Посівний комплекс Junkarri T-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari T. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 30 до 150 кілограмів.

 

Додаткові опції:

Прикотуючі колеса складаються з декількох рухомих блоків, котрі чітко дотримуються профілю поля. Можна обрати два розміри коліс – 16 і 20 дюймів. Бункер розміщений над сошниками і оснащений самозгортаючим тентом, який дуже зручно використовувати. На посівних комплексах Junkkari встановлені найбільші бункери на ринку, що дозволяють зменшити час простою машини під час посівної. Привід висівного апарату від колеса приводу, яке опускається з лівого боку комплексу та приводить в рух безступінчатий редуктор. Налаштування норми висіву та внесення добрив може бути налаштовано в широкому діапазоні, від кілограма до сотень кілограм на га. Механічний привід висівного апарату і вся конструкція посівного комплексу дозволяє продовжувати роботу в полі, навіть при відсутності подачі електрики від трактора. Конструкція висівного апарату була розроблена таким чином, щоб забезпечувати простоту в налаштуванні, високу надійність, та точність в роботі. Забір матеріалу відбувається завжди по всій робочій ширині котушки.

Для роботи з дрібними насінням на висіваючих котушках є друга секція, яка включається окремо і розроблена для точної роботи з насінням розміру ріпаку. Налаштування норми висіву дуже просте, що також може проводитися дистанційно через блоки управління.

Доступний широкий вибір блоків управління. Найпростіший варіант простий лічильник гектарів, далі блок G-Wizard і ISOBUS. Доступні інструменти точного землеробства, робота з GPS картами полів і автоматична позонна зміна норм висіву і закладення добрив. Також, окрім цього доступні різні інструменти для обробітку грунту та ін. опції такі, як дисковий культиватор, розрівнюючі дошки, маркери і датчики наповненості бункерів, додаткові бункери дрібнонасінних і стартового добрива, пристрій для створення технологічної колії.

Додаткові опції:

 • Гідравлічні маркери

 • 1 рядний розрівнювач

 • S-подібні дискові сошники внесення добрив в міжряддя

 • S-подібні сошники внесення добрив в міжряддя

 • Бункер малого насіння і стартового добрива

 • Опція напів підйому

 • Пристрої для створення технологічної колії

 • Пристрої для створення технологічної колії для комбінованого сошника

 • Дистанційне регулювання норми висіву та внесення

 • Додаткові датчики

 • Дишла для різних типів кріплень

 • Пакер

Дискові сошники

У посівних комплексах Junkkari М серії застосовуються дискові сошники. Внесення добрив можливо, як в один ряд з насіннєвим матеріалом, так і в міжряддя. Налаштування тиску кожного сошника можливо в межах від 10 до 120 кілограм.

Бункер

Для кожної 3 або 4 метрової машини доступні три різних бункера. Eco комбінований бункер або бункер Seed тільки для насіння 3700 літрів та Plus об’ємом 5700 літрів для чотириметрової версій. Комбінований бункер оснащений регульованою перегородкою. Бункери обладнані зручними самозгортаючими тентами, які можуть згортатися вперед, назад і до обраної точки. У комбінованих бункерах в стандарті встановлено сито для добрив, так само сито для насіння як додаткова опція. На посівний комплекс можна встановити третій бункер, для підсіву трав або внесення стартового добрива. Зручні самоочисні робочі поверхні допомагають безпечно працювати в різних умовах.

Блок керування

На Ваш вибір ми може встановити різноманітні блоки управління на обраний посівний комплекс. Починаючи від стандартного електричного лічильника гектарів до блоків G-Wizard і ISOBUS.
Блок управління G-Wizard показує в реальному часі всі потрібні параметри посівного комплексу – швидкість, два лічильника гектарів, датчики бункера, швидкість обертання редуктора висівного апарату, управління гідравлічними маркерами, управління технологічними коліями, опцією напів-підйому, дистанційне керування нормою внесення добрив.
ISOBUS в свою чергу пропонує управління посівним комплексом через термінал трактора. Так само у нас доступний для замовлення термінал для встановлення в трактор. ISOBUS гарантує можливість віддаленого управління нормою висіву і нормою внесення добрива, при цьому можливо використовувати інструменти точного землеробства, складену GPS карту поля із зонуванням по нормам внесення. Так само ISOBUS надає інформацію по швидкості руху, 3 лічильника гектарів, датчики бункера, швидкість обертання редуктора висівного апарату, управління гідравлічними маркерами, управління технологічними коліями, опцією напів-підйому, дистанційне керування нормою внесення добрив.

Прикотуючі колеса

Завдяки потужній рамі і блоку коліс, Ви можете транспортувати посівний комплекс повністю завантаженим. Точки мащення знаходяться в легкому доступі. Підвіска блоків коліс дозволяє чітко слідувати профілю поля.
За блоком прикотуючих коліс йде копіююча борона, яка оберігає поле від ерозії і пересихання. Є можливість встановити функцію напів підйому, ця опція дозволить копіюючій бороні працювати навіть в розворотах.

Технічні характеристики M 300/M 400
Сошники
Тип висіву/грунту Прямий посів/Мini-till
Тип сошників Однодисковий сошник
Керування глибиною Формою диска
Зносостійкість Прекрасна
Тиск сошника, кг 30-150
Налаштування тиску Гідравлічне
Тип завантаження Пружинне
Кількість сошників (3/4 м) 24/32
Міжряддя, см 12,5
Тип закладання добрив В ряд з насінням/ в міжряддя
S-подібний сошник добрив
Дисковий сошник Дод.опція
Бункер
Тип бункерів Eco, Plus или Seed
Об’єм  
Перегородка Налаштування
Решето для добрив В базі
Решето для насіння Дод. опція
Тент Plus-бункер самозгортуваний тент/ Eco& Seed-в ручну згортуваний тент
Висіваючий апарат добрив Котушка висіву з редуктором
Висіваючий апарат насіння Котушка висіву з подвійним роликом
КОЛЕСА
Розміри 7.5-16’’ або 7.5-20‘’
Гальма Дод. опція
Непроколювані колеса Дод. опція
ДИШЛО
Гідравлічний маркер Дод. опція
Пакер 100 см/7,5х16’’
Пакер 140 см/10.0/75-15.3 Дод. опція
КЕРУВАННЯ
Вибір блоку Без блоку/ Електронний лічильник гектарів/G-wizard/ISOBUS
Тех. колія добрив/насіння/ керув. нормою висіву/ закладання добрив/ точне землеробство/ дод. датчик бункера Дод. опція
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
Гідравлічні маркери Дод. опція
Однорядний вирівнювач
Дворядний вирівнювач
Дворядний S-подібний культив
Дисковий культиватор
Напів підйом
Бункер малого насіння
РОЗМІРИ
Робоча ширина, см 300/400
Транспортна ширина, см 300/400
Висота транспортна (3/4м), см 302/352
Висота завантаження (Eco/Plus), см 223/228
Довжина, см 539-798
Вага, кг мін. 3200 /3900
Необхідна потужність, кВт / к.с. 60-115/75-140