Maschio Gaspardo SANDOKAN 600

SANDOKAN – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа. Машина розбиває грудки ґрунту на глибину до 10 см. Широкий дельтаподібний кінцевик довжиною 250 мм виконує середній оберт і аерацію ґрунту, використовується для запобігання проростання бур’янів, часткового компостування рослинних залишків та осінньої обробки ґрунту. Оптимальна обробка ґрунту за великої швидкості досягається завдяки використанню комбінації переднього ножа, трубчастого катка розташованих в 2 ряди пружинних стійок (8 шт на 1 метр)  і кільчасто-зубчастого катка. Гідропневматична система з азотним акумулятором дозволяє витримувати постійну робочу глибину навіть на полях з нерівним рельєфом. Створення шару подрібленного грунту в верхній частині дозволяє утримувати вологу на ранніх стадіях проростання насіння під час посіву.

Sandokan strukture

Основні функцій культиватора Sandokan:
● Подрібнення
● Розпушування
● Вирівнювання
● Створення насіннєвого ложа на точно задану глибину (від 2 см)
● Прикочування ґрунтового шару над насіннєвим ложем
● Збереження вологи в ґрунті

Sandokan kroskill

Кросскільний (кільчасто-шпоровий) коток прикочує й ущільнює ґрунтовий шар над насіннєвим ложем, сортує грудки: дрібні грудки залишаються внизу, великі виносяться на поверхню, захищаючи в такий спосіб насіннєве ложе від розмивання в результаті дощів, вітрів і ерозійних процесів.

front bar

Передня зубчаста планка відкидає велики грудки та рослинні рештки, попередньо вирівнюючи поверхню. Коток подрібнює та ущільнює ґрунт.

Delta

2 ряди стрілчастих лап виконують розпушування поверхневого шару грунту точно на задану глибину, не зачіпаючи нижній вологонесучий горизонт, зберігаючи вологу під насінневим ложем та дотримуючись горизонту для послідуючого висіву. Можливі дві комплектації робочих органів: дельтоподібна лапа та гамаподібна

Назва Ширина захвату, см Транспортна ширина, см Кількість стійок, шт Потужність трактора, к.с.
SANDOKAN 600 300 48 160-190