Zetor Hortus 2021-04-22T10:34:17+03:00
HORTUS CL 65 HORTUS HS 65

HORTUS

Потужність

Zetor Hortus – це компактні та універсальні трактори, оснащені потужними та економічними двигунами, які разом з оптимальною вагою трактора гарантують високу потужність за будь яких умов.

Надійність

Моделі Zetor Hortus були розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальну надійність і відповідати всім вимогам, забезпечуючи довговічність трактора.

Ефективність

Поєднання чудової маневровості, низького споживання палива та доступних цін роблять трактори Zetor Hortus ефективними та універсальними машинами.

Трактори Hortus

HORTUS – новий комунальний трактор, який ідеально підходить для роботи на невеликих фермах, муніципалітеті, парках і садах, спортивних об’єктах і для багатьох інших цілей.

Hortus фотогалерея

Двигун

Добре випробуваний з низьким споживанням

Zetor Hortus здатний повною мірою використовувати свою потужність завдяки найкращій комбінації продуктивності двигуна і ваги. Двигун потужністю 67 к.с. з системою вприскування Common Rail відомий завдяки низькому споживанню палива, надійності та простій конструкції. З 70-літровим паливним баком, Hortus готовий до багатогодинного використання на полі до наступної заправки.

ТРАНСМІССІЯ

Висока витривалість і довгий термін служби

Трансмісія Hortus пропонує 4 основні швидкості і 3 діапазони з додатковою передачею creeper, в загальному 24 передніх і 24 задніх передач, що дозволяє вибрати правильну швидкість для ваших робочих потреб. Hortus CL пропонує механічний реверс, Hortus HS обладнаний електрогідравлічним реверсором (Power-Shuttle), що забезпечує більший комфорт для Вашої щоденної роботи.

ГІДРАВЛІКА ТА ТРИТОЧКОВА НАВІСКА

Надійна робота у всіх напрямках

Триточкова навіска категорії 2 з підйомною потужністю до 1937 кг дозволяє використовувати широкий асортимент навісного обладнання. Трактор оснащений чотирма гідравлічними виходами для керування приладдям.

БАЛОЧНИЙ ПЕРЕДНІЙ МІСТ І ЛЕГКЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Маючи надзвичайно малий радіус повороту і повну передачу потужності на колеса, мости HORTUS® відрізняються високоміцним чавуном.
Система рульового керування полегшує поворот трактора, покращує управління та знижує втомлюваність оператора.

КОМФОРТНА КАБІНА

Комфорт водія

Простора та ергономічна кабіна зі зручно розміщеними важелями, джойстиками, та управлінням, обладнана кондиціонером. Цифрова панель приладів оснащена дисплеєм для перегляду сигнальних повідомлень, використання палива, а також частоти обертання (об/хв). Підресорене сидіння зводить до мінімуму вплив вібрацій на оператора, забезпечуючи при цьому зручну і простору робочу зону.

ЛЕГКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Легкий доступ до двигуна для виконання щоденних перевірок, та технічного обслуговування.

Специфікація

Двигун

Zetor Hortus здатний повною мірою використовувати свою потужність завдяки найкращій комбінації продуктивності двигуна і ваги. Двигун потужністю

0к.с.

з системою вприскування Common Rail відомий завдяки низькому споживанню палива, надійності та простій конструкції. З 70-літровим паливним баком, Hortus готовий до багатогодинного використання на полі до наступної заправки.

Технічні параметри

МОДЕЛЬ Hortus CL 65 Hortus HS 65
Двигун

Deutz TCD2.9 L4 4-циліндровий

Робочий об’єм двигуна, см³ / клапанів

2900 / 8

Номінальна потужність двигуна, кВт/к.с.

50 / 67

Тип трансмісії

Mechanical

Power-Shuttle

Кількість діапазонів вперед/назад

F24/R24

Кількість діапазонів вперед/назад

3 / 3

Максимальна швидкість руху, км/год.

32.5

Частота обертання заднього ВВП, об/хв.

540 / 540E/1000 незалежний

Продуктивність гідравлічної системи, л/хв

60

Кількість гідравлічних роз’ємів, шт.

3 пари

Вантажопідйомність задньої навіски, кг

1937

Категорія навіски

2

Паливний бак, л

70

Кондиціонер

база

Шини

11.2-20 передні, 14.9-30 задні

Колісна база, мм

2188

Довжина × ширина × висота, мм

3865 x 1940 x 2545

Вага трактора без баласту, кг

2520

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"