Запчастини Зетор (Zetor)

//Запчастини Зетор (Zetor)
Запчастини Зетор (Zetor) 2022-05-29T12:58:10+03:00

Запчастини Zetor (Зетор) від офіційного представника в Україні

Чеська компанія Зетор вже більше 50 років є виробником сільськогосподарської техніки прекрасної якості, а також надійних запасних частин до неї. Гранична увага до якості виробництва і праці працівників, турбота про споживачів — це те, чим керується компанія при виборі своїх дилерів. Компанія «Агро-Темп» заслужено є постійним партнером чеського виробника, оперативно постачаючи продукцію і запчастини Зетор для своїх клієнтів, підходячи до кожного замовлення індивідуально.

Постійно в наявності на складах українського дилера є всі види запасних частин до тракторів, фронтальних навантажувачів і двигунів Zetor, що дозволяє не зупиняти сільськогосподарські роботи навіть в розпал сезону, коли дорога кожна хвилина. Запчастини Zetor відрізняються високою якістю збірки, контролем за виробництвом матеріалів для них, а також впізнаваним фірмовим стилем. Компанія Агро-Темп, постачає запчастини різних виробників для техніки, здатна забезпечити постачання будь-яких обсягів навіть у найвіддаленіший куточок України в стислі терміни.

Додатково майстра Агро-Темп, які постійно проходять підвищення кваліфікації на заводах-виробниках, можуть оперативно і якісно провести роботи по ремонту техніки, застосовуючи оригінальні запчастини Зетор. Якість робіт виконані нашими інженерами буде таке ж, як і у чеських майстрів. Також можна провести ремонтні роботи безпосередньо у сервісному центрі Агро-Темп, норми якості роботи якого повністю схвалені чеською компанією.

Одним з головних переваг офіційного українського дилера є оперативність і стислі терміни поставки. Стабільно висока якість обслуговування і його швидкість — це результат домовленості Агро-Темп та Zetor про прямі поставки продукції, минаючи додаткових перевізників та постачальників. Такий же спосіб роботи компанія Агро-Темп практикує з запчастинами Claas та продукцією інших виробників, будучи їх дилером на території Києва і України . Це дозволяє не тільки швидко доставити потрібні Вам запасні частини Zetor, але і підтримувати доброзичливу цінову політику.

Для будь-якого замовника завжди є можливість повноцінно ознайомитися з каталогом запасних частин, щоб вибрати необхідні персонально для нього. Кваліфіковані працівники Агро-Темп з великим досвідом роботи завжди зможуть дати повну і грамотну консультацію для полегшення вибору, а також розкажуть про різновиди модифікацій, моделях і призначення тієї чи іншої запчастини Зетор.

Задоволеність наших клієнтів співпрацею — це наша мета, яку ми реалізуємо разом з зарубіжними виробниками!

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"