACT-SOLITAIR 9 HD

Посівна комбінація

Compact-Solitair 9 HD

  • Номінальний об'єм бункера від 3500 л до 5000 л
  • Ширина захвату від 4 м до 6 м
  • Потужність тракторів 140 – 300 к.с. | 103 – 221 кВт
Дізнатись більше

Maschio Gaspardo OLIMPIA 4

OLIMPIA - сівалка для овочевих культур. В базовій комплектації з чотирма рядами використовується для точного висіву цибулі, моркви та буряка. Сівалка має досить простий дизайн і зручно переналаштовується на інше міжряддя та схему висіву. В гамі сівалок для овочевих культур OLIMPIA

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MTR 12

Навісна пневматична сівалка точного висіву MTR 12 c можливістю внесення добрив призначена для посіву просапних культур за «традиційною» та «мінімальною» технологіями обробітку ґрунту.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SP 12

Навісна пневматична сівлака точного висіву з анкерним сошником та можливістю внесення добрив.

Знижена висота падіння насіння.

Висота падіння насіння з роздільника до дна борозди складає від 60 до 140мм. Це максимально скорочує час,  а також зменшує можливість відскакування, що  у такий спосіб спрощує завдання щодо забезпечення ідеального розташування насіння на потрібній відстані.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo JULIA TRONIC MTR AIR SPRING 24

Широкозахватна причіпна сівалка точного висіву.

Призначена для посіву технічних культур за традиційною, мінімальною і нульовою технологіями обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив.

Сівалки даного типу створені відповідно до найбільш сучасних вимог сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю.

Виняткова продуктивність маш… Дізнатись більше

Сівалки