Посівний комплекс D-серія

Junkkari серії D, потужний посівний комплекс розроблений для сівби за технологією No-till в важких умовах. Для того, щоб машина могла сіяти як по стерні, так і по обробленому грунті, у кожного дискового сошника встановлені колеса контролю глибини, які рухаються паралельно центру диска сошника і постійно відстежують всі нерівності поля, таким чином сошник висіває все насіння завжди на одну і ту ж глибину незалежно від профілю поля. За кожним сошником слідує прикотуюче колесо, яке закриває ряд. Між дводисковими сошниками досить просторо, міжряддя становить 16,7 сантиметрів. Діаметр дисків сошника складає 445 міліметрів, котрі виконані з високоміцної зносостійкої сталі.

 

Додаткові опції:

Прикотуючі колеса складаються з декількох рухомих блоків, котрі чітко дотримуються профілю поля. Можна обрати два розміри коліс – 16 і 20 дюймів. Бункер розміщений над сошниками і оснащений самозгортаючим тентом, який дуже зручно використовувати. На посівних комплексах Junkkari встановлені найбільші бункери на ринку, що дозволяють зменшити час простою машини під час посівної. Привід висівного апарату від колеса приводу, яке опускається з лівого боку комплексу та приводить в рух безступінчатий редуктор. Налаштування норми висіву та внесення добрив може бути налаштовано в широкому діапазоні, від ваги до кілограма до сотень кілограм. Механічний привід висівного апарату і вся конструкція посівного комплексу дозволяє продовжувати роботу в полі, навіть при відсутності подачі електрики від трактора. Конструкція висівного апарату була розроблена таким чином, щоб забезпечувати простоту в налаштуванні, високу надійність, та точність в роботі. Забір матеріалу відбувається завжди по всій робочій ширині котушки.

Для роботи з дрібними насінням на висіваючих котушках є друга секція, яка включається окремо і розроблена для точної роботи з насінням розміру ріпаку. Налаштування норми висіву дуже просте, що також може проводитися дистанційно через блоки управління.

Доступний широкий вибір блоків управління. Найпростіший варіант простий лічильник гектарів, далі блок G-Wizard і ISOBUS. Доступні інструменти точного землеробства, робота з GPS картами полів і автоматична позонна зміна норм висіву і закладення добрив. Також, окрім цього доступні різні інструменти для обробітку грунту та ін опції. Такі як дисковий культиватор, розрівнюючі дошки, маркери і датчики наповненості бункерів, додаткові бункери малих трав і стартового добрива, пристрій для створення технологічної колії.

Додаткові опції:

  • Гідравлічні маркери

  • 1 рядний розрівнювач

Дискові сошники

У Junkkari D серії використовується потужний дводисковий сошник для прямої сівби в складних умовах, у кожного дискового сошника встановлено колеса контролю глибини, що рухається паралельно центру диска сошника і постійно відстежує всі нерівності поля, таким чином сошник висіває все насіння завжди на одну і ту ж глибину незалежно від профілю поля. За кожним сошником слідує прикотуюче колесо, яке закриває ряд. Між дводисковими сошниками досить просторо, міжряддя становить 16,7 сантиметрів. Діаметр дисків сошника складає 445 міліметрів, вони виконані з високоміцної зносостійкої сталі.

Бункер

Для кожної 3 або 4 метрової машини доступні три різних бункера. Eco комбінований бункер або бункер Seed тільки для насіння 3700 літрів та Plus об’ємом 5700 літрів для чотириметрової версій. Комбінований бункер оснащений регульованою перегородкою. Бункери обладнані зручними самозгортаючими тентами, які можуть згортатися вперед, назад і до обраної точки. У комбінованих бункерах в стандарті встановлено сито для добрив, так само сито для насіння як додаткова опція. На посівний комплекс можна встановити третій бункер, для підсіву трав або внесення стартового добрива. Зручні самоочисні робочі поверхні допомагають безпечно працювати в різних умовах.

Блок керування

На Ваш вибір ми може встановити різноманітні блоки управління на обраний посівний комплекс. Починаючи від стандартного електричного лічильника гектарів до блоків G-Wizard і ISOBUS.
Блок управління G-Wizard показує в реальному часі всі потрібні параметри посівного комплексу – швидкість, два лічильника гектарів, датчики бункера, швидкість обертання редуктора висівного апарату, управління гідравлічними маркерами, управління технологічними коліями, опцією напів підйому, дистанційне керування нормою внесення добрив.
ISOBUS в свою чергу пропонує управління посівним комплексом через термінал трактора. Так само у нас доступний для замовлення термінал для встановлення в трактор. ISOBUS гарантує можливість віддаленого управління нормою висіву і нормою внесення добрива, при цьому можливо використовувати інструменти точного землеробства, складену GPS карту поля із зонуванням по нормам внесення. Так само ISOBUS надає інформацію по швидкості руху, 3 лічильника гектарів, датчики бункера, швидкість обертання редуктора висівного апарату, управління гідравлічними маркерами, управління технологічними коліями, опцією напів підйому, дистанційне керування нормою внесення добрив.

Прикотуючі колеса

Завдяки потужній рамі і блоку коліс, Ви можете транспортувати посівний комплекс повністю завантаженим. Точки мащення знаходяться в легкому доступі. Підвіска блоків коліс дозволяє чітко слідувати профілю поля.
За блоком прикотуючих коліс йде копіююча борона, яка оберігає поле від ерозії і пересихання. Є можливість встановити функцію напів підйому, ця опція дозволить копіюючій бороні працювати навіть в розворотах.

Характеристики

Технічні характеристики D 300/D 400
Сошники
Тип висіву/грунту Прямий посів/Мini-till
Тип сошників Дводисковий сошник
Керування глибиною Колесом налаштування глибини
Зносостійкість Прекрасна
Тиск сошника, кг 220
Налаштування тиску Механічне для кожного сошника
Тип завантаження Пружинне
Кількість сошників (3/4 м) 18/24
Міжряддя, см 16,7
Тип закладання добрив В ряд з насінням
S-подібний сошник добрив
Дисковий сошник
Бункер
Тип бункерів Eco, Plus или Seed
Об’єм  
Перегородка Налаштування
Решето для добрив В базі
Решето для насіння Дод. опція
Тент Plus-бункер самозгортуваний тент/ Eco& Seed-в ручну згортуваний тент
Висіваючий апарат добрив Котушка висіву з редуктором
Висіваючий апарат насіння Котушка висіву з подвійним роликом
КОЛЕСА
Розміри 7.5-16″ або 7.5-20″
Гальма Дод. опція
Непроколювані колеса Дод. опція
ДИШЛО
Гідравлічний маркер Дод. опція
Пакер 100 см/7,5х16’’
Пакер 140 см/10.0/75-15.3 Дод. опція
КЕРУВАННЯ
Вибір блоку Без блоку/ Електронний лічильник гектарів/G-wizard/ISOBUS
Тех. колія добрив/насіння/ керув. нормою висіву/ закладання добрив/ точне землеробство/ дод. датчик бункера Дод. опція
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Гідравлічні маркери Дод. опція
Однорядний вирівнювач Дод. опція
Дворядний вирівнювач
Дворядний S-подібний культив
Дисковий культиватор
Напів підйом Дод. опція
Бункер малого насіння Дод. опція
РОЗМІРИ
Робоча ширина, см 300/400
Транспортна ширина, см 300/400
Висота транспортна (3/4м), см 302/352
Висота завантаження (Eco/Plus), см 205/223
Довжина, см 591-851
Вага, кг мін. 4000/5300
Необхідна потужність, кВт / к.с. 65+/85+