Сівалка точного висіву

///Сівалка точного висіву
Сівалка точного висіву 2020-05-28T11:52:36+03:00

Сівалка точного висіву

Сівалка точного висіву навісна (причіпна) -Призначенням якої є висів таких культур, як рапс, кукурудза, соняшник, а також інших просапних культур з мінімізованої втратою насіння. Наші сівалки просапні, шириною 6-12м мають 8-24 висівних апарату. Глибина посіву становить 3,5-10 см.

Вакуумна (пневматична) сівалка точного висіву є професійним обладнанням для пунктирного висіву різних сільськогосподарських культур з високим рівнем точності. Дане обладнання дуже універсальне і прекрасно підходить для самих різнопланових культур (кукурудза, соняшник, ріпак, соя, сорго, цукровий буряк і ін.). Зручна зміна необхідного інтервалу між насінням дозволяє здійснювати посадку за всіма правилами, що істотно підвищує врожайність.

Вакуумна сівалка для кукурузи забезпечить необхідну відстань між насінням, потрібну глибину посіву, завдяки чому буде досягнута висока продуктивність врожаю. Висівний апарат просапної сіялки від << Агро-Темп >> містить чистики і ущільнення, які вимагають рідкісної заміни.

Сівалка з вакуумною системою висіву дасть максимальну точність і продуктивність на рівних поверхнях ґрунту при середній швидкості роботи.

Купити сівалку з вакуумною системою дозування високої якості, значить забути про втрати насіння завдяки унікальній вакуумній системі, здатної забезпечить гранично можливу точність в процесі посіву навіть при наявності різнокаліберного насіння. При цьому сівалка точного висіву за один прохід дозволяє охопити від шести до дванадцяти метрів поля.

Сівалки просапні навісні забезпечують точний висів на глибині від трьох з половиною до десяти сантиметрів. Рекомендується купити сівалку точного висіву для підвищення швидкості посіву навіть при найскладніших і несприятливих умовах роботи. Представлена ​​техніка подужає будь-які обсяги робіт завдяки використанню сучасних технологій і європейської якості збірки. При цьому виключається можливість висіву так званих «двійників», не кажучи вже про густоті внесення насіння і дотриманні встановленої глибини, що набагато важче досягти лише при використанні традиційної техніки.

Компанія “Агро-Темп” пропонує Вам:

  • сівалку кукурудзяну 16-ти рядну
  • сівалку кукурудзяну 8-ти рядну
  • сівалку для лука

Завдяки тісній співпраці, а також офіційному представництву ряду європейських компаній в Україні ми пропонуємо сільськогосподарську техніку за ціною виробника. Крім того, на весь представлений модельний ряд поширюється гарантія від заводу виробника. При необхідності фахівці нашої компанії виконають повний технічний супровід представленої техніки, що особливо важливо для недопущення простоїв при проведенні сільськогосподарських робіт.

Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)

Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)
Сівалка Gaspardo – призначенням є висів таких культур, як ріпак, кукурудза, соняшник, а також інших просапних культур з мінімізованої втратою насіння. Сівалки, шириною 6-12м мають 8-24 висівних аппаратаГлубина посіву становить 3,5-10 див. Сівалка вакуумна точного висіву є професійним обладнанням для пунктирного висіву різних сільськогосподарських культур з високим рівнем точності. Дане обладнання досить універсально і прекрасно

Детальніше

Сівалка Azurit

Сівалка Azurit
Сівалки точного висіву AZURIT 9 Виробник інноваційної посівної техніки компанія LEMKEN тепер впроваджує нові технології і в області точного висіву. Відправною точкою є технологія DeltaRow, яка забезпечує правельний розподіл рослин по площі поля. Чим більше поживних речовин, води і світла отримують рослини, тим вище врожайність. Сівалка точного висіву Azurit 9 випускається в 4-, 6- і

Детальніше

 

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"