Maschio Gaspardo CAMPO 32

Причіпний обприскувач

Машини модельного ряду CAMPO оснащені шасі, штангами і елементами, захищеними надстійкою покраскою, що наноситься в 4 етапи (протравка, піскоструйна обробка, грунтовка і покриття порошковою фарбою), що відповідає вимогам по інтенсивності експлуатації в агресивному хімічному середовищі, а також зберігають довговічність ЛКП. Баки з поліетилену високої міцності забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт.

Перемішування готового розчину

У нижній частині основного бака встановлено два змішувачі (1), які, коли до них подається розчин, за допомогою принципу Вентурі генерують значний рух рідини. Чим вищий тиск подачі, тим вища швидкість перемішування суміші. Використання цього пристрою рекомендується перед усім для продуктів, які не утворюють піни. Також змішування відбувається за допомогою перфорованої трубки (2), яка змушує суміш перемішуватися і не осідати розчину.

Bravo 180

Базова модель Arag, компактна та ефективна, дозволяє керувати функціями обприскувача та роботою гідравлічної системи.

Campo 32

У нижній частині цистерни встановлено два гідравлічні змішувачі, які, коли до них подається вода, за допомогою принципу Вентурі генерують значний рух рідини. Чим вищий тиск подачі, тим вища швидкість перемішування суміші. Використання цього пристрою рекомендується перед усім для продуктів, які не утворюють піни. Також змішування відбувається за допомогою перфорованої трубки, яка змушує суміш перемішуватися і не осідати розчину.

Основний бак 3200 л

Основний бак обприскувача був виготовлений з високоміцного пластикового матеріалу (поліетилену). Виготовлений за допомогою прес-форми, спеціально розробленої для забезпечення тривалої міцності, функціональних можливостей завдяки круглій формі та, тим не менш, естетичного дизайну. Обприскувач завжди має зовнішній датчик рівня наповнення з градуйованою шкалою; ця система визначає рівень в центрі цистерни і показує залишок вгору, щоб його було краще видно з кабіни водія.

Форсунка для промивання цистерни

Форсунка в середині бака обертається на 360° і завдяки гладеньким та правильної форми стінки бака дозволяють повністю очищати головний резервуар, захищаючи користувача від впливу засобів захисту рослин. Ця система встановлена як стандартна на всіх машинах.

Самоочищувальний фільтр подачі на штангу

Самоочищувальний фільтр фільтрує всю рідину при подачі. Щоб активізувати самоочищувальну систему фільтра подачі, а потім генерувати потік рідини, що видаляє бруд з фільтра.

Механізм підйому штанги

Даний механізм обладнений азотним акумулятором.

Попереднє змішування GREENMIX T30 (TOP MIX)

Бак для попереднього змішування значною мірою обмежує можливість контакту з хімічними речовинами на етапах підготовки до проведення обробки. У цьому пристрої виконується розведення продукту перед його подачею в основний бак. Форсунка для очищення каністри дозволяє використовувати 100% продукту, не залишаючи в пляшках залишків небезпечних речовин. Паралелограм із пружиною дозволяє помістити апарат для попереднього змішування в зручне положення, а потім перемістити його ближче до основного баку. В стандартну комплектацію також входить додатковий шланг для забору хімічних речовин з каністри.

Ящик для зберігання

Відсік для аксесуарів, який входить в стандартну комплектацію всіх моделей, зручний і легко доступний, тому ви завжди будете мати всі необхідні засоби захисту під рукою, що дозволить вам працювати максимально безпечно.

Характеристики

Модель

Об’єм основного бака, л.

Об’єм бака для чистої води, л.

Бак для миття рук, л.

Штанги, м.

Колеса

Колія, мм

Min

Max

Сampo 32P

3200

300

15

24-28

11.2R48

1600

2250