Сітка сінов’язальна – JUTA

Сітка — перш за все матеріал який широко використовують у сільському господарстві для якісного і тривалого зберігання соломи, сіна, сінажу, а також для економії часу і ресурсів при заготівлі кормів. Використання сітки дозволяє швидко обернути тюк без необхідності зупинки прес підбирача, а завдяки щільній обмотці дозволяє зручності в перевезенні та зберіганні.

Переваги сітки JUTA

Використання в пакуванні та довготривалого зберігання сіна, соломи, зеленої маси чи іншої кормової культури для тваринництва.

Високий показник міцності на розрив та еластичності.

Сітка має широкий спектр використання на всіх типах прес підбирачів , що застосовується у сільському господарстві: KRONE, NEW HOLLAND, MASCHIO GASPARDO, KUHN, PÖTTINGER, SIPMA, VICON, WELGER, WOLAGRI, CASE, CLAAS, DEUTZ-FAHR, JOHN DEERE, MASCAR, McHALE та інші.

Оптимізація часу в процесі пресування червона смуга на ролоні сітки буде помітна на останніх 50 метрах, що зорієнтує механізатора на зміну нового рулона.

Завдяки високій стійкості УФ випромінювання, зберігання рулонів допускається навіть на відкритому просторі та в приміщеннях з надвисокими чи низькими температурами.

Характеристики

Назва

Ширина, см

Довжина, м

Рулонів на піддоні, шт

Розривна міцність, кгс

Еластичність,%

Вага рулона, кг

 

 

JUTA

123

2000/3000/3600

32/28/28

 

270

 

15-21

 

 

30,9  нетто

33,4 брутто