Причепи-навантажувачі тюків

Причепи-навантажувачі тюків 2018-12-06T11:19:10+03:00
  • Адаптованість до всіх типів тюків, за розміром і типом соломи, існуючим на ринку.
  • Просте і інтуїтивне управління. Для виконання всього процесу достатньо однієї людини.
  • Висока швидкість . Машина розроблена і обладнана для роботи на високій швидкості. Більша кількість робочих циклів в той же самий час.
  • Плавна робота, м’який підйом, поступове прискорення при запуску і плавна зупинка в кінці роботи.
  • Функціональна простота, абсолютний контроль і всеосяжна безпека.

Висока швидкість! Машина розроблена і обладнана для роботи на високій швидкості. Більша кількість робочих процесів за той же час.

Завантажувальна платформа. Плаваюча система з одним єдиним поворотом. Гідравлічні амортизатори всіх фаз повороту платформи. М’який підйом і поступове прискорення при запуску. Поступова зупинка в кінці пробігу, як на підйомі, так і на спуску. Операція завантаження виконується одним радіальним обертанням платформи, без втручання інших механізмів. Контрольний пульт в кабіні постійно контролює всі функції. Програма управління завантажувальної платформи забезпечує повну безпеку.

Неможливість мимовільної зупинки повороту платформи під час перевороту тюка. Навіть при втраті тюка детектором, платформа виконує поворот, не пошкоджуючи його.

Повністю регульована. Адаптується до всіх розмірів тюків. Добре вивчена позиція для того, щоб трактор міг повертатися безперешкодно. Різні типи ланцюгів, в залежності від завантажувального продукту (згрупований пакет або дрібно нарізана солома). Автоматичне управління (стоп / старт) обертання ланцюга при виявленні присутності тюка на вході на завантажувальну платформу. Індивідуалізоване програмування забезпечує швидку і безпоштовхову завантаженість тюків. Це дозволяє значно продовжити термін служби ланцюгів.

Причепи-навантажувачі тюків ARCUSIN

Причепи-навантажувачі тюків ARCUSIN
Ефективність, безпека і надійність Перила. Регульовані поручні для центрування вантажу на AutoStack (гарантія вкладення). Вальці. Вальці конічної форми для переміщення тюка і забезпечення ідеального вирівнювання з штовхачів. Подвійна потужність ! Окремий поривод для кожного вальця. Електронне управління і безпека. Постійні індикатори робочого циклу завжди контролюють управління . Лічильники поїздок, днів і тоталізатори. Єдиний 4-х жильний

Детальніше

Автонавантажувачі Plegamatic

Найрозумніша система збирання тюків Пропонуємо Вам найкраще рішення для швидкого прибирання полів і укладання тюків безпечним і зручним способом, зведення до мінімуму витрат на робочу силу та підвищення продуктивності. Один трактор може навантажити і скласти велику кількість тюків за короткий час; середній час навантаження та укладання в полі становить 15 хв. Автонавантажувачі Plegamatic призначені для

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"