Maschio Gaspardo OLIMPIA 4

OLIMPIA - сівалка для овочевих культур. В базовій комплектації з чотирма рядами використовується для точного висіву цибулі, моркви та буряка. Сівалка має досить простий дизайн і зручно переналаштовується на інше міжряддя та схему висіву. В гамі сівалок для овочевих культур OLIMPIA

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MTR 12

Навісна пневматична сівалка точного висіву MTR 12 c можливістю внесення добрив призначена для посіву просапних культур за «традиційною» та «мінімальною» технологіями обробітку ґрунту.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SP 12

Навісна пневматична сівлака точного висіву з анкерним сошником та можливістю внесення добрив.

Знижена висота падіння насіння.

Висота падіння насіння з роздільника до дна борозди складає від 60 до 140мм. Це максимально скорочує час,  а також зменшує можливість відскакування, що  у такий спосіб спрощує завдання щодо забезпечення ідеального розташування насіння на потрібній відстані.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo JULIA TRONIC MTR AIR SPRING 24

Широкозахватна причіпна сівалка точного висіву.

Призначена для посіву технічних культур за традиційною, мінімальною і нульовою технологіями обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив.

Сівалки даного типу створені відповідно до найбільш сучасних вимог сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю.

Виняткова продуктивність маш… Дізнатись більше

Maschio Gaspardo RENATA R MTR 8 ISOTRONIC

Висіваючі апарати сівалок RENATA призначені для посіву кукурудзи, сої, соняшнику, сорго та ріпаку за мінімальною та  нульовою технологіями. Висів в нерозпушений ґрунт супроводжується наступними перевагами:

  • економічні (зниження часу виконання робіт, спрощення машинного парку, збільшення корисного періоду для посіву).
  • агрономічніДізнатись більше

Maschio Gaspardo CHRONO 708

Посів зі швидкістю до 15км/г. Зручний центральний бункер для добрив та складена рама з можливістю транспортування  дорогами загального користування шириною 3м. Сівалка дає змогу висівати просапні та дрібнонасінні культури без значного переобладнання системи, лише змінивши диск дозатора секції. Відсутність тертя в дозаторі між вакуумною камерою та корпусом значно підвищує надійність сівалки та збільшує термін експлуатації.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MISTRAL 12

Призначена для висіву просапних культур з міжряддям 70см у моделях з 12секціями і 45см у моделях з 18секціями та з одночасним внесенням добрив. Застосовується з використанням "традиційної" та "мінімальної" технологій обробітку ґрунту. Для транспортування в повздовжньому напрямку дорогами загального користування застосовується гідравлічний інтегрований транспортний пристрій. Модель має жорстку несучу раму. В робочому стані агрегатується на триточковій зчіпці як навісна.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo RENATA R MTR 8

Сівалка точного висіву вакуумного типу. Причіпна із рамою, що складається (3м при транспортуванні) сівалка призначена для посіву просапних культур з використанням класичної, мінімальної і нульової технологій з міжряддям 70см. Привід кожної висіваючої секції механічний (карданна передача). На рамі встановлено 4 опорні колеса, що дозволяють робити маневри на полі без надмірного ущільнення грунту та рівномірно розподіляючи вагу. Транспортування проводиться на двох транспортних колесах. Крайні секції, що складаються, мають … Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ROMINA MTR 8 x 70

Причіпна пневматична сівалка точного висіву. Призначена для посіву просапних культур за класичної та мінімальної технологіями обробки ґрунту з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MTR 8 x 70

Навісна пневматична сівалка з дводисковим сошником призначена для висіву просапних культур з можливістю одночасного внесення добрив. Технології застосування: класична підготовка ґрунту та "mini-till".

Дізнатись більше

Сівалки точного висіву