Дискова борона Gaspardo UFO 2019-05-02T11:15:40+03:00

Асортимент дискових борін MASCHIO надає комплексне рішення щодо  подрібнення та

зароблення рослинних залишків, а також з вирівнювання і обробітку грунту на глибину до 10-20 см. Модельний ряд дискових борін складається з 3 моделей: VELOCE, UFO TZAR і ADMIRAL. Велика відстань між робочими органами і ретельно продуманий дизайн рами забезпечують можливість роботи на швидкості 12-15 км / год, тим самим досягаючи максимального ефекту і продуктивності.

АГРОТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ

Зароблення рослинних залишків. На відміну від класичної технології обробітку грунту, використання дискової борони обмежує переворот тільки 10-15 см верхнього шару грунту, тим самим забезпечуючи в ньому збільшення вмісту органічних речовин. Рослинні залишки подрібнюються і повторно змішуються з грунтом, створюючи оптимальне середовище для росту мікроорганізмів і покращуючи показники родючості грунту.

Поліпшення структури грунту. У довгостроковій перспективі обробіток тільки одного активного шару на глибину до 15 см також покращує структуру ґрунту, збагачуючи її органікою. Таким чином, грунт стає ідеальним для проведення більш легкого обробітку, а також для вирощування сільськогосподарських культур.

 

UFO дискова борона для роботи в тяжких умовах

Рослинні рештки…не проблема!

Дискова борона UFO призначена для інтенсивного обробітку та рослинних рештків. Міцна конструкція в комбінації з набором дисків розміром 610 мм забезпечують можливість використання борони в різноманітних умовах для досягнення робочої глибини до 15 см

Доступні моделі

Фіксована рама. Модель UFO з фіксованою рамою та робочою шириною в діапазоні 2,5…4 м забезпечують чудову продуктивність за рахунок ретельно продуманої конструкції в поєднанні з великим проміжком між рядами дисків. Всі фіксовані моделі оснащені пружинними стійками дисків з поперечним перерізом 40х40 мм.

Багатоцільове використання

Рама UFO поєднує в собі міцність та гнучкість, що дозволяє використовувати її в різноманітних цілях. Два ряди робочих органів розміщенні на відстані 1000 мм один від одного, гарантують оптимальний рух грунту, а диски, встановлені в шаховому порядку (25 см в два ряди), забезпечують чудовий обробіток грунту та поверхні землі з рослинними рештками. Вільний простір та С-подібні пружинні стійки дозволяють працювати навіть в дуже складних умовах.

Складувана рама

Доступні напівнавісні та причіпні складувані моделі UFO шириною 4… 6 м. Даний виріб забезпечує максимальну продуктивність за рахунок досягнення високої швидкості та робочої ширини до 6 м. Весь модельний ряд оснащений С-подібними пружинними стійками з поперечним перерізом 80х20 мм.

ДИСКОВІ БОРОНИ UFO ДЛЯ РОБОТИ В ТЯЖКИХ УМОВАХ З ФІКСОВАНОЮ РАМОЮ

Модель UFO 250 UFO 300 UFO 350 UFO 400
Робоча ширина, см 250 300 350 400
Транспортна ширина, см 285 300 350 430
Робоча глибина, см 5-12
Кількість дисків Ø- n 610-20 610-24 610-28 610-32
Вага, кг 2070 2500 2840 3300
Потужність трактора, к.с. 120-150 150-180 160-200 180-230

 

ДИСКОВІ БОРОНИ UFO ДЛЯ РОБОТИ В ТЯЖКИХ УМОВАХ З СКЛАДАНОЮ РАМОЮ

Модель UFO 400 UFO 500 UFO 600
Робоча ширина, см 400 500 600
Транспортна ширина, см 300 300 300
Робоча глибина, см 08-12
Кількість дисків Ø- n 610-32 610-40 610-48
Вага, кг 3190 3710 3990
Потужність трактора, к.с. 160-240 220-280 260-360

 

Універсальність на високому рівні

Неповторна комбінація

Комбінація С-подібної пружинної стійки, ступиці Culti-Hub та диска діаметром 610 мм дозволяє ефективно направляти всю потужність трактора на обробіток землі, в той час як висока робоча швидкість (ідеальний показник 15 км/год) забезпечує неперевершене вирівнювання та кришення поверхневого шару.

Все під контролем

З обох сторін дисків передбачені два обмежуючих диска, котрі можна відрегулювати по висоті та куту розміщення: вони допомагають утримувати оброблюваний грунт в межах робочої зони борони.

Зона 1 – подрібнення та змішування

Два ряди передніх дисків з просвітом 1000 мм між ними розрізає грунт та зариває рослинні рештки. Відстань 25 см між дисками в одному ряду забезпечує проходження потрібного потоку переміщуваного матеріалу,  а розміщення двох рядів в шаховому порядку зі зміщенням 17,5 см – високу рівномірність роботи навіть на глибині.

Просте регулювання для забезпечення максимального тягового зусилля

Борона з двома рядами дисків, розміщених в лінію, значно спрощує процес регулювання. Достатньо переконатися, що агрегат працює під правильним кутом до землі, розміщення рядів дисків з протилежними кутами атаки, усуває потенціальну можливість зміщення агрегата, для досягнення максимальної зручності працювати і належної ефективності експлуатації.

Робоча глибина

Робочу глибину обладнання можна налаштувати в діапазоні 6…15 см за допомогою ручного регулювання положення катка. Робоча глибина збільшується, якщо нижній палець , встановити в більш низький отвір; вона зменшується, якщо той самий палець встановити в більш високий отвір.

Зона 2вирівнювання та подрібнення

Ефект вібрації, створений підвіскою подвійного плаваючого катка, в поєднанні з різноманітною швидкістю обертів катків з урахуванням їх різноманітних діаметрів (460 мм і 430 мм), створює посилений ефект подрібнення, котрий значно зменшує кількість грудочок на поверхні. Плаваюча система забезпечує більш рівномірне копіювання рельєфу та оптимальне вирівнювання грунту.

Робочі елементи

Диск

Диск діаметром 610 мм забезпечує досягнення робочої глибини до 15 см, що ідеально підходить не тільки зароблення рослинних решток, але і для вирівнювання грунту ( наприклад, після обробки плугом). В залежності від кількості рослинних залишків можна використовувати всі версії дисків:

  • велика кількість рослинних залишків (стандартний диск з 9 зубами)
  • невелика кількість рослинних залишків (дрібнозубчатий диск з 15 зубами)

Нова С-подібна пружинна стійка

Комбінація кронштейна та захисту від пошкодження UFO утворюють так звану С-подібну пружину. Компактна конструкція забезпечує проходження оптимального потоку матеріалу між дисками, а спеціальна сталь для пружин гарантує надійність та гнучкість обладнання навіть в тяжких умовах роботи. Пружинна стійка спроектована таким чином, щоб залишатись міцною, але при цьому зберігати здатність до вібрації та поглинати удари на високій швидкості, а потім передавати їх в якості коливального ефекту, який підсилює ефект обробітку грунту. Проводититехобслуговування не потрібно, що значно зменшує час простою обладнання та знижує експлуатаційні витрати.

CULTI-HUB: висока продуктивність та надійність

Ступиці дисків, встановлені на UFO, відрізняються надзвичайно високою продуктивністю за будь яких умов роботи.

Підшипник для роботи в тяжких умовах

UFO оснащується косими подвійними шарикопідшипниками, котрі використовуються в шасі вантажівок та причепів.

Duo-cone

Максимальний захист від негативного впливу зовнішніх факторів завдяки ущільненню Duo-Cone: два конфронтуючих конічних металічних кільця, розділених тонкою плівкою масла, котрі також застосовуються в надпотужних машинах, таких як екскаватори та бурові установки

Система мащення

Масляна ванна захищає елементи які рухаються він надмірного тертя та зменшує інтервали проведення техобслуговування

Оберіть каток,який краще за все підходить для використання на ваших полях

Кільцевій і «U» -подібний каток

Ці моделі котків забезпечують максимальну універсальність, особливо на вологому грунті, яку необхідно вирівняти і ущільнити, що б не утрамбувати занадто сильно. На поверхні формуються компактні смуги, які чергуються з необробленими ділянками, що забезпечує гарне проникнення повітря і вологи, і дозволяє уникнути утворення поверхневої кірки або застійної води.

Клітчатий каток

Ідеально підходить для обробки сухого ґрунту, забезпечуючи гарне подрібнення і вирівнювання поверхні землі. Каток діаметром 600 мм ідеально підходить для розбивання великих грудок. Невелика маса покращує розподіл ваги, дозволяючи агрегатувати борону з легкими тракторами.

Гумовий каток

Призначений для обробки сухої і важкого ґрунту; допомагає створювати оптимальне посівне ложе, утворюючи компактний поверхневий шар. Волога краще затримується в грунті і сходи виходять раніше. Особливо добре підходить для посіву зернових з відстанню між рядами 12,5 см.

КАТОК PACKET

Призначений для обробки сухого і важкого ґрунту. Допомагає створити оптимальне посівне ложе, утворюючи компактний поверхневий шар. Після проходу обладнання, грунт краще зберігає вологу, сприяючи швидкому отриманню сходів.

2-точкова поворотна навіска

Фіксована (напівнавісна) і складувана версія UFO оснащена 2-точковою поворотною навіскою з кутом повороту 180°, котра забезпечує відповідну маневреність під час розвороту в полі та на дорозі.

Буксирована версія

По замовленню борону можна оснастити буксирувальною петлею кат. 4 Ø 62 мм

Складається до 3 м

Для транспортування по дорозі напівнавісні моделі борін оснащені гідравлічним замком для складання рами, що дозволяє досягти загальної ширини всього 3м. Щоб зменшити ступінь прикочування грунту на краю оборобляємого поля, можна запросити встановлення більших коліс розміром 700/40-22,5. В залежності від правил дорожнього руху, можна замовити гідравлічний або пневматичний комплект гальм.

Галерея – Дискова борона Gaspardo UFO