Maschio Gaspardo RENATA R MTR 8

Сівалка точного висіву вакуумного типу. Причіпна із рамою, що складається (3м при транспортуванні) сівалка призначена для посіву просапних культур з використанням класичної, мінімальної і нульової технологій з міжряддям 70см. Привід кожної висіваючої секції механічний (карданна передача). На рамі встановлено 4 опорні колеса, що дозволяють робити маневри на полі без надмірного ущільнення грунту та рівномірно розподіляючи вагу. Транспортування проводиться на двох транспортних колесах. Крайні секції, що складаються, мають привід в робочому стані від привідних коліс, що розташовані між ними. Добрива до сошників на центральній частині рами (під бункером) подаються завдяки силі тяжіння, а на секції, що складаються, за допомогою додаткової подачі (від зони розвантаження вакуумного насосу сівалки) повітря.

Особливості сівалки Gaspardo Renata

  • Висівна секція виконана з якісних матеріалів, термін експлуатації яких відповідає світовим стандартам до висівної техніки. Навантаження у вигляді висіву насіння на площі 1-2 тис. га за сезон не складає труднощів. Повністю металевий корпус, який не піддається деформації. Проста та швидка заміна висівних дисків. Легке вивантаження зерна, що лишилося в бачку.
  • Завдяки вакуумній системі, що притягує насіння до висівного диску, досягається висока точність висіву. Подвійний селектор знижує до мінімуму кількість двійників та забезпечує відсутність пропусків. Візуальний контроль за висівом здійснюється досить просто – через металічне віконце на секції.
  • Глибина висіву контролюється двома незалежними широкими опорними колесами безпосередньо в точці висіву. Регулювання глибини висіву здійснюється механічно за допомогою вентиля. Кріпиться секція до рами на посиленому паралелограмі. Притискна пневматична пружина з діапазоном від 120 до 180кг/ см2 гарантує постійний контакт висівної секції з поверхнею поля незалежно від рівності поля. Передній прорізаючий диск дозволяє створювати канавку шириною 2 см на полях з мінімальним обробітком ґрунту.
  • Однодюймові V-подібні прикочуючі колеса з герметичними підшипниками чудово працюють в недостатньо зволожених умовах, коли потрібно висівати насіння на 6-8 см. Мають регулювання як по ширині борозни, так і повздовжнє – для профілактики забивання за вологих умов роботи.
  • Фірмова система внесення добрив дозволяє легко відрегулювати подачу добрив з максимальною точністю в діапазоні від 50 до 700 кг/га. Об’ємний дозатор з катушкою SOFT Feeder забезпечує безперервну подачу добрив без пошкодження гранул. Шнекова катушка та пластиковий корпус гарантують максимальну надійність та стійкість до корозії. Дводискові сошники для внесення добрив працюють залежно від ґрунтово-кліматичних умов на глибину від 3 до 15см.
  • На сівалці Gaspardo Romina 8 втулки синтезовані з автоматичним змащуванням та при терті виділяють масляні частинки, які змащують шарніри. Тому немає необхідності в їх щоденних змащуваннях. Транспортна ширина сівалки складає 3метри. 

Характеристики

Модель

Renata

Тип сівалки

Причіпна

Висівний механізм

вакуумный

Привід висівного апарату

механічний

Висіваючі диски

соняшник/кукурудза

Кількість зернових бачків

8 × 60л

Кількість бачків для добрив

1 × 1600л

Глибина висіву 

1 – 12 см

Глибина внесення добрив

3 – 15 см

Відстань між рядками

70 см

Тиск висівної секції

120 – 180 кг/см2

Рабочаа швидкість висіву

0 – 12 км/ч

Сошник для внесення добрив

Дводисковый

Ріжучий диск для роботи по нульовій технології

Однодисковий (355мм)

Транспортна ширина

3 м

Вага

4 250 кг

Необхідне тягове зусилля

від 110 к.с.

Контролер висіву

V1200