KVERNELAND 2828 M – 2832 M – 2836 M – 2840 M

Навісна дискова косарка з центральним кріпленням косарного апарату

Kverneland 2800 M – це серія навісних дискових косарок із робочою шириною від 2,8 до 4м. Відрізняється центральним кріпленням косильного апарату та вертикальним положенням під час транспортування під 125°. Завдяки малій вазі агрегатується з тракторами від 40 к.с., являючи собою дуже цікаву машину для невеликих ділянок.

Але, скомбінувавши косарку Kverneland 2840 М із фронтальну косарку 2832 F, Ви отримаєте робочу ширину до 7м!

Основні переваги:

  • Система безперервної страховки Break-Back;
  • Стабільність під час транспортування – під кутом 125°;
  • Центральна навішування косарного апарату;
  • Кутовий оборотний редуктор для ВОМ 540 або 1000 об/хв.

Косилковий бруз із круглими дисками

Усі дискові косарки Kverneland мають косильні диски круглої форми. Завдяки їм косарка не чутлива до попадання каміння і не зазнає ударних навантажень на трансмісію.
Камені відштовхуються одразу ж, без ударів. Перевага – зниження витрат на ремонт та обслуговування при чистому та агресивному косінні.
Завдяки збільшеному столу косилковий брус має більший обсяг олії в трансмісії, що знижує робочу температуру та збільшує період заміни олії.
Ціліснозварний косильний брус безпроблемно «грає» на нерівностях без пошкоджень, при цьому шестірні трансмісії мають завантажені по ширині зубці для виключення пікових навантажень на підшипники при згинанні балки.
З системою швидкої зміни ножів ProFit час на заміну ножів скорочується до мінімуму. Особливо цікава ця система на абразивних ґрунтах.

Транспортування під кутов 125°

● Транспортування косарки вертикально дозволяє збалансувати трактор і максимально наблизити центр тяжіння до задньої осі.
● Гідравлічний циліндр, який піднімає косарку на розворотах, відповідає за переклад у транспортне положення. Він оснащений транспортним замком.
● Висота транспортування не перевищує 4м.

Двошвидкісний редуктор

● Незалежно від специфікації ВОМ трактора, ви можете використовувати з ним цю косарку;
● Жодних додаткових витрат та дообладнань – просто переверніть редуктор на 180°!

Навіска косарного бруса

● Косарка з центральною наважкою косарного бруса швидко повторює нерівності поля, оскільки тиск на обидві сторони дорівнює.
● Переваги: ​​менше знос оборних черевиків, дбайливе ставлення до дерну і більш рівний зріз.

BreakBack

● Продумана кінематична система захисту запобігає пошкодженню косильного апарату навіть при наїзді на невелике каміння.
● При спрацьовуванні системи косильний апарат відхиляється назад і вгору і після проходу перешкоди автоматично повертається в робоче положення.

Гідравлічне налаштування тиску

Для підвищення якості скошеної маси косарка оснащується гідравлічним налаштуванням тиску на ґрунт. Так, оператор прямо з кабіни трактора може збільшити натяг пружини навішування на нерівностях, щоб унеможливити забруднення корму. Поточний тиск вказано на механічній шкалі, що добре читається.

Характеристики

  Робоча ширина, м Кількість дисків, шт вага, кг Потрібна потужність, кВт/к.
2828 M 2,8 7 810 29/40
2832 M 3,2 8 840 37/50
2836 M 3,6 9 880 44/60
2840 M 4 10 940 51/70