Сівалки точного висіву для овочевих культур

///Сівалки точного висіву для овочевих культур
Сівалки точного висіву для овочевих культур 2018-12-06T10:28:15+03:00

Сівалка для овочевих культур – це технічне пристосування, яке дозволить виконувати високоточний посів овочевих культур (сівалка для моркви, цибулі, редьки, перцю, дині, кавуна, огірків, помідорів) на задану глибину. Завдяки раціональній конструкції, а також модульності складових компонентів універсальні агрегати підійдуть для самих різних галузей овочівництва.

Представлені на сайті моделі підібрані виходячи з практичної ефективності і зручності в процесі експлуатації. Так точність розподілу насіння сівалка овочева регулює за допомогою спеціального висівного диска, швидкість обертання якого прямопропорційно залежить від швидкості руху. Здійснюватися посів може на різній глибині, що регулюється за допомогою прикочуючих коліс.

Купити сівалку овочеву точного висіву значить отримати вкрай зручний інструмент, який здатний істотно прискорити засівання навіть значних площ землі. При цьому стає доступно пунктирне висівання каліброваних або некаліброваного насіння. Завдяки цьому, навіть в непростих ситуаціях не потрібно вдаватися до ручної праці, що дозволяє Вам заощадити досить чимало часу і ресурсів.

Овочева сівалка точного висіву дозволяє проводити посів дуже широкого спектру сільськогосподарських культур при досить простотому налаштуванню. Також у Агро-Темп є в наявності сівалка овочева, ціна якої повністю відповідає якості. Даний агрегат розрахований на тривалий час виконання ефективного посіву при самому мінімальному технічному обслуговуванні.

Сівалки точного висіву для овочевих культур Gaspardo

Сівалки точного висіву для овочевих культур Gaspardo
Пневматична сівалка овочева — це результат досвіду, який компанія GASPARDO накопичила у високоточному посіві. Раціональність конструкції і модульність компонентів перетворюють цю машину в універсальну модель для використання, як в спеціальних галузях овочівництва, так і буряківництва. Сівалка овочева (Модель) ORIETTA OLIMPIA Ширина захоплення рами, м 1,9 – 6,0 1,9 – 6,0 Мінімальна відстань між рядами, см

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"