Запчастини Krone (Кроне)

//Запчастини Krone (Кроне)
Запчастини Krone (Кроне) 2019-03-12T17:10:02+03:00

Запчастини Кроні (Krone) від офіційного представника в Україні

Компанія «Агро-Темп» — є офіційним представником фірми Krone в Україні. Фахівці компанії постійно підвищують рівень своєї кваліфікації для Вашого обслуговування. Склади запчастин Компанії консолідовані по всій території України для забезпечення мінімальних витрат часу на доставку. Компанія Агро-Темп постійно підтримує в наявності великий спектр запасних частин до техніки Krone (Крони) для різних видів техніки. Завдяки цьому Ви зможете здійснити максимально швидкий, якісний ремонт техніки.

Компанія Агро-Темп йде назустріч своїм клієнтам і інвестує в постійну поставку всіх запчастин «від заводу на полі», — тому що техніка не може простоювати ні години!

Сервісні інженери «Агро-Темп» регулярно, мінімум один раз в півроку, проходять навчання на заводі-виробнику техніки KRONE, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Завдяки створенню на заводі KRONE в 2006 р. сучасного логістичного центру загальною площею 9600 м2, на складі постійно зберігаються в 40000 різних одиниць запчастин, що завдяки точно прорахованою логістики відвантажуються з складу до 3000 разів щодня. У добу з логістичного центру різними видами транспорту розсилається близько 6000 тонн запчастин.

«Агро-Темп» може Вам запропонувати доставку різних типів запчастин таких авторитетних виробників по всій Україні . Ви маєте можливість купити запчастини для будь-якої техніки Лемкен, Гаспардо, Клаас, а також інших популярних виробників сельхозяйственной техніки.

Купуючи запчастини Кроні (Krone) в «Агро-Темп», Ви зможете отримати професійну консультацію інженерів з сервісного обслуговування, замовити безкоштовну дефектовку Вашої техніки і скористатися послугами нашої сервісної служби для ремонту Вашої техніки.

Радимо Вам скористатися нашим інтернет-магазином для замовлення запчастин Krone.

Агро-Темп — кращий вибір на території України!

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"