Трактори Zetor (Зетор)

Трактор є універсальною технікою, яка використовується для виконання різноманітних сільськогосподарських завдань: посів, культивація, оранка, збирання врожаю і так далі. Компанія «Агро-Темп» пропонує найкращу сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників. Вся пропонована спецтехніка має виключно високу якість і здатна надійно служити багато років. Основне призначення тракторів у фермерському господарстві – це переміщення різних машин і знарядь, тобто використання в якості тяглової сили. У каталозі нашого інтернет магазину представлений широкий модельний ряд дизельних, дорожніх, колісних тракторів, тракторів з ковшем та причепом, навантажувачів, а також іншого знімного або причіпного обладнання, зокрема, роторна косарка для трактора.


ПЕРЕВАГИ ТРАКТОРІВ ZETOR

 

 • ПРЕМІУМ ЯКІСТЬ забезпечує роботу без поломок - ZETOR використовує тільки високоякісні матеріали при виробництві, і на одному конвеєрі збираються трактори для всіх ринків із одних комплектуючих.
 • НИЗЬКА витрата палива - трактори ZETOR регулярно отримують нагороди за одні з кращих показників витрати палива і масла серед тракторів в світі. В результаті випробування 60-ти різних моделей тракторів німецьким центром випробувань техніки DLG, де FORTERRA 135 посіла 2-е місце з середньою витратою близько 12-13 л/га при оранці.
 • КОЖЕН двигун перед встановленням на трактор проходить повноцінну обкатку протягом 2 - 2,5 годин на спеціальному стенді. З одного боку це підвищує вартість виробництва, а з іншого це дозволяє виявити дефекти ще на заводі і вчасно їх усунути. Після чого двигун буде без проблем працювати на тракторі за будь яких умов.
 • МАЛІ ВИТРАТИ ПРИ РЕМОНТІ - сервісний інтервал 500 м-год. Завдяки високій механізації і малій кількості складної електроніки, наші трактори можливо обслуговувати в умовах більшості сервісних майстерень без високих вимог до їх оснащення, що дозволить Вам заощадити додаткові кошти. Вартість сервісного обслуговування та запасних частин на 30-60% нижче ніж в основних все світніх конкурентів.
 • ДІЙСНО потужні двигуни - трактори володіють великим запасом тяги в середньому 35 - 41%!
 • НАДІЙНІСТЬ ДВИГУНІВ при використанні в різних умовах - досягається високою механізацією та точністю складання двигуна (мала кількість складної електроніки) - завдяки чому ZETOR успішно продає двигуни і для застосування в інших галузях промисловості. Трактор призначений для всесезонної роботи 24 години на добу.
 • Підігрів охолоджуючої рідини перед пуском – для зменшення зносу деталей двигуна при мінусових температурах та гарантованого запуску.
 • НАДІЙНІСТЬ, ПОТУЖНІСТЬ та НИЗЬКА ВИТРАТА ПАЛИВА двигунів ZETOR досягається використанням двигунів невеликого об’єму із турбонаддувом, механічного паливного насосу та 4 клапанів на циліндр. Завдяки чому дані двигуни найбільш пристосовані для експлуатації в різних умовах і при цьому відповідають нормам токсичності Tier III.
 • Повітряний компресор із шлангом для підкачки шин – можливе підключення гальмівної системи причепів, та інших споживачів. Швидке регулювання тиску в шинах при роботі в полі та русі по дорогах.
 • ЯКІСТЬ, яку декларує ZETOR TRACTORS, підтверджується званням НАЙКРАЩИЙ ТРАКТОР з других рук в Європі - тобто, серед тракторів на вторинному ринку, навіть через 10 років, трактори Zetor втрачають найменше у ціні.
 • ПОТУЖНА акумуляторна батарея – гарантований запуск двигуна за будь якої погоди.
 • Трактори ZETOR мають НАЙПРОСТОРІШУ КАБІНУ, що дозволяє мати найкращу оглядовість та зменшує втому під час роботи.
 • Кондиціонер кабіни із вуглецевим фільтром - для безпечної та комфортабельної роботи із оприскувачем.
 • Пневматична амортизація сидіння – для зменшення втоми водія і підвищення продуктивності.
 • Дзеркала та заднє скло із підігрівом як на автомобілях – для максимальної оглядовості.
 • Аудіо підготовка кабіни – для зменшення втручання третіх осіб в електропроводку кабіни під час встановлення радіо та комфорту водія.
 • Широкопрофільні шини – для зменшення пробуксовки та витрати палива.
 • Рекордна вантажопід’ємність задньої навіски всіх тракторів ZETOR дозволяє працювати навіть з агрегатами, що до 60% перевищують вагу самого трактора – відсутність проблем із агрегатуванням!
 • 2 або 3 ступінчастий автоматичний збільшувач крутного моменту (перемикання передач без розриву потоку потужності) забезпечує відсутність необхідності у натисканні педалі зчеплення та зупинки при перемиканні КПП – економить час, паливо та кошти.
 • Мінімум 3 варіанти приєднання причіпного обладнання: 3 точкова навіска, жорстка автоматична зчіпка регульована по висоті (для прес-підбирача чи обприскувача – карданний вал може бути знизу або зверху), маятникова подовжена зчіпка (для причепа чи причіпного обладнання).
 • Система автоматичного регулювання 3-точкової навіски Hitch Tronic (патент ZETOR для своїх тракторів: для Proxima – опція, для Forterra – база) дозволяє трактору автоматично адаптуватись до рельєфу місцевості та покращує тягові властивості та забезпечує обробіток на точно задану глибину.
 • Гідравлічний домкрат в базі – для проведення швидкого ремонту чи зміни колії коліс прямо в полі.
 • Трансмісія із великою кількістю передач (в основному робочому діапазоні 7-9 передач) – для оптимального завантаження двигуна і зменшення витрати палива.
 • Гідравлічна система із муфтою вільного зливу – безпроблемне агрегатування та робота із гідромоторами на пневматичних сівалках та посівних комплексах.

Чому трактор Zetor вигідніше придбати у нас?

Часто при обробці грунту потрібна велика тяга. Нові моделі мають високу потужність і здатні впоратися навіть зі значними обсягами робіт при мінімальному технічному обслуговуванні. Завдяки прямій співпраці з виробниками, ціни на наші товари цілком конкурентоспроможні. Наша компанія є офіційним представником всесвітньо відомої торгової марки Зетор, яка вважається надійним виробником якісної техніки. Тому ми можемо гарантувати доступну вартість і відмінна якість.

Продаж тракторів здійснюється по всій території України, завдяки нашим представництвам у таких містах, як Вінниця, Дніпро, Київ, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Суми та Харків.

Щоб купити вподобану техніку достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. У разі необхідності досвідчені фахівці завжди нададуть докладні відповіді на будь-які питання.

 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!