Тюкові крупнопакуючі прес-підбирачі

///Тюкові крупнопакуючі прес-підбирачі
Тюкові крупнопакуючі прес-підбирачі 2018-12-06T11:59:47+03:00

ПРЕС ПІДБИРАЧ ТЮКОВИЙ

Прес підбирач: характеристики

Найкращим рішенням при щоденних роботах на кормових угіддях буде прес підбирач Кроне. В даний час дана техніка набула поширення завдяки таким якостям як ефективність і зручність – пресоване сіно (солома) набагато простіше зберігати і транспортувати. В результаті роботи тюкового прес підбирача скорочуються витрати праці, підвищується якість сіна і зменшується тривалість сушіння.

Прес підбирач тюків від всесвітньо відомої торгової марки Krone має високий коефіцієнт корисної дії навіть при великій кількості маси. Наша компанія здійснює продаж виключно надійного сільськогосподарського обладнання, яке в процесі експлуатації не вимагає великих витрат. При цьому ціни на техніку повністю доступні, оскільки ми є офіційними представниками в Україні.

У нас Ви знайдете найкращі класичні моделі, включаючи рулонний міні прес підбирач. Кожна представлена ​​модель створювалася з урахуванням думок тих людей, які постійно користуються відповідною сільськогосподарською технікою, що дозволило пресувати великі тюки без шкоди для пропускної здатності, а також не змінюючи рівномірність ущільнення. Дана техніка незамінна при необхідності постійної роботи з сіном, соломою і сінажем.

Де купити новий прес підбирач для міні-тракторів, ціна

Компанія «Агро-Темп» пропонує купити тюковий прес підбирач Кроне в Україні за вигідними цінами від виробників. У нашому каталозі представлені найбільш ефективні моделі, які здатні якісно виконувати завдання в будь-яких обсягах. У досвідчених менеджерів Ви завжди можете отримати детальну консультацію, а також дізнатися, скільки коштує вподобана техніка.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"