Maschio Gaspardo HL

Навісний культиватор HL – 8 застосовується для міжрядного обробітку грунту в просапних культурах з можливістю одночасного внесення добрив. Характеризується жорсткою рамою з кількістю секцій від 2 до 8. Постачається в двух модифікаціях- з можливістю внесення сухих мінеральних добрив, та без такої можливості.

Культиватор Просапний HL-12 застосовують при обробітку міжрядь з шириною 45см з можливістю одночасного внесення мінеральних добрив

Культиватори просапні

Обробка міжрядь переслідує кілька цілей:

• Викорінення бур’янів

• Руйнування кірки на поверхні

• Розпушування верхнього шару, для зменшення втрат вологи та її випаровування згодом

• Внесення добрив одночасно з обробітком

• Більш ефективний розвиток кореневої системи завдяки аерації • Підгортання

5MDD

Пружини та захисні диски:
(5МДД і 3МДД) особливо ефективні для забезпечення точності та делікатності, необхідної при роботі поблизу рослин, обертові диски гарантують відсутність ризику засмічення або затягування каменів.Рекомендується для кам'янистої місцевості або там, де покрито великою кількістю залишків. Захисні пластини у вигляді зубчастих дисків дозволяють обробляти грунт беспосередньо біля рослини, що запобігає розвитку бур янів між рослинами в одному ряді.

3ZD

Диски з регулятором та регульовані лапи (3ZD) Лапи підрізають бур'яни в корені, а диски захищають культуру від потрапляння грудок на рослини. Задня стійка підрізає землю, а її робочу глибину можна збільшити чи зменшити. Рекомендується для сипучих грунтів, особливо підходить для дуже засмічених ділянок. Зазвичай застосовують на кукурудзі. Задню стійку можливо замінити на підгортач з відповідним відвалом (опційно).

3ZD Підгортач1

Стандартна задня стійка для культиваторної секції 3ZD.

3ZD Підгортач2

Підгортач для секції 3ZD (малий)

3ZD Підгортач3

Підгортач для культиваторної секції 3ZD зі зносостійким ралом

3ZD Підгортач4

Підгортач для культиваторної секції 3ZD з великим ралом

5MР

Пружини та запобіжні пластини 5MP- п'ять культиваторних лап, та захисні пластини. Найбільш поширене рішення - пластини дозволяють використовувати культиватор навіть на ранніх етапах розвитку рослин, утримуючи рослини від покривання землею. Рекомендовано для всіх типів грунту. Регулювання глибини на секціях проводиться за допомогою опорного колеса, що розміщено по переду, а самі колеса можуть бути гумовими чи металевими.

Характеристики

Модель  Вага, кг Тиск на грунт, кг Потужність трактора, к.с. Кількість рядів Міжряддя, см Продуктивність, га/г Ємність бункерів для добрив, л
HL 8 950 60-80 80-100 8 70 ~ 4.8 4 x 160
HL 12 1275 60-80 120 – 150 12 45 ~ 4,8  4 x 160