Оборотні плуги LEMKEN

Плуг LEMKEN (Лемкен) напівнавісний Евродіамант, EurOpal 8 4+1, VariTansanit 8 6+1, EuroDiamant 10 7+1, EuroDiamant 10 8+1

Кожна людина, що має відношення до сільського господарства, розуміє, що чистий борозна дуже важлива, якщо необхідно досягти високої врожайності. Оборотний плуг став незамінним помічником у даній сфері. Він виконує вкрай важливі завдання, такі як:

• Зниження захворювань рослин (орючи землю, ця техніка знищує збудників різноманітних захворювань або грибків, що мешкають в грунті);
• Знищення бур'янів
• Активізує розкладання органічних речовин в ґрунті (при переорюванні можливе збільшення виділення вуглекислого газу. Він же, в свою чергу, є основним будівельним матеріалом для рослин)

Плуг Lemken: Характеристики

Плуг оборотний LEMKEN

Проведені нещодавно дослідження довели, що планувати створення кореневої системи потрібно саме на пухких, аерованих шарах грунту. В такому випадку можливе досягнення максимальної врожайності.

Які переваги оборотного плуга Лемкен?

1.Довічна гарантія для легкої і витривалою рами. Це заощаджує Ваші витрати на експлуатацію.

2. Оборотний плуг є універсальним, оскільки ширина захвату може варіюватися від 33мм до 50 мм. Це дає можливість підстроювання плуга до різних грунтів, а також будь-яким потужностей трактора.

3.Залишки рослинності відмінно пропускаються завдяки відстані 1 метр між корпусами, плюс просвіт під рамою составляет80 див.

4. Значна продуктивність і відмінна маневреність досягається завдяки рухомої головки башти плуга. Також транспортувальне дишло здатне робити розворот на кут аж до 90 °.

5.Рослинні залишки якісно заорюють в грунт універсальними передплужниками. Одночасно вирівнюється поверхня ділянки, що піддається обробці. Це створює відмінні умови для посіву на необхідну глибину.

6.Плуг Лемкен обладнується механічною або гідравлічною системою захисту від перевантажень, яка діє безперервно.

7.Ви можете додати даний плуг подвійним прикатующим катком ВариоПак ( який входитсистема автоматичного підключення і відключення на краю поля в момент розвороту). Це допоможе провести сівбу не отлагая після оранки.

8. Верхня гідравлічна тяга VariTansanit є регулятором маси, що переноситься на трактор. Таким чином здійснюється найкраща передача тягового зусилля з малої пробуксовкою і максимально економним витратою палива.

9. Плуг VariTansanit може здійснювати оборот автоматично завдяки электроуправлению Hybridcontrol .

Компанія Агро-Темп пропонує Вам купити оборотний плуг фірми Лемкен за недорогою ціною в Києві, Одесі, Харкові. Зателефонуйте нам зараз, щоб зробити замовлення або з'ясувати, що вас цікавлять деталі. Агро-Темп здійснює продаж плугів і різного роду сільгосп техніки по Україні і гарантує мінімальні терміни доставки. Переконайтеся особисто в нашому професіоналізмі.

Переглянуто 9689
 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!