Зерносушарки та елеваторне обладнання

//Зерносушарки та елеваторне обладнання
Зерносушарки та елеваторне обладнання 2018-12-04T17:24:55+03:00

Види зерносушильного обладнання в Україні
Компанія «Агро-Темп» пропонує найрізноманітніше елеваторне обладнання в Україні, що використовується для прийому, транспортування, сушіння, а також зберігання різних зернових культур. У нас є величезний вибір зерносушарок, призначених для сушіння зернових, бобових, олійних і багатьох інших сільськогосподарських сортів. Виконуємо продаж зерносушарок наступних видів:

  • Стаціонарні;
  • Мобільні (пересувні);
  • Шахтні;
  • Карусельні;
  • Модульні;
  • Міні зерносушарки.

Зерносушарки являють собою досить складне устаткування, від якості якого залежить збереження всього врожаю. Для відносно невеликих обсягів можна придбати мобільну зерносушарку Mecmar, яка підійде для будь-яких видів зернових і зернобобових. Обладнання Мекмар також стане відмінним рішенням для фермерських господарств, які мають територіальну розкиданість. Таким чином, відпаде необхідність у додатковій транспортуванні зерна для просушування. При цьому ціни на весь асортимент є більш ніж доступними в порівнянні з великими стаціонарними комплексами.

Зерносушарки в Україні

Кожен фермер, який дбає про належне зберігання зерна протягом тривалого терміну, розуміє, що купити зерносушарку для зниження вологості сільськогосподарських культур набагато вигідніше, ніж зазнавати суттєві збитки від втрати врожаю при неналежних умовах зберігання. При цьому ціни на представлену техніку варіюються в певних межах, що дозволить без зусиль підібрати найбільш підходящий варіант. Вартість зерносушарки залежить від виду, розмірів та кількох інших параметрів, які завжди можна узгодити з нашими консультантами.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"