Посівний комплекс Junkkari W700

JUNKKARI W700 – спритний ВЕЛЕТЕНЬ

Новий механічний посівний комплекс Junkkari W700, революційна новинка на ринку. Знайома найточніша система висіву Junkkari і новий дводисковий сошник.

Повністю механічний посівний комплекс робоча ширина котрого складає 7 метрів, а транспортна 3 метри.

Новий посівний комплекс Junkkari W700 піднімає точність висіву і економічність на новий рівень!

Великий бункер зменшує час зупинок на завантаження

Невеликі вимоги щодо потужності та механічна конструкція висівного апарату не обмежують робочу швидкість.

Транспортування матеріалу – продуманность до дрібниць

Надійний і простий механізм транспортування насіння і добрив з головного бункера в бічні. Насіння висипаються в бічні бункери під власною вагою, а добриво за допомогою гвинтового конвеєра. У бічних бункерах гвинтові конвеєри розподіляють матеріал по всій ширині. На бічних бункерах встановлені надійні і точні висіваючі апарати Junkkari.

Норми висіву та внесення – точніше точного

На кожен бічний бункер встановлені два редуктора, для насіння і добрив. Безступінчатий редуктор і висіваючі котушки забезпечують точність висіву по всій ширині посівного комплексу.
Висіваючий апарат запускається від блоку коліс, кожен бічний бункер має свої редуктори для того щоб під час поворотів компенсувати різницю швидкостей сошників, які перебувають на внутрішній і зовнішній стороні повороту. Зміна норм висіву і внесення регулюються через редуктор безступінчато. Висіваючі котушки насіннєвих бункерів мають два ролики – для середнього та великого за розміром насіння – чорний ролик, для дрібного – жовтий.
В ролі опції доступний блок управління ISOBUS і дистанційне керування нормою внесення і висіву. Через ISOBUS блок можливо автоматичне керування нормою і внесенням за складеною GPS картою поля.

Сошники

Сошники посівного комплексу W700 розроблені для роботи в складних умовах на великих посівних площах. Міжряддя дводискових сошників 15,9 см, тиск регулюється від 20 до 100 кілограм.
Дводисковий сошник відкриває ряд для посіву та розміщує насіння на самому дні. Розміщенню насіння в правильному місці сприяє притискний язик. За сошником слідує прикотуюче колесо що контролює глибину сошника. Тиск сошників і глибина регулюється шляхом зміни кількості ламелей на підйомному циліндрі. Блоки коліс рухаються на плюс мінус 10 сантиметрів по вертикалі, що дозволяє посівному комплексу точно слідувати за профілем поля.
1.Бункер
Великий бункер загальним обсягом 6500 літрів, що скорочує час на завантаження. У бункері встановлена нерегульована перетинка зі співвідношенням добрива / насіння 60/40 відповідно. Так само Ви можете використовувати бункер тільки для насіння або добрив. Збоку від бункера встановлено зручну платформу. Бункер обладнаний самозгортаючими тентами. У бункері добрив в базі встановлено сито.
2.Колеса
Перед блоком сошників розташовані колеса. Розмір яких по всій ширині комплексу складає 7,5×20 “, з тракторним малюнком протектора. У середній не підйомній частині, встановлені колеса, що відповідають за транспортування комплексу по дорогах загального користування. Завдяки великим колесам посівний комплекс без проблем працює на м’яких типах ґрунту.
3.Блоки управління
Посівний комплекс Junkkari W700 може поставлятисяc різними блоками управління. Як з знайомим класичним для SMD G-Wizard Plus так і з блоком ISOBUS.

Характеристики

Технічні характеристики W700
Робоча ширина 700
Транспортна ширина, см 300
Висота транспортна ,см 397
Висота завантаження см 3200
Кількість сошників, шт 44
Завантаження сошника, кг 20-100
Обсяг бункера, л 6500
Колеса 7,5×20 “
Необхідна потужність, кВт / к.с. 110+ кВт (150 + к.с.)