Maschio Gaspardo ADMIRAL 850

Причепна, чотирирядна дискова борона

ADMIRAL – нова модель тяжкої дискової борони в лінійці продуктів компанії MASCHIO GASPARDO. Рабоча ширина 8,50 м и висока швидкість работи (до 15 км/год) дозволяє отримати продуктивність до 13 га/год! Кожен диск кріпиться на незалежній пружинній стійці для покращення обробітку грунту!

Диск

Диск діаметром 610мм забезпечує досягнення робочої глибини до 12см.

Надійна ступиця

10 000 гектарів без проведення техобслуговування - це рекорд надійності, що гарантується спеціальними ступицями CULTI-HUB. Підшипники в масляній ванні, що забезпечують надійну роботу, а також металеве фронтальне ущільнення Duo Cone, що розроблено спеціально для експлуатації у важких умовах - всі ці технічні рішення гарантують чудову надійність і міцність.

Кріплення диска

Компактна конструкція стійки диска забезпечує вільне проходження ґрунту та рослинних залишків між дисками, а спеціальна сталь для пружин гарантує надійність і гнучкість обладнання навіть у важких умовах роботи.

Розміщення дисків

Борона комплектується 4 рядами дисків. 68 дисків встановлені усередині одного ряду через кожні 50см і розташовані в шаховому порядку зі зміщенням 25см між 2 рядами. Загальний ефект від поєднання 4 рядів забезпечує необхідний компроміс між обробітком ґрунту і універсальністю обладнання.

Дишло з амортизатором

Щоб зменшити навантаження на дишло і зчіпний пристрій трактора, дишло борони ADMIRAL обладнане амортизатором з пружиною, який захищає конструкцію під час роботи і транспортування.

Штригельна борона

Вирівнювання відбувається за допомогою штригельної борони (70см), розташованою в 3 ряди, яка захвачує великий потік ґрунту і рівномірно його розподіляє.

Ущільнення Ґрунту

Задній каток можна встановити в 2 положення: 1 - робоче положення, яке за рахунок пружини чинить тиск на грунт 170кг; використовується для досягнення рівномірного обробітку і вирівнювання, 2 - щоб підняти і не використовувати каток, запобігаючи у такий спосіб ущільненню грунту перед зимою, але при цьому використовується штригельна борона для вирівнювання.

Характеристики

Рабоча ширина, м Транспортна ширина, м К-сть дисків, шт Діаметр дисків, мм Глибина обробітку, см Маса, кг (без катків и штригелів) Продуктивність, га/год необхідна потужність тракт, к.с.
8,5 4,3 68 610 5-15 9980 13 420-500

ADMIRAL 850