Maschio Gaspardo SP 8 x 70

Навісна пневматична сівалка точного висіву з анкерним сошником для висіву насіння та анкерним сошником для внесення сухих мінеральних добрив. Сівалка призначена для висіву просапних культур по традиційній технології обробітку грунту з одночвсним внесенням добрив. Особливістю сівалки є дозатор, що розташований безпосередньо перед борозною і це забезпечує чітку розкладку і гарантує найкращі, дружні сходи.

Кількість рядів – 8, міжряддя – 70 см

Стандартная комплектация

 • Грудковідкидачі
 • Загортачі
 • Карданний привід висівного апарату з зрізані шплинтом-запобіжником.
 • Безступінчасте регулювання глибини посіву.
 • Прикотуючі колеса 2х дюймові V-подібні
 • Гідравлічні маркери
 • Привід вентилятора від ВВП 540 об/хв
 • Зчеплення 3х точкове II-ї категорії.
 • Карданний вал Z6-Z8
 • Внесення добрив анкерним сошником
 • Централізований пристрій дозування добрив
 • Монітор контролю, який сигналізує про зупинку висіву в будь-якому ряді і відображає кількість засіяної площі.
 • Висіваючі диски кукурудза і соняшник

Висіваюча секція анкерного типу "SP"

Сталевий висіваючий сошник з системою швидкої заміни: максимальна зносостійкість і скорочення часу простою. В якості опції високий сошник для більш глибокого посіву. Cекція призначена для висіву всіх просапних культур і в базовій комплектації має дозуючі диски для кукурудзи і соняшника. Перевагою анкерної секції є можливість виходити в вологий грунт раніше без блокування вологим грунтом. Висіваючі секції типу "SP" -це запорука точності при розкладанні насіння в борозну так як висота вільного падіння насінини мінімальна і не перевищує 10см. Сівалки, що укомплектовані подібними секціями, призначені для роботи в підготовленний грунт по традиційній технології.

SP цукровий буряк

Для висіву цукрового буряка і рідше сої з міжряддям 45см застосовують висіваюці секції SP з "еквалайзером". Така конструкція (паралелограмна) дозволяє контролювати глибину посіву згідно горизонту рел'єфа, а також чітко контролювати посів для культур з малою глибиною закладання насіння.

Подвійний відкриваючий диск для секції "SP"

Подвійний відкриваючий диск для секції "SP", в класичному вигляді, призначений для формування попередньої борозни і звільнення від потрапляння каміння і значного груддя в зону посіву. На практиці ж можливе використання подібної опції: для посіву в сухий грунт на глибину, що досягає капілярного шару, і для роботи в пагано підготовленний грунт. Це чудова альтернатива між анкерними і дисковими секціями, при цьому зберігаються переваги обох типів агрегатів.

Рама сівалки "SP" i "MTR"

Жорстка рама сівалки являє собою одинарний брус квадратного перерізу 150x150 мм, на якому розташовані висіваючі елементи, привідні колеса, а також вентилятор, маркери ряду, баки і сошники для внесення добрив. Конструкція рами дозволяє змінювати міжряддя в діапазоні від 37,5 см до 80см, а також навішувати додаткові секції чи опційне обладнання. Переобладнання потребує уточнень і консультацій в сервісному центрі перед монтажем. В базовій комплектації поставляється з двома трансмісіями - незалежні, на кожну із сторін сівалки. Така комплектація надає переваги при русі по кривій, чи на краях поля. Класичне розміщення коліс в сівалці з міжряддям 70см- між секціями, але в деяких випадках(при переобладнанні на міжряддя 45см) можливе розташування коліс фронтально.

Рама сівалки SP i MTR (45см)

Монітор контролю висіву "V-1200"

Монітор V1200: Контроль висіву; Оброблена площа за період; Повне напрацювання; Функції налаштування імпульсів;

Дводюймові V-подібні прикотуючі колеса для cекцій SP

Об'ємний дозатор добрив "MINIMAX" і централізована система регулювання "SPEEDY SET"

Дозатор мінімакс дозволяє дозувати добрива котушкою з м'якою серцевиною, що не пошкоджує гранули добрив і систему вцілому. При дозуванні добрив використовується централізована система регулювання дозаторами "SPEEDY SET", що значно спрощує налаштування.

М'яка серцевина дозатора добрив

М'яка серцевина дозатора добрив "Minimax" бережно відноситься до гранул запобігаючи їх руйнуванню.

Модель

потужність трактора

Міжряддя

Об’єм баків для добрив

Об’єм баків для насіння

Вага, кг

8-рядна

от 100 к.с.

70-75 см

4 x 160 л

8 x 34  л

1237