Будівництво та монтаж елеваторного обладнання від Компанії АГРО-БУД

Оцініть матеріал
(0 голосів)

agro logo

Компанія «Агро-Буд» спеціалізується на виконанні загальнобудівельних і спеціальних робіт Neuero Farm - und Fordertechnik GmbH по спорудженню побудов, виробничих комплексів і складів будь-якого рівня складності. А саме компанія підносить Вам такі види послуг, як:

  • Проектування об'єктів будь-якого виду і призначення
  • Земельні роботи, установка фундаментів, стін і перекриттів
  • Монолітні роботи, монтаж металоконструкцій
  • Покрівельні роботи
  • Обустраивание промислових підлог

Для Вас тільки саме якісне виконання з допомогою високопробних німецьких матеріалів. Фірма Neuero ще з 2011 року є учасником міжнародної виставки інноваційних рішень у зерновому господарстві "Зернові технології". Там вона мала можливість поділитися своїм передовим досвідом з іншими учасниками і, можливо, перейняти певні інновації у провідних фірм інших країн у сфері агропромисловості. І в 2015 році компанія Neuero 11-13 лютого буде представляти свою техніку і приклади робіт по будівництву та монтажу.

Відмінною рисою компанії «Агро-Буд»  є порядність. Ми завжди вчасно виконуємо покладені на нас зобов'язання. Ви особисто будете мати можливість перевірити й оцінити високий рівень підготовки наших фахівців, виконання робіт і сервісу.

Вам буде комфортно співпрацювати з «Агро - Буд» оскільки ми дотримуємося золоте правило в роботі з клієнтами – індивідуальний підхід до кожного.

Також головним секретом успішної діяльності «Агро - Буд» є постійний розвиток, творчий пошук, функціональна різноманітність об'єктів, які ми зводимо для Вас. В особі нашої компанії Ви отримаєте стабільного і надійного партнера.

Контакти для послуг по будівництву:
ТОВ “Компанія АГРО-БУД“
Адреса : 02140 р. Київ, вул. Мишуги 12, оф. 120.
моб. (067) 9662514,
телефон/факс (044) 501 00 27
web-site: http://www.agro-bud.com.ua
info@agro-bud.com.ua

Переглянуто 2622
 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!