Посівний комплекс Junkarri T-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari T. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 30 до 150 кілограмів.

 

Дізнатись більше

Посівні комплекси Junkkari S-серії

Посівні комплекси S-серії розроблені для посіву в традиційно або мінімально обробленений грунт. Моделі S-серії  – це розвиток моделей Simulta.

 

Дізнатись більше

Посівний комплекс D-серія

Junkkari серії D, потужний посівний комплекс розроблений для сівби за технологією No-till в важких умовах. Для того, щоб машина могла сіяти як по стерні, так і по обробленому грунті, у кожного дискового сошника встановлені колеса контролю глибини, які рухаються паралельно центру диска сошника і постійно відстежують всі нерівності поля, таким чином сошник висіває все насіння завжди на одну і ту ж глибину незалежно від профілю поля. За кожним сошником слідує прикотуюче колесо, яке закриває ряд. Між дводисковими сошниками досить просторо, міжряддя становить 16,7 сантиметрів. Діаметр дисків сошника складає 445 міліметрів, котрі виконані з високоміцної зносостійкої сталі.

 

Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkkari W700

JUNKKARI W700 – спритний ВЕЛЕТЕНЬ

Новий механічний посівний комплекс Junkkari W700, революційна новинка на ринку. Знайома найточніша система висіву Junkkari і новий дводисковий сошник.

Повністю механічний посівний комплекс робоча ширина котрого складає 7 метрів, а транспортна 3 метри.

Новий посівний комплекс Junkkari W700 піднімає точність висіву і економічність на новий рівень!

Дізнатись більше

Посівний комплекс Junkarri M-серія

Найуніверсальніша сівалка в лінійці Junkkari SMD. Підходить для роботи на обробленому та мало обробленому грунті, для стерньового посіву на легких типах ґрунту. На новій M серії застосовані дискові зносостійкі сошники з зубцями, які мають клиноподібну форму, як і на S версії, але  дещо посилені. Така форма забезпечує точний контроль глибини загортання насіння. Посівні комплекси доступні в 3 і 4 метровому виконанні з трьома різними типами бункерів. За допомогою гідравлічного приводу  тиск сошника на грунт регулюється від 10 до 120 кілограмів.

 

Дізнатись більше