Косарки 2019-04-05T13:45:31+03:00

Види косарок

Косарки для сіна (сеножа) поділяються на навісні косарки, косарки причіпні, напівпричіпного типу, ротаційні і самохідні.

Дискова косарка-плющилка може бути як самохідною, так і причіпною; призначенням є скошування стебел трав, їх розплющення і подальше укладання у валок або стерню. Особливо важливим плющильний апарат є для скошування і заготовки трав’яних злаків-бобових. Плющилка для сіна буде необхідною, оскільки траві потрібно добре висохнути (а при сплющуванні сіно втрачає вологу майже в 3 рази швидше).

Бітерна косарка причіпна як і косарка роторна навісна – відмінні подрібнювачі, які можна використовувати для роздрібнення виноградної лози в садівництві, мульчування культур, що використовуються як зелене добриво, а також для очищення землеробських ділянок, території вздовж доріг.

Роторна косарка для трактора повинна включати круглі ротори, завдяки яким буде виключена деформація і пошкодження ріжучого апарату при попаданні на тверду перешкоду. Сам же ріжучий апарат повинен максимально точно копіювати дрібні нерівності оброблюваного ґрунту.

Самохідна косарка, на відміну від тракторної косарки причіпної, призначена для скошування багаторічних трав, зернових на полях досить великої площі.

Косарка дискова Krone Easy Cut (Німеччина)

Якісна косарка krone забезпечує високу продуктивність при скошуванні тряв’яної маси. Забезпечує мінімальну втрату рослинності при максимальних навантаженнях.

Косарка роторна від компанії Krone забезпечить високоякісне прибирання полів при акуратному відношенні до дернини. Сільськогосподарські косарки бувають різних типів: самохідні, причіпні, ротаційні, навісні. Правильно підібрана техніка (в залежності від тих чи інших особливою фермерського господарства) дозволить з року в рік отримувати відмінні викоси. Завдяки запатентованій страхової тязі представлене обладнання повністю безпечне в процесі експлуатації. Висока продуктивність забезпечується завдяки безпосередній передачі зусиль від редуктора за допомогою карданних валів. У різних модифікаціях тракторна сінокосарка-подрібнювач забезпечить гарну якість зрізання навіть у випадках, коли кормова маса знаходиться в лежачому положенні. Редуктора косарок Krone проектуються таким чином, щоб при невеликій швидкості обертання не тільки виконувалася поставлена ​​задача, але і забезпечувався мінімальний знос робочих органів. Представлені порівняльні характеристики допоможуть підібрати оптимальну модель в залежності від наявної тягової сили та обсягів робіт.

Де купити роторну косарку, вартість

Компанія «Агро-Темп» пропонує високоякісне сільськогосподарське обладнання та запчастини для косарок роторних до трактора за демократичними цінами. Продаж здійснюється як через представництва по всій Україні (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кіровоград, Миколаїв, Полтава і т.д.), так і за допомогою сайту. При необхідності Ви завжди маєте можливість зв’язатися з нашими менеджерами по телефону або іншим зручним способом й уточнити, скільки коштує будь-яка техніка, на яких умовах виконується продаж, який агрегат найкращим чином буде підходити для певних умов експлуатації, а також інші важливі моменти.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"