• ПОТУЖНІСТЬ

    Конструкція тракторів ZETOR забезпечує оптимальне співвідношення потужності двигуна і ваги трактора. Таким чином, потужність трактора ефективно перетворюється в тягове зусилля.

  • НАДІЙНІСТЬ

    В тракторах ZETOR особливий акцент зосереджено на простому, розумному та раціональному виконанні. Тільки так досягається простота та швидкість сервісного обслуговування.

  • ЕФЕКТИВНІСТЬ

    Трактори ZETOR – одні з найкращих щодо витрат палива. В довгостроковій перспективі кожен користувач гідно оцінить цінову доступність запасних частин. Тому з точки зору експлуатаційних витрат ZETOR важко перевершити.

ТРАКТОР MAJOR

ZETOR MAJOR - універсальні колісні трактори, призначений для агрегатування з різноманітним сільськогосподарським обладнанням. Сконструйовані для підтвердження основної концепції марки ZETOR. Надійні, потужні і невибагливі в обслуговуванні трактори отримали звання моделей «на все життя». Ці якості та поєднання ціна/потужність найкраще оцінять власники сімейних ферм та фермери.

Коробка передач

12 простих кроків до продуктивності

Відомо, що зі збільшенням кількості передач потужність двигуна буде використовуватись повніше. У такий спосіб, збільшиться економічність і ефективність роботи трактора. Коробка передач в нашій моделі має 12 швидкостей вперед – назад та оснащена триступінчатим редуктором і реверсом.
Є два варіанти виконання валу відбору потужності: 540/1000 або 540/540Е.
● РІШЕННЯ, ПЕРЕВІРЕНЕ КОРИСТУВАЧАМИ
● ПІДТВЕРДЖЕНА ДОВГОСТРОКОВА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
● ПРОСТИЙ СЕРВІС
● ПЛАВНЕ ПЕРЕМИКАННЯ СТУПЕНІВ ПЕРЕДАЧ
● ПОВНІСТЮ СИНХРОНІЗОВА ЧОТИРИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ З ТРИСТУПЕНЕВИМ ПОНИЖУЮЧИМ РЕДУКТОРОМ
● 12 ШВИДКОСТЕЙ ВПЕРЕД ТА 12 ШВИДКОСТЕЙ НАЗАД
● МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ 30 КМ/ГОД.
● ОБЕРТИ ЗАДНЬОГО ВАЛУ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) ВИКОНАННІ У ДВОХ ВАРІАНТАХ 540/1000 АБО 540/540E

ГІДРАВЛІКА

Сила в простоті

Тепер управління агрегатованою машиною стало легким завдяки гідравліці з механічним управлінням. Велика підйомна сила, плавний запуск і наявність гідравлічного замка, який використовується при транспортуванні агрегатів — її переважні відмінні риси. Для вільного зливу з гідромотора робочої рідини трактор оснащений одно- або двосекційним гідророзподільником із швидкодіючою муфтою.
● МЕХАНІЧНА ГІДРАВЛИКА З ПОЗИЦІЙНИМ І СИЛОВИМ РЕГУЛЮВАННЯМ
● ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЗНАЧНОЮ ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ, ПЛАВНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ОПУСКАННЯ І ФУНКЦІЄЮ ГІДРАВЛІЧНОГО ЗАМКА ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ ІНСТРУМЕНТУ
● МАКСИМАЛЬНА ВАНТАЖОПІД’ЙОМНІСТЬ 2400 КГ
● ТРАКТОР ОСНАЩЕНИЙ ДОДАТКОВИМ ОДНО- АБО ДВОСЕКЦІЙНИМ РОЗПОДІЛЬНИКОМ ЗІ ШВИДКОРОЗ’ЄМНИМ З’ЄДНАННЯМ ТА ЗВОРОТНІМ КЛАПАНОМ
● МЕХАНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ – ВЕЛИКА МІЦНІСТЬ І ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ
● ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ФІКСАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ ПІД ЧАС АГРЕГАТУВАННЯ
● ПРОСТЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ
● ФУНКЦІЯ ГІДРАВЛІЧНОГО ЗАМКА ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ АГРЕГАТІВ

Кабіна

Простір та практичність

Практична кабіна з комфортним механічним кріслом та з оглядовим люком на даху. Кондиціонер з ручним керуванням, що значно полегшує роботу, особливо в спекотні дні. Нові кабіни з антикорозійною обробкою, що введені в експлуатацію компанією Zetor з лютого 2014 року.
Безсумлівно, що цей маленький, але досить потужний трактор Major стане надійним помічником на Вашій фермі.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Двигун

Перевірено в роботі

 

Першою перевагою MAJOR є двигун, відмінною рисою якого є простота обслуговування. Оскільки конструкція не містить зайвої електроніки з нею легко може розібратися будь-який фермер, заощадивши у такій спосіб на техобслуговуванні. Другий момент – переконливий коефіцієнт запасу крутного моменту (понад 35%). Тут все просто – вам рідше потрібно знижувати передачу при зростанні навантаження. Важливим є і те, що потужність двигунів буде постійною в широкому діапазоні обертів. Трактори ZETOR мають масивний корпус, посилений рамою. Завдяки ідеальному співвідношенню ціни і потужності ця неймовірна модель з чотирициліндровим двигуном стане вигідним придбанням як для досвідчених фермерів, так і для фермерів-початківців.

ZETOR Major використовує всю свою потужність без залишку з найкращою комбінацією потужності і ваги двигуна. Двигун відрізняється низькою витратою палива, високою надійністю і простою конструкцією.

 

Чотирициліндровий дизельний двигун Common Rail з прямим вприскуванням.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

МОДЕЛЬ Major 80
Двигун Z 1105, 4-цил. із турбонаддувом
Робочий об’єм двигуна, см³ / клапанів 4156 / 8
Номінальна потужність двигуна, кВт/к.с. 57 / 77
Максимальний крутний момент, Нм 317
Запас крутного моменту, % 30
Тип трансмісії Коробка передач механічна, повністю синхронізована, реверсивна
Кількість передач вперед/назад 12/12
Максимальна швидкість руху, км/год. 30
Частота обертання заднього ВВП, об/хв. 540 / 1000
Продуктивність гідравлічної системи, л/хв 50
Кількість гідравлічних розємів, шт. 2 пари + 1
Вантажопідйомність задньої навіски, кг 3200
Шини 11,2-24 передні, 16,9-30 задні
Колісна база, мм 2 390
Довжина×ширина×висота, мм 4212 x 1860 x 2656
Вага трактора без баласту, кг 3 165

ZETOR MAJOR