Запчастини Claas (Клаас)

//Запчастини Claas (Клаас)
Запчастини Claas (Клаас) 2019-03-12T17:10:12+03:00

 

Запчастини Клаас (Claas) в наявності на складі

Партнери «Агро-Темп» цінують компанію за багаторічну високоякісне обслуговування, оперативні поставки, а також продукцію вищого рівня.

Ми виробляємо доставку лише оригінальних запчастин (запасних агрегатів і вузлів), які прославилися високою надійністю, довговічністю. Запчастини Claas допомагають зробити польові роботи більш продуктивними і легкими. Адже якісна робота жнив, заготівельної та іншої техніки безпосередньо залежить від комплектуючих.

Якість запчастин Клаас

Компанія є імпортером не тільки Claas, а також постачає запчастини різних виробників: Maschio Gaspardo, Zetor, Lemken, Krone, Juta.

На цьому сайті Ви можете замовити наступні запчастини на комбайн Клаас (Claas) або інші види техніки:

  • підшипник і вузли до них;
  • ремені;
  • шнеки;
  • фільтра;
  • бітери;
  • ножі більні;
  • пружинні зуби;
  • витки шнека;
  • гидрошланги;
  • ланцюга і так далі.

Компанія Claas ретельно проводить сертифікацію своєї продукції. На кожну, навіть найдрібнішу деталь, надає відповідну документацію. З нею може ознайомитися будь-який покупець і переконатися, що всі запчастини Claas виготовлені за оригінальними технологіями виробника, відповідають всім критеріям якості. Запчастини на 100% безпечні, надійні, якісні. Мають тривалий термін експлуатації. Точне дотримання нормативів щодо розмірів і пропорцій робить запчастини Клаас уніфікованими, легко замінними. Якісні матеріали, а також способи обробки деталей дозволяють їм витримувати великі навантаження, які доречні під час польових робіт.

Компанія «Агро-Темп» постійно проводить моніторинг наявності товару на складі. Власники сільськогосподарських угідь, з якими ми співпрацюємо, відзначають оперативність комплектації і своєчасну доставку замовлень будь-яких обсягів. Оскільки компанія безпосередньо співпрацює з виробником, це дозволяє організовувати лояльну цінову політику на всю лінійку продукції.

Співпрацюючи з «Агро-Темп», Ви постійно маєте справу з кваліфікованим персоналом, якісним сервісом. Наші майстри протягом багатьох років проводять успішні ремонтні роботи та обслуговування сільськогосподарської техніки різних марок.

Скористайтесь інтернет-магазином «Агро-Темп» для замовлення запчастин Claas і сільськогосподарська техніка прослужить Вам довго.

Рекомендуємо Вам скористатися нашим інтернет-магазином для замовлення запчастин Claas.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"