Запчастини Лемкен (Lemken)

Запчастини Lemken (Лемкен) від офіційного представника в Україні

У минулому маленьке підприємство Лемкен, що знаходиться поблизу Дюссельдорфа, сьогодні стало європейським лідером з техніки для обробітку ґрунту, сівби та захисту посівів. Щороку завод виробляє близько 15 000 одиниць техніки, для різних куточків світу. Для того, щоб техніка безвідмовно працювала в різних умовах фірма надає виключно оригінальні запчастини Lemken.

Для високої міцності і зносостійкості запчастини Лемкен виготовляються із застосуванням новітніх технологій. Саме тому запчастини Лемкен користуються такою високою популярністю.

Знаючи німецьку педантичність фірми Лемкен (LEMKEN) до вибору офіційних представників, можна повністю довіряти «Агро-Темп» як партнеру. Компанія завжди знайде особливий підхід, спрацює оперативно і професійно.

Завдяки тісним контактам з заводом-виробником «Агро-Темп» постачає запчастини Lemken, так само як і запчастин Gaspardo або запчастини Кроні, в дуже короткі терміни. Наша компанія має 5  основних складів у різних частинах України, що дозволяє зберігати широкий асортимент запасних частин і оперативно доставляти їх нашим клієнтам, незалежно від сезону чи пори року.

Всі сервісні інженери компанії «Агро-Темп» обов'язково періодично проходять стажування на заводах Лемкен, що підтверджується відповідними сертифікатами. Однак, найкращим сертифікатом для нас є задоволення потреб  клієнтів в короткі терміни. Також, для Вашої зручності мобільні сервісні бригади можуть провести безкоштовну дефектовку техніки і установка замовлених Вами запасних частин Лемкен.

Радимо Вам скористатися  інтернет-магазином «Агро-Темп» для здійснення замовлення запчастин Lemken.

Переглянуто 4908
 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!