Посівний комплекс Junkarri T-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari T. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 30 до 150 кілограмів.

 … Дізнатись більше

Посівні комплекси Junkkari S-серії

Посівні комплекси S-серії розроблені для посіву в традиційно або мінімально обробленений грунт. Моделі S-серії  – це розвиток моделей Simulta.

 

Дізнатись більше

Посівний комплекс D-серія

Junkkari серії D, потужний посівний комплекс розроблений для сівби за технологією No-till в важких умовах. Для того, щоб машина могла сіяти як по стерні, так і по обробленому грунті, у кожного дискового сошника встановлені колеса контролю глибини, які рухаються паралельно центру диска сошника і постійно відстежують всі нерівності поля, таким чином сошник висіває все насіння завжди на одну і ту ж глибину незалежно від профілю поля. За кожним сошником слідує прикотуюче колесо, яке закриває ряд. Між дводисковими сошниками досить просторо, міжряддя с… Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkkari W700

JUNKKARI W700 – спритний ВЕЛЕТЕНЬ

Новий механічний посівний комплекс Junkkari W700, революційна новинка на ринку. Знайома найточніша система висіву Junkkari і новий дводисковий сошник.

Повністю механічний посівний комплекс робоча ширина котрого складає 7 метрів, а транспортна 3 метри.

Новий посівний комплекс Junkkari W700 піднімає точність висіву і економічність на новий рівень!

Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkarri M-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari SMD. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 10 до 120 кілограмів.

&nb… Дізнатись більше

Lemken COMPACT-SOLITAIR 9 HD

Посівна комбінація

Compact-Solitair 9 HD

  • Номінальний об'єм бункера від 3500 л до 5000 л
  • Ширина захвату від 4 м до 6 м
  • Потужність тракторів 140 – 300 к.с. | 103 – 221 кВт
Дізнатись більше

Maschio Gaspardo GIGANTE 600

Сівалка призначена для висіву зернових культур по технології "No-till". Можливо висівати дрібнонасінні культури та з одночасним внесенням добрив. На сівалці встановлено розділений бункер для насіння та добрив, що знаходиться під тиском для покращення текучості матеріалу при подачі до дозаторів всередині бункера. Горловина для завантаження бункера знаходиться низько для зручності. Робочі органи розміщені на двох балках відстань між якими 1250мм, а секції в одному ряді рознесено на 360мм. Для агрегатування сівалки необхідно мі… Дізнатись більше

Maschio Gaspardo CORONA 600 X-Force

Універсальна комбінована сівалка CORONA 600 X-Force предназначена для висіву всіх видів зернових, зернобобових і дрібнонасіннєвих культур по «мінімальній» та «нулевій» технологіях обробки грунту з одночасною передпосівною підготовкою.

Посівний комплекс складається із 2-х рядної дискової борони (диск Ø510 мм), секції прикотуючих коліс великого діаметра(зворотнє ущільнення), бункера (3 500 л (версія без добрив)чи 4100л(версія з добривами 40%/60%.)) і секції висіваючих дискових сошників (двухдисковый сошник Ø375 мм) з… Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MEGA 600

Навісна механічна сівалка для висіву зернових, бобових і дрібнонасінних культур в підготовленний грунт.

Сівалку обладнано подвійним дисковим сошником на регульованій пружині, що забезпечує тиском кожний сошник до 60кг.

 

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SC MARIA 400

Сівалка Gaspardo SC Maria призначена для посіву зернових культур та ріпаку за традиційною або мінімальною технологією. Глибина посіву може варіюватися 3,5–10 см.

Дізнатись більше

Зернові сівалки