Трактори Zetor (Зетор)

Трактор є універсальною технікою, яка використовується для виконання різноманітних сільськогосподарських завдань: посів, культивація, оранка, збирання врожаю і так далі. Компанія «Агро-Темп» пропонує найкращу сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників. Вся пропонована спецтехніка має виключно високу якість і здатна надійно служити багато років. Основне призначення тракторів у фермерському господарстві – це переміщення різних машин і знарядь, тобто використання в якості тяглової сили. У каталозі нашого інтернет магазину представлений широкий модельний ряд дизельних, дорожніх, колісних тракторів, тракторів з ковшем та причепом, навантажувачів, а також іншого знімного або причіпного обладнання, зокрема, роторна косарка для трактора.

Чому трактор Zetor вигідніше придбати у нас?

Часто при обробці грунту потрібна велика тяга. Нові моделі мають високу потужність і здатні впоратися навіть зі значними обсягами робіт при мінімальному технічному обслуговуванні. Завдяки прямій співпраці з виробниками, ціни на наші товари цілком конкурентоспроможні. Наша компанія є офіційним представником всесвітньо відомої торгової марки Зетор, яка вважається надійним виробником якісної техніки. Тому ми можемо гарантувати доступну вартість і відмінна якість.

Завдяки нашим представництвам у багатьох містах, продаж тракторів здійснюється у Києві, Полтаві, Миколаєві, а також у ряді областей України (Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської і т. д.).

Щоб купити вподобану техніку достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. У разі необхідності досвідчені фахівці завжди нададуть докладні відповіді на будь-які питання.

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"