Зернові сівалки LEMKEN Solitair

////Зернові сівалки LEMKEN Solitair
Зернові сівалки LEMKEN Solitair 2018-12-11T10:10:36+00:00

Сівалка LEMKEN Solitair
Напевно в сільському господарстві стане корисною сівалка пневматична Солітер. Тим більше, що вона передбачена у наступних варіантах:
  • навісна
  • полунавесная

Сівалка (Модель)

Solitair

9 / 5 00 KA-DS

Solitair

9 / 6 00 KA-DS

Solitair

12 / 12 00 K-DS

Ширина захоплення, м

5,0

6,0

12,0

Транспортна ширина, м

3,0

3,0

3,0

Кількість сошників, шт

40

48

96

Відстань між сошниками, см

12,5

12,5

12,5

Ємність насіннєвого бункера, л

2300

2300

5800

Можливість комбінування з грунтообробними агрегатами

так

так

ні

Вага, кг

2 270

2 450

5 550

Спосіб агрегатування

Навісна

Навісна

причіпна

Сівалка LEMKEN Solitair та її переваги:

Сівалку можна агрегатувати з різною технікою для обробки грунту. Можливо також самостійне застосування, що значно збільшує її сферу експлуатації. Крім відмінного німецької якості і високої продуктивності, можна назвати такі переваги сівалки LEMKEN:

  • Посів культур широкого спектру проводиться завдяки оснащенню сівалки регулювання норми висіву. Робота здійснюється наступним шляхом плавної зміни швидкості обороту шестисекционных висівних котушок.
  • Сівалка Солітер обладнана спеціальними розподільчими вежами. Вони розміщуються з зовнішньої сторони насіннєвого бункера ( зверху над сошниковым брусом).
  • Від розподільника до сошників прокладені насіннєві шланги. Це зроблено з метою точного розподілу. Шланги рівні подлинне і короткі. Тепер, завдяки точному дозуванню, зерно буде рівномірно розподілено по всій площі. А останнім позитивно позначається на врожайності.
  • Контроль електроприводу висівного вала, а також управління автоматизированны. Всі функції покладені на комп’ютер Солитроник.
  • Всередині бункера універсальної сівалки Solitair вбудована розмірна сітка, яка захищає котушку від потрапляння непотрібних предметів. Мішалка забезпечує безпрерывное ворушение зерна.
  • З метою самоочищення в конструкції дводискові сошники зміщені один до одного і кріпляться до рами спеціальної підпружиненою паралелограмною висоти. Вона ж дозволяє копіювати рельєф ґрунту і робити посів на необхідну глибину. Висока швидкість посіву ніяк не позначиться на параметри глибини.
  • Гумові коточки здійснюють прикочування ряду. Завдяки чому насіння отримують потрібну кількість вологи, глибина посіву завжди знаходиться під контролем.

Сівалки, ціни на які цілком лояльні, можна придбати на сайті компанії Агротемп. Сучасні технології забезпечать комфортні, якісні, а також продуктивні посевочные роботи.

Галерея – Зернові сівалки LEMKEN Solitair