Обладнання NEUERO 2018-12-11T09:59:09+00:00

Техніка Нойєра (Neuero) – Ваш надійний німецький партнер
Прочитавши цей текст, Ви дізнаєтеся про те, яке обладнання і чому буде кращим варіантом для успішного ведення Вашого бізнесу у сфері сільського господарства.

Вже більше 100 років фірма “NEUERO” успішно реалізовує свої проекти в сільськогосподарській сфері. Оснащує клієнтів якісною технікою для зберігання та переробки зернових культур. Нойєра має можливість забезпечувати Вас тільки якісними послугами по постачанню, монтажу, планування та випуску різноманітного обладнання. Бо як загальна виробнича площа складає понад 18 тисяч м?.

Ще одна перевага –  швидке і гнучке реагування на побажання споживача. А як інакше? Адже компанія займається власним проектуванням і виробництвом. Neuero завжди прогресує для Вас. У комплекси із зберігання зерна (також продуктів його переробки) та післязбиральної обробки постійно запроваджуються інноваційні рішення щодо їх удосконалення. Купити техніку Neuero значить додати ще одну перевагу у свій бізнес.

Компанія є універсальною і широкопрофільною, надає такі послуги як:

  • Консультування і планування. На всі Ваші запитання з інженерно-технічної сторони будуть дані фахові відповіді з урахуванням специфіки об’єкта. Фахівці можуть розробити індивідуальний проект і нададуть цікаву комерційну пропозицію.
  • Розробка і проектування. В результаті співпраці в сфері розробки і проектування Ви обов’язково отримаєте саме те, на що розраховуєте – якісний, економічно вигідний об’єкт, високих екологічних стандартів, який відповідає інноваційним технологіям.

Приклади подібних робіт від Neuero:

  • Сховище для соняшнику в Болгарії (кінець робіт –  2011 рік). Місткість 90 000 м?.
  • Сховище для зерна (2006/2007 рік). Місткість  14 500 тонн.
  • Зерносховища і сушарки (2008-2009). Вместимостями: 1500, 1000 і 5500 тонн.

Компанія регулярно проводить контроль якості. Сучасне 3D проектування дозволяє постійно модернізувати серійні продукти, що, в свою  чергу, тримає компанію на високому технічному та економічному рівні.

  • Виробництво і монтаж. Поставка замовлень відбувається в короткі терміни. Сучасна система виробництва дає можливість це Вам гарантувати. Фахівці монтажу доведуть свою професійність оперативної і високоякісної установкою. Всі графіки будуть витримані.
  • Сервіс. Ніхто не розбереться краще виробленої в техніці, ніж сама компанія Нойєра. Надійна техніка – оперативне та якісне обслуговування. Ми швидко реагуємо на Ваші замовлення запчастин, одиничних блоків механізмів, вузлів тощо.

Компанія “Агро-Темп” є офіційним дилером  Neuero Farm – und Fordertechnik GmbH  в Україні. Тому  на сайті Ви зможете вирішити свої питання по будівництву і монтажу від фірми Нойєра, так само придбати найпотужніші шахтні зерносушарки цієї марки. Купити техніку Нойєра в нашій компанииочень просто.  Ми пропонуємо Вам німецька якість за розумні гроші.

Галерея – Обладнання NEUERO