Сівалка зернова

///Сівалка зернова
Сівалка зернова 2018-12-11T10:09:32+00:00

Сівалка зернова
Сівалка зернова дискова призначена для посіву цілого ряду зернових, а також зернобобових. Завдяки сучасним технологіям вона використовується не тільки як сівалка для пшениці. Став доступний якісний посів на строго регульованій глибині. За допомогою даного агрегату також можливо проводити ефективне добриво грунту, тобто пристрій використовується Вами як сівалка зернова з мінеральними добривами.
«Агро-Темп» пропонує високоякісну посівну і грунтообробну техніку для фермерських господарств. Зокрема у нас представлені наступні види:

  • Пневматичні
  • Механічні
  • Стерньові для прямого посіву
  • Універсальна сівалка навісна
  • Мінімальною технологією (нулю) обробки

Сівалка для трактора

Особливістю сівалки для трактора є рівномірний розподіл насіння на строго заданій глибині по всій площі. У нашому каталозі Ви знайдете сільськогосподарську техніку з різними характеристиками – від невеликих агрегатів до високопродуктивних сівалок. При цьому вони забезпечують не тільки точне дозування, але і ретельне розподіл насіння по загальній площі.

Більшої популярності набула сівалка нулю (сівалка no till), яка завдяки економною технології прямогог сівби, забезпечить якісний посів. Природна структура грунту буде повністю збережена і буде збережена необхідна волога.

Сівалка причіпна прямого висіву використовується для впровадження в грунт зернових, трав’яних (сівалка трав’яна) культур по нульовій технології плюс мінеральних добрив в грунт.

Компанія «Агро-Темп» здійснює продаж сільськогосподарської техніки самих різних моделей, що здатна відповідати будь-яким вимогам сучасних фермерських господарств. Тільки у нашій компанії Ви зможете придбати сівалку зернову, ціна якої дуже доступна, в Україні. Вона однаково підходить для посіву по вже підготовленому грунті, так і при її мінімальній обробці.

Крім надійності і хорошої продуктивності є ще одна істотна перевага Сівалки «Агро-Темп» – ціна від виробників. Універсальність представлених моделей полягає в можливості роботи з самим різним посівним матеріалом при дотриманні всіх умов посіву. При продажу зернових сівалок (сз-3.6) і іншого грунтообробного обладнання наша компанія завжди надає відповідну гарантію якості.

Зернові сівалки LEMKEN Solitair

Зернові сівалки LEMKEN Solitair
Сівалка LEMKEN Solitair Напевно в сільському господарстві стане корисною сівалка пневматична Солітер. Тим більше, що вона передбачена у наступних варіантах: навісна полунавесная Сівалка (Модель) Solitair 9 / 5 00 KA-DS Solitair 9 / 6 00 KA-DS Solitair 12 / 12 00 K-DS Ширина захоплення, м 5,0 6,0 12,0 Транспортна ширина, м 3,0 3,0 3,0 Кількість

Детальніше

Зернові сівалки Gaspardo (Mega, Maria)

Зернові сівалки Gaspardo (Mega, Maria)
Компанія Gaspardo пропонує повну гаму моделей для посіву зернових, яка з'явилася на світ, завдяки різним вимогам користувачів. Прийняті для висівних елементів дозволяють знайти краще застосування для посіву як на підготовленому грунті, так і в умовах мінімальної обробки. Модель MARIA 400 SC MEGA 600 METRO 120 MEGA Ширина захоплення, м 4,0 6,0 12,0 Транспортна ширина 4,0

Детальніше