Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)

////Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)
Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO) 2019-02-18T20:27:23+03:00

Сівалка Gaspardo – призначенням є висів таких культур, як ріпак, кукурудза, соняшник, а також інших просапних культур з мінімізованої втратою насіння. Сівалки, шириною 6-12м мають 8-24 висівних аппаратаГлубина посіву становить 3,5-10 див.

Сівалка вакуумна точного висіву є професійним обладнанням для пунктирного висіву різних сільськогосподарських культур з високим рівнем точності. Дане обладнання досить універсально і прекрасно підходять для самих різнопланових культур (кукурудза, соняшник, ріпак, соя, сорго, цукровий буряк та ін). Зручне зміна необхідного інтервалу між насінням дозволяє здійснювати посадку за всіма правилами, що істотно підвищує врожайність. Купити пропашную сівалку Гаспардо високої якості, значить забути про втрати насіння завдяки унікальній вакуумній системі, здатної забезпечить гранично можливу точність в процесі посіву навіть при наявності різнокаліберних насіння. При цьому сівалка точного висіву за один прохід дозволяє охопити від шести до дванадцяти метрів поля. Просапні сівалки забезпечують точний висів на глибині від трьох з половиною до десяти сантиметрів. Рекомендується купити ручну сівалку точного висіву для підвищення швидкості посіву навіть при самих складних і несприятливих умовах роботи. Представлена техніка подужає будь-які обсяги робіт завдяки використанню сучасних технологій та європейській якості збірки. При цьому виключається можливість висіву так званих «двійників», не кажучи вже про густоті внесення насіння і дотриманні встановленої глибини, що набагато важче досягти при використанні традиційної техніки. Просапна сівалка Завдяки тісній співпраці, а також офіційному представництву ряду європейських компаній в Україні ми пропонуємо сільськогосподарську техніку за ціною виробника. Крім того, на весь представлений модельний ряд поширюється гарантія від заводу виробника. При необхідності фахівці нашої компанії виконають повний технічний супровід представленої техніки, що особливо важливо для недопущення простоїв при проведенні сільськогосподарських робіт.

Назва SP 8  SP 8 MT 8 Maestra 12 Romina 8 METRO 16 METRO 16
Кількість висівних апаратів, шт. 8 12 8 12 8 16 24
Тип сівалки навісна причіпна
Тип висівного апарату SP (анкерний) MT (штампована конструкція, дискова) MTR ( лита конструкція, дискова)
Міжряддя, см 70 45 70 70 70 70 45
Робоча ширина, м 5,6 5,4 5,6 8,4 5,6 11,2 10,8
Баки для сухих добрив, кг 640 640 640 800 2×800 4×950 4×950
Ємність насіннєвих баків, л 34 34 36 36 60 60 60
Привід висівкових апаратів Карданні вали
Транспортна ширина, м 6 6 6 6,5 6,5 4,5 4,5
Тиск сошника, кг до 120 до 120 120-180 120-180 120-180 120-180 120-180
Вага, кг 1096 1226 1730 4200 2850 7420 9040
Необхідна потужність трактора, л.с 80 100 100 180-200 90-100 260-330 260-330
Контролер посіву V1200 V1200 V1200 Serio Serio Serio Serio

ПЕРЕВАГИ ПРОСАПНИХ СІВАЛОК GASPARDO:

• Складуване несуче шасі, яке поєднується з сівалкою точного висіву або зерновою сівалкою для злакових культур.
• Відсутність втрат насіння – вакуумна система гарантує максимальну точність сівби. Турбіна створює високу продуктивність розрідження і низьку витрату потужності при максимальній точності висіву. Рівномірний розподіл насіння забезпечується і при використанні різнокаліберного насіння.
• Висіваючі апарати обладнано подвійними селекторами для скидання зайвого зерна і уникнення висіву двійників;
• Висівний апарат MTR призначений для посіву в складних умовах і високої швидкості роботи. Для забезпечення цієї стабільності рама блоку виготовляється з одного литого чавуну з ребрами жорсткості, які підвищують опір крученню. Також паралелограм ARM-STRONG™ компонується з литого чавуну і гарантує великий вертикальний зворотно-поступальний рух для більшої стабільності і посіву на однакову глибину;
• Нова чавунна конструкція паралелограмного кріплення. Велика амплітуда вертикального копіювання та підвищена міцність при крученні (+30%);
• Карданні вали для приводу висівних апаратів забезпечують точну і надійну передачу крутного моменту і не потребують мащення чи обслуговування. Завдяки карданним валам забезпечується синхронна передача крутного моменту на дозувальні диски, що забезпечує їх однакову швидкість обертання незалежно від рельєфу та амплітуди вертикальних рухів висівного апарату;
• Дводискові сошники, діаметром 420мм і товщиною 4 мм. Найбільші на ринку, для ідеальної борозни в різних умовах. Дворядний шарикопідшипник і потрійне ущільнення SUPER SEAL;

Пневматичні сівалки для овочевих культур – це результат досвіду, який компанія GASPARDO накопила у високоточному посіві. Раціональність конструкції та модульність компонентів перетворюють цю машину в універсальну модель для використання, як у спеціальних галузях овочівництва, так і буряківництва.

ORIETTA
OLIMPIA
Ширина захвату рами, м
1,9 – 6,0
1,9 – 6,0
Мінімальна відстань між рядами, см
13
4 – 9
Кількість висівних апаратів на секції, шт.
1 2
Об’єм насіннєвого баку, л
1,8
1,8
Сошники
Однострічкові, двострічкові, тристрічкові
Однострічкові
Передні і задні прикочувальні колеса
Гумові Farmflex, тверда гума, нержавіюча
сталь, сітчасті (лише задні)
Проміжні прикочуючі колеса
Однострічкові, двострічкові, тристрічкові
(гумові або стальні)
Однострічкові
Частота обертів ВВП, об/хв
540 540

ПЕРЕВАГИ ОВОЧЕВИХ СІВАЛОК GASPARDO:

У новій гаммі сівалок для овочевих культур було створено новий розподільний блок більшого розміру, в якому розташований висівний диск діаметром 22 см, який при русі тягача має меншу швидкість обертання, внаслідок чого збільшується точність розподілу насіння.
Розподільник із алюмінієвого сплаву і особливого виду пластику з високим ступенем зносостійкості гарантує високий ступінь точності посіву завдяки особливій будові компонентів. Полегшена процедура очищення та догляду можлива завдяки зручному відкриттю розподільника за допомогою ергономічних ручок.
За допомогою нової сівалки стало можливим працювати на різній глибині посіву з високим ступенем адаптації до ґрунту і простотою в управлінні завдяки застосуванню реверсивних сошників.
Модель сівалки OLIMPIA з двома розподільними елементами має ба

гатоцільове призначення і дозволяє точно дотримуватись глибини посіву практично незалежно від ґрунтових умов. Наявність двох  розподільних елементів OLIMPIA дозволяє робити перехід з одинарного ряду в подвійний, виконуючи мінімальну кількість нескладних операцій.
Модель сівалки ORIETTA з одним розподільним елементом може мати конфігурації з різним міжряддям і обладнанням, яке забезпечує максимальну гнучкість. Різноманіття допоміжного обладнання дозволяє персоналізувати висіваючий елемент.
Подача насіння з бункера реєструється за допомогою пластинки надлишкової подачі (дрібне, неочищене насіння). Насіння перемішується особливою ворушила, яка обертається, забезпечуючи рівномірну подачу.
Трансмісія з зубчастою коробкою передач (коефіцієнт 36) відрізняється легкою доступністю і простотою установки. Різні конфігурації дозволяють

розподіляти насіння на відстані 0.42 – 55 см.
Область пониженого тиску, сформована роботою вентилятора регулюється за допомогою регулювального віконця. Усе насіння розподіляються в борозні з максимальною точністю.
Це можливо завдяки механічній системі подачі насіння та додатковому інжектору повітря, також регульованому, який видаляє можливі забруднення з отворів диска. Потік повітря проходить попереднє очищення від можливих забруднень завдяки фільтру з комплекту. Два манометра дозволяють здійснювати полегшений контроль над витяжкою і продувкою.
Відбір насіння для кожного окремого отвору забезпечується завдяки подвійній системі відбору з мікрометричним регулюванням. Відбір зайвого насіння проводиться, як зовні диска, так і зсередини для здійснення рівномірного розподілу .

Галерея – Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)