Напівпричепні оборотні плуги Lemken Titan

Напівпричепні оборотні плуги Lemken Titan 2019-09-14T11:13:00+03:00

НАПІВПРИЧЕПНІ ОБОРОТНІ ПЛУГИ LEMKEN TITAN

Плуги EuroTitan та VariTitan від фірми LEMKEN відповідають найвищим вимогам, що пред’являються до техніки:
простота управління, висока якість обробітку ґрунту, можливості підвищення продуктивності та зниження витрат на оранці. Зростаюча тягова потужність тракторів при дуже великій ширині захвату потребує високоякісних міцних плугів.
Плуги EuroTitan та VariTitan мають від дев’яти до дванадцяти корпусів, здатні витримувати великі навантаження завдяки виконанню з високоякісної сталі та міцної конструкції рами. Хороша маневреність – як один з елементів досягнення високої продуктивності.

Модель
EuroTitan 10
VariTitan 10
Кількість корпусів
6+3
6+3+1/ 7+3
7+3+1/ 8+3
8+3+1
6+3
6+3+1/ 7+3
7+3+1/ 8+3
8+3+1
Рама, мм
180x180x10
180x180x10
Відстань
між корпусами, см
100
100
Робоча ширина
на один корпус, см
297-450
330-500
363-550
396-600
270-495
300-550
330-605
360-660
Робоча ширина, см
33|38|44|50
30-55
Вага, кг
4 593
4 842/4 810
5 059/ 5 027
5 276
5 070
5 379/ 5 340
5 649/ 5 590
5 899
Необхідна потужність
трактора кВт/к.с
132/180
132/180

ВИДИ КОРПУСІВ

ВІДВАЛИ DURAMAXX

Корпуси представляють собою абсолютно унікальну систему, яка дозволяє збільшити термін служби на 50% і скоротити час налагодження майже на 80%.
Виконані в двох модифікаціях – суцільні або полосовидні.

СУЦІЛЬНІ ВІДВАЛИ DURAL

Для використання на легких та тяжких грунтах. Забезпечують гарне кришення, утворюють широкі борозни.
Рекомендовані для використання на схилах та кам’янистих ґрунтах.

Глибина обробітку до 35 см

Ширина захвату до 57 см

Глибина обробітку до 30 см

Ширина захвату до 47 см

Глибина обробітку до 30 см

Ширина захвату до 55 см

ПОЛОСОВИДНІ ВІДВАЛИ DURAL

Призначені для грунтів будь-якої тяжкості, в тому числі липких. Здійснюють широке розчищення борозен та гарне дроблення грунту.

Глибина обробітку до 40 см

Ширина захвату до 57 см

Глибина обробітку до 30 см

Ширина захвату до 57 см

ВИДИ ПЕРЕДПЛУЖНИКІВ

D1

Передплужник для легких та важких грунтів, для оранки пасовищ та після жнив.

D0

Передплужник для легких та важких грунтів, при оранці з великою кількістю пожнивних решток.

M2

Передплужник для легких та тяжких грунтів, схильних до налипання. Для оранки після кукурудзи, та оранці проміжних культур. Заокруглення в напрямку незораній землі для запобігання застрявання рослинної маси.

M1

Передплужник для легких та тяжких грунтів, з великою кількістю рослинних решток. Передня кромка з заокругленням вгору в напрямку ріллі для запобігання застрявання рослинної маси.

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕШКОД

ЗАПОБІЖНИЙ ГВИНТ

Запобіжний зрізний гвинт (базова комплектація) захищає плуги Titan від поломок в наслідок наїзду на камінь чи зачеплення за кореневу систему та ін. Заміна болта виконується швидко, тому відновлення роботи відбувається легко та швидко.

СИСТЕМА NON-STOP

При зустрічі з перешкодою еластичні, виготовлені з високоякісної пружинної загартованої сталі стійки корпусів і грядилі можуть неймовірно далеко відхилятися в сторону

СИСТЕМА HYDRIX

Завдяки гідравлічній системі захисту можна легко та індивідуально регулювати тиск у гідравлічній системі між 50 і 140 бар, чим забезпечується робота на всіх типах грунтів.

ДОДАТКОВІ РОБОЧІ ОРГАНИ

КУТОЗНІМАЧІ

Забезпечує роботу без забивання при великій кількості рослинних решток, та якісне закладання під час оранки.

ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧ

Завдяки спеціальній формі глибокорозпушувача забезпечує глибоке розпушування на 15 та 20 см. У випадку необхідності демонтаж можна виконувати без допомоги інструментів.

НІЖ РОЗШИРЕННЯ БОРОЗНИ

Розроблений для плугів з широкопрофільними шинами. Ніж для широких борозен збільшує борозну, утворену останнім корпусом. Використовується на легких ґрунтах і ґрунтах середньої тяжкості. На важких ґрунтах його застосування недоцільно, оранка поза борозною.
Ніж для широких борозен кріпиться на останньому корпусі плуга.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ LEMKEN TITAN

РЕГУЛЮВАННЯ ТОЧКИ ТЯГИ

Горизонтальна точка тяги регулюється по висоті простим переміщенням обмежувального болта. Таким чином, навантаження переноситься на задню вісь трактора. Оптимальна передача тягового зусилля на всіх тракторах мінімізує буксування і економить паливо.

БІЛЬШЕ ВІЛЬНОГО МІСЦЯ

Значна відстань між трактором і баштою плуга дозволяє розвертати трактор відносно плуга дозволяє розвертати плуга на кут до 90 градусів. Це покращує маневреність на смузі розвороту і полегшує оранку на тракторах із спареними колесами. Оптимальне розташування оборотного механізму рами і осі опорного шасі дозволяє легко і надійно виконувати оборот плуга навіть в горбистій місцевості.

ШИРИНА ЗАХВАТУ КОРПУСІВ

Безступінчасте регулювання ширини захвату. Ширина захвату плавно регулюється за допомогою одного гідравлічного циліндра двосторонньої дії, в діапазоні від 30 до 55 см.
Ступінчасте регулювання. Зміна ширини захвату проводиться шляхом ослаблення центрального гвинта та перестановки стопорного гвинта в один з чотирьох отворів, що відповідають певній ширині захвату 33, 38, 44, 50. Регулювання передплужників відбувається автоматично.

ОБОТНИЙ МЕХАНІЗМ

Оборот плуга на 180° виконується двома телескопічними циліндрами. Налаштування кута нахилу здійснюється окремо для кожної сторони. Опорні стійки плуга забезпечують його високу стійкість в транспортному положенні. Плуг може бути від’єднаний від трактора в транспортному положенні, що дозволяє використовувати мінімум місця на майданчику для зберігання.

РІВНОМІРНА ГЛИБИНА ОРАНКИ

Точне налаштування робочої глибини регулюється як на центральному шасі, так і на задньому опорному колесі без використання інструментів стопорними пальцями. При заглибленні плуга заднє опорне колесо переводиться автоматично в робоче положення, що виключає небажане відхилення вперед при роботі на нерівній поверхні грунті.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПЛУГА «ПОЗА БОРОЗНОЮ»

Напівпричепний оборотний плуг Titan можна впродовж короткого часу перевести з режиму роботи «поза борозною» в режим оранки «в борозні». Система регулювання режиму роботи плуга, встановлена на передньому механізмі обороту рами, дозволяє проводити оранку з тракторами, у яких ширина не перевищує 3,80 м.

МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ РАМИ ПЛУГА

Рама виготовлена з мікролегованої сталі прямокутного профілю з дрібнозернистою структурою металу і товщиною стінки 10 мм. Така конструкція забезпечує хорошу жорсткість і тривалий термін служби при мінімальній його вазі. Пластини стійок корпусів кріпляться до рами за допомогою болтів, чим досягається виняткова точність посадки деталей і висока зносостійкість рами.

ЗАДНЯ РАМА ПЛУГА

Використання проміжної опори дозволяє не лише забезпечити копіювання рельєфу поля передніми та задніми корпусами плуга, але і робити за допомогою електронної системи управління підйом задньої рами незалежно від положення передньої частини. Це дозволяє, наприклад, в одному напрямі орати 12-ом корпусам, а в зворотньому використовувати тільки 8.

Галерея – Оборотні плуги LEMKEN