Розкидачі мінеральних добрив

///Розкидачі мінеральних добрив
Розкидачі мінеральних добрив 2018-12-05T10:07:59+03:00

Кожен, хто в своїй фермерської діяльності бажає досягти максимальної ефективності, може використовувати розкидач мінеральних добрив, який являє собою агрегат, що дозволяє розподіляти добрива і насіння по всій площі поля. За один прохід можливо охопити смугу шириною до тридцяти шести метрів. При цьому управляти цим пристроєм гранично просто. Причіпний розкидач обладнаний унікальною системою, яка дозволяє оптимізувати подачу матеріалу в залежності від тієї чи іншої норми внесення речовин в грунт. Для випередження або затримки потрапляння добрив на розподільний диск можна також використовувати ручний метод регулювання. Таким чином досягається гранично точний розподіл як по центру, так і по краях проходу агрегату.

Навісні розкидачі відмінно зарекомендували себе при роботі на невеликих площах і з тракторами невеликої потужності. Купити якісне сільськогосподарське обладнання, значить отримати високоточну пристосування, яке дозволить удобрити грунт в необхідній пропорції для щорічного отримання рясного врожаю.

Ціна розкидачів мінеральних добрив залежить від різних параметрів. В першу чергу це тип і продуктивність пристрою. Для невеликих площ підійде навісний розкидач, а для великих площ буде потрібно більш продуктивний причіпний агрегат. У нас Ви можете придбати розкидач мінеральних добрив, ціна якого є мінімальною завдяки прямій співпраці з виробниками сільськогосподарського устаткування.

Розкидачі мінеральних добрив Gaspardo

Розкидачі мінеральних добрив Gaspardo
Підприємства, які бажають у своїй роботі домогтися максимальної ефективності, обов'язково позитивно оцінять розкидачі мінеральних добрив ЗЕНОНА. Адже цими високоточними агрегатами легко керувати, рівномірно розподіляючи органічний компост, зерна та інше на ширину до 36 м. Модель ЗЕНОНА 18 ZENO 32 об'єм бункера, л 900 1600 Можливо збільшення об єму бункера, л 600-1100 600-1400 Частота обертання ВВП,

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"