Рулонні прес-підбирачі

Рулонні прес-підбирачі 2018-12-06T11:38:14+03:00

Найкращим рішенням при щоденних роботах на кормових угіддях буде прес підбирач Кроне. В даний час дана техніка набула поширення завдяки якостям таким як ефективність і зручність – пресоване сіно (солома) набагато простіше зберігати і транспортувати. В результаті роботи тюкового прес підбирача скорочуються витрати праці, підвищується якість сіна і зменшується тривалість сушіння. Прес підбирач тюків від всесвітньо відомої торгової марки Krone має високий коефіцієнт корисної дії навіть при великій кількості маси.

Наша компанія здійснює продаж виключно надійного сільськогосподарського обладнання, яке в процесі експлуатації не вимагає великих витрат. При цьому ціни на техніку повністю доступні, оскільки ми є офіційними представниками в Україні. У нас Ви знайдете найкращі класичні моделі, включаючи рулонний міні прес підбирач. Кожна представлена ​​модель створювалася з урахуванням думок тих людей, які постійно користуються відповідною сільськогосподарською технікою, що дозволило пресувати великі тюки без шкоди для пропускної здатності, а також не змінюючи рівномірність ущільнення. Дана техніка незамінна при необхідності постійної роботи з сіном, соломою і сінажу.

Де купити новий прес підбирач для міні-тракторів, ціна

Компанія «Агро-Темп» пропонує купити тюковий прес підбирач Кроне в Україні за вигідними цінами від виробників. У нашому каталозі представлені найбільш ефективні моделі, які здатні якісно виконувати завдання в будь-яких обсягах. У досвідчених менеджерів Ви завжди можете отримати детальну консультацію, а також дізнатися, скільки коштує вподобана техніка.

Прес-підбирач рулонний

Конструкція рулонного прес-підбирача «Кроне» заснована на модульному принципі, на додачу оснащена ріжучим апаратом Multi-Cut. Такі характеристики є запорукою високого ККД в незалежності від потужності навантаження. «Агро-Темп», як завжди, пропонує Вам сільгосптехніку максимальної продуктивності, відмінного німецького якості, яка, в свою чергу, не вимагає високих витрат при експлуатації.

Оскільки наша компанія – офіційний дилер Krone, ми можемо забезпечити найоптимальніші ціни прямих поставок від виробника. «Агро-Темп» цінує Ваш час і надає оперативне обслуговування, максимально стислі терміни доставки.

Переваги Прес-підбирача рулонного KRONE, що відрізняють їх від аналогів:

 • Висока ефективність при роботі в тандемі з малою споживаною потужністю.
 • Компактні розміри і невелика вага конструкції знижують необхідність тягового зусилля.
 • Прутково-ланцюговий елеватор, який здійснює подачу матеріалу, з невеликими проміжками між ланками сприяє кращому ущільненню матеріалу і знижує його втрати.
 • Від забивання матеріалу прес-підбирач страхує високоміцний притискної валец, який забезпечує рівномірну подачу маси.
 • За рахунок оновленого апарату Multi-Cut для різання, щільність тюка можна підвищити на 15%.
 • Ідеально рівні стіни рулонів можливі завдяки оцинкованому підбирачу і бічним шнекам.
 • Загальна платформа для зкидача і приймальні може гарантувати підвищену швидкість роботи і тюків підбирачу теж. Схема роботи така: в момент, коли пресова камера завершує виштовхування тюка, прес працює без зупинки. В наслідок цього рішення, техніка формує до 6 рулонів в годину і витрачає лише по 10 хв на кожен.
 • Секція зберігання рулонів шпагату тепер збільшена до 10, а для сітки – до 3. Завдяки цьому можна продовжувати роботу весь день, не перериваючись на відновлення запасу.
 • Закладка рулонів абсолютно безпечна, оскільки відбувається на землі.

Додатково варто відзначити прес-підбирач рулонний Round Pack, продаж по Україні та поставка якого здійснюється “Агро-Темп”. Він характеризується:

 • автоматичним пристроєм натягу ланцюгів
 • підйом здійснюється гідравлічно
 • опорними колесами з пневматичними шинами

Подвійна шпагатна обв’язка прес підбирача рулонного KRONE

Пресувальні камери змінної форми – одна з вигідних характеристик моделі Comprima. Завдяки прутково-ремінному елеватору NovoGrip рулони можуть бути різної щільності, а діаметр може варіюватися в межах 1,25 – 1,5 м. Модифікації такої моделі (а саме F 155 і F 155 XC) мають підлозі варіаційну камеру. Вони аналогічно підтримують варіабельність діаметра, але камера пресування, при цьому, залишається постійною.

Купити прес-підбирач рулонний виробника КРОНЕ – значить стати власником техніки, яка орієнтована на повну безпеку і комфорт. Також важливо уважно поставитися до вибору офіційного постачальника даної техніки. Він повинен своєчасно забезпечити запчастинами, організувати оперативну доставку і допомогти забезпечити правильне експлуатування.

«Агро-Темп» – компанія, що вже заслужила довіру КРОНЕ трьома наріжними властивостями: професіоналізмом, чесністю, орієнтованістю на клієнта. Найвигідніша ціна прес-підбирача рулонного КРОНЕ в Києві, Харкові чи Одесі представлена ​​саме в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте нам, щоб замовити техніку неперевершеного німецької якості недорого з гарантованою своєчасною доставкою.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"