• Потужність

    Zetor Hortus – це компактні та універсальні трактори, оснащені потужними та економічними двигунами, які разом з оптимальною вагою трактора гарантують високу потужність за будь-яких умов.

  • Надійність

    Моделі Zetor Hortus були розроблені таким чином, щоб досягти максимальної надійності та відповідності всім вимогам, забезпечуючи довговічність трактора.

  • Ефективність

    Поєднання чудової маневровості, низького споживання палива та доступних цін робить трактори Zetor Hortus ефективними та універсальними машинами.

ТРАКТОР HORTUS

Zetor Hortus – нові комунальні трактори, які ідеально підходять для роботи на невеликих фермах та спортивних об’єктах, в муніципалітеті, парках і садах, а також для багатьох інших цілей.

ТРАНСМІСІЯ

ZETOR HORTUS оснащений чотириступінчастою трансмісією з 3 діапазонами та редукторною групою.
Це дає 24 швидкості вперед і 24 назад. HORTUS CL має механічний реверс.
Для підвищення комфорту оператора, HORTUS HS обладнано гідравлічним реверсом (PowerShuttle). Міцна передня вісь забезпечує повну передачу потужності двигуна, збільшуючи його термін служби.

КАБІНА

Кабіна простора з ергономічним розташуванням важелів, обладнана органами управління та джойстиком для фронтального навантажувача і передньої триточкової зчіпки. В стандарті кабіна відповідає вимогам ROPS і FOPS. Трактор оснащений ефективним кондиціонером. На панелі приладів з цифровим дисплеєм відображається основна оперативна інформація. Якісне сидіння мінімізує передачу вібрації водієві.

ГІДРАВЛІКА

Задня триточкова зчіпка II категорії з вантажопідйомністю до 1900 кг дозволяє використання широкого асортименту навісного обладнання. Трактор оснащений чотирма зовнішніми гідравлічними контурами для приладдя - два контури з муфтами ззаду і два контури для управління фронтальним навантажувачем.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Двигун

Zetor Hortus здатний повною мірою використовувати свою потужність завдяки найкращій комбінації продуктивності двигуна і ваги. Двигун потужністю 67 к.с з системою вприскування Common Rail відомий завдяки низькому споживанню палива, надійності та простій конструкції. Zetor Hortus укомплектований 70-літровим паливним баком та готовий до багатогодинного використання на полі до наступної заправки.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

МОДЕЛЬ Hortus CL 65 Hortus HS 65
Двигун Deutz TCD2.9 L4 4-циліндровий
Робочий об’єм двигуна, см³ / клапанів 2900/8
Номінальна потужність двигуна, кВт/к.с. 50/67
Тип трансмісії Механічна Power-Shuttle
Кількість діапазонів вперед/назад F24/R24
Кількість діапазонів вперед/назад 3,3
Максимальна швидкість руху, км/год. 32,5
Частота обертання заднього ВВП, об/хв. 540 / 540E/1000 незалежний
Продуктивність гідравлічної системи, л/хв 60
Кількість гідравлічних роз’ємів, шт. 3 пари
Вантажопідйомність задньої навіски, кг 1937
Категорія навіски 2
Паливний бак, л 650
Кондиціонер база
Шини 11.2-20 передні, 14.9-30 задні
Колісна база, мм 2188
Довжина × ширина × висота, мм 3865 x 1940 x 2545
Вага трактора без баласту, кг 2520

ZETOR HORTUS