Запчастини Гаспардо (Gaspardo)

//Запчастини Гаспардо (Gaspardo)
Запчастини Гаспардо (Gaspardo) 2022-05-29T13:53:37+03:00

Запчастини Гаспардо (Gaspardo) від офіційного представника в Україні

Вже більше п’ятдесяти років компанія з сонячної Італії Gaspardo успішно представляє свою продукцію на світовому ринку. Серед успішно купується по всьому світу продукції числяться якісні, надійні та зручні косарки роторні борони, косарки, фрези і багато іншого. Також для кожного виду техніки є цілий набір запасних агрегатів і вузлів, і запчастини Гаспардо незмінно радують своєю якістю, акуратністю виконання і неухильним проходженням виробленим і схваленим нормативами. Компанія «Агро-Темп», будучи постійним офіційним ділером італійського концерну, пропонує техніку та запасні частини в максимально широкому асортименті.

Як і у випадках з запчастинами інших виробників, італійський концерн прийняв політику прямого впливу з офіційними представниками, підтримки і навчання наявного місцевого персоналу. Для українських клієнтів такий підхід є вигідним з причини загальних стандартів якості, широкого асортименту і гнучкої цінової політики. «Агро-Темп» пишається тим, що постійно дбає про інтереси своїх клієнтів, поставляючи їм запчастини Gaspardo прямо зі складів, минаючи сторонніх посередників.

Займаючи одні з найвищих позицій в світі, на рівні техніки і запчастин Claas, італійська техніка і запасні агрегати є прикладами якості, яке строго контролюється на заводі виробнику. Зі свого боку «Агро-Темп» забезпечує дбайливе доставку всієї продукції на територію України разом з усією належною документацією, щоб наші клієнти могли купувати тільки надійний в роботі продукт, який ніколи не підведе.

Не важливо, купуєте ви італійську сівалку або запчастини до неї, ми пропонуємо вам обслуговування і необхідний ремонт в нашому сервісному центрі. Майстри, які займаються сервісом, мають великий досвід у роботі з сільськогосподарськими агрегатами, який постійно удосконалюють на площах заводу-виробника. Це дозволяє їм обслуговувати техніку за стандартами, прийнятими в самої зарубіжної компанії.

Запчастини Гаспардо, як і запасні частини Лемкен, пропонуються за найнижчими цінами, що було досягнуто «Агро-Темп» тільки завдяки прямим поставкам із заводів. Ніяких додаткових платежів не лягає на плечі наших клієнтів, а настільки помірні ціни дозволяють впевненіше почувати себе в плані вибору запчастин Gaspardo.

Якщо ви шукайте надійного, чесного партнера, то «Агро-Темп» той, хто вам потрібен!

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"