KVERNELAND 53100 MT VARIO – 53100 MR VARIO – КОСАРКИ «МЕТЕЛИК»

Нова косарка-плющилка в комбінації «метелик» з підвіскою QuattroLink і гідравлічним налаштуванням перекриття та ширини захвату.

Робоча ширина: 9,8 – 10,2 м

Вальцева або пальцева плющилка SemiSwing

Підвіска QuattroLink

Що робить систему QuattroLink настільки унікальною? Центральна чотириважільна підвіска дозволяє копіювати ґрунт із дуже високою швидкістю реакції навіть у найскладніших умовах.
Безкомпромісна рухливість Кожна з косарок може копіювати грунт вертикально в діапазоні 700 мм і коливатися поперечно з максимальним кутом 30°. Продумана кінематика чотириважільного підвіски гарантує постійний тиск на косильний брус.
Ваші переваги від QuattroLink Подібно до колеса гоночного автомобіля 53100 буде повторювати всі нерівності грунту і витримувати тиск навіть на високих швидкостях. Зручність та швидкість налаштування підвіски приємно здивують Вас.

Захист BreakBack

Продумана кінематична система захисту BreakBack стала ще кращою! Ступінь підйому бруса при наїзді на перешкоди однакова по всій ширині косарки, що запобігає пошкодженню косарного апарату навіть при наїзді на велике каміння.
При спрацьовуванні системи косильний апарат відхиляється назад і вгору і після проходу перешкоди автоматично повертається в робоче положення.

Vario рукав навішування

Гідравлічне налаштування перекриття Косарки Kverneland 53100 оснащуються гідравлічною системою поперечного зміщення косарок, яка інтегрована в телескопічний рукав навішування. Для зручного та швидкого регулювання перекриття щодо передньої косарки рукав навішування може зміщувати задні косарки на 400 мм.
Постійний тиск на брус Важливо, що при зміщенні задніх косарок тиск на косарні бруси не змінюється! Це дуже важливо та унікально. Так, навіть на найскладнішому рельєфі у Вас буде відмінний, рівний зріз без шкоди дерну.

GEOMOW

GEOMOW – це система, яка автоматизує роботу косарки Kverneland 53100, підвищуючи продуктивність та якість косіння.
Система GEOMOW працює на основі сигналу GPS та в місцях, де маса вже скошена автоматично, індивідуально піднімає косарки. Так, на розворотній смузі механізатору не потрібно уповільнюватися для рутинного натискання важелів гідравліки, а на клинах не потрібно «прицілюватися» для підйому косарки в потрібний момент! Плюс відсутність прокосів, а також рівні та чисті валки.
Завдяки GEOMOW продуктивність косіння підвищується на 5%!

Швидкісний розворот

Kverneland 53100 на розворотній смузі піднімає косарки та рукав навішування під кутом 10°, що створює мінімальний кліренс 500 мм поряд з трактором.
Дана система підйому дозволяє косити одній з косарок при одночасно піднятій іншій без зміни тиску на брус.

Транспортування та зберігання

Компактна при транспортуванні У складеному положенні косарка має ширину до 3м та висоту 3,9м. При складанні немає потреби робити будь-які операції вручну – бічні фартухи складаються гідравлічно.
Постановка на зберігання Завдяки інтегрованим у вежу навішування опорам стоянок Kverneland 53100 дуже зручно і компактно складується. Стабільна та міцна конструкція опор гарантує безпеку.

Пальцева рлющилка SemiSwing

Більш ефективне плющення Під час обертання ротора пальці плющилки, що гойдаються, знаходяться під навантаженням 22кг/палець (під впливом відцентрової сили). Завдяки цьому вони залишаються в даному положенні навіть при плющенні великої маси трави, але при попаданні в масу каменю вони можуть відігнутися (якщо зусилля перевищить 22 кг/палець) і пропустити його.
Крім того кріплення пальців, що напівгойдуться, не зношується так інтенсивно як у випадку вільнокачних.
Нова плющильна пластина На косарках 53100 плющильна пластина може налаштовуватися за агресивністю як у передній частині, так і в задній. Переднє притискання пластини встановлюється залежно від густоти травостою, заднє притискання регулює інтенсивність плющення та дальність викиду маси.

Укладання скошеної маси

Бічні дефлектори При укладанні маси у валок бічні дефлектори налаштовуються без інструментів за логічно зрозумілою шкалою.
Проста зміна з укладання маси у валок на укладання в розстил Налаштування косарки на укладання маси у розстил або у валок триває не більше 1 хвилини: змінити положення бічних дефлекторів та перевернути лопатки для укладання маси у розстил FlipOver на 180° - також без використання інструментів.