Глибокорозрихлювачі Gaspardo

Глибокорозрихлювачі Gaspardo 2019-04-30T12:14:16+00:00

 

Вибір глибокорозпушувачів Maschio Gaspardo надає вам цілий ряд переваг: спрощення ведення сільського господарства під чіс підготовки полів, довгострокову вигоду, зв’язану з родючістю грунту. Використання глибокорозпушувачів гарантує:

  • Глибоке розпушення грунту (від 45 до 70 см) з більшими перевагами від хороших дренуючих властивостей глибоких шарів грунту, зменшення ризиків накопичення поверхневої води і підвищення в грунті вмісту кисню
  • Рихлення грунту без перевертання шарів – зберігає органічний склад грунту, і в наслідок цього гарантує його довгострокову родючість.
  • Перемішування з рослинними рештками в неглибоких, поверхневих шарах, яке спрощує наступний посів насіння та пришвидшує компостування рослинних решток, і тому покращує підживлення зростаючого посіву.
  • Усунення грунтових аномалій, таких як підорний шар або надлишкове ущільнення грунту. Ці заходи забезпечують більш глибоке залягання коренів та надають очевидні переваги на стадії росту посіву, особливо в умовах більшого притоку води.
  • Використання сошників з пропорційно збільшуваним кутом атаки зменшують необхідну тягову потужність, знижує витрати на паливо, тим самим зменшує експлуатаційні витрати
  • Зчіпка з трактором необхідної потужності гарантує, як саму високу погодинну продуктивність, так і продуктивність агрегата в цілому
  • Простота конструкції, зміцнена рама, призначена для роботи в тяжких умовах, та мінімальне технічне обслуговування – це синоніми зниження експлуатаційних витрат.

Модель PINOCCHIO призначена для тракторів середньої потужності (від 180 до 260 к.с.) і характеризується максимальною робочою глибиною 45 см. Пропонуються версії з різною шириною захвату та різною кількістю робочих органів. Лапи оснащені системою захисту зрізними болтами. Регулювання глибини обробітку виконується механічно за допомогою подвійного заднього прикотуючого катка. Ідеальний агрегат для малих та середніх фермерських господарств.

 Робоча ширинаК-ть лапТип коткаГлибина обробіткуПотужність трактора
Pinoccio2505механічний d=14045170-220
Pinoccio3007механічний d=14045220-260

 

Глибокорозпушувач моделі ARTIGLIO розроблений для роботи з тракторами підвищеної потужності (від 260 до 380 к.с.). Максимальна робоча глибина становить 55 см, поставляється з різною робочою шириною захвату, конфігурація може містити від 5 до 9 лап. Нова, повністю зварна конструкція рами дозволяє витримувати будь-які навантаження, запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини від зіткнень з перешкодами при глибокому розпушуванні ґрунту. Великий кліренс над ґрунтом (90 см) і ексклюзивна «хвильова» конструкція зубів дозволяють зробити більш ефективним відвал ґрунту і поживних залишків під глибокорозпушувач та запобігти будь-якому засміченню машини грудками чи рослинними рештками. Подвійний задній каток має гідравлічне регулювання, що проводитися з кабіни трактора.

 Робоча ширинаК-ть лапТип коткаГлибина обробіткуПотужність трактора
Artiglio3007гідравлічний d=22055240-280
Artiglio4007гідравлічний d=22055300-330
Artiglio4009гідравлічний d=22055310-350
Artiglio50011гідравлічний d=22055350-410

 

Модель причіпного глибокорозпушувача DIABLO оптимально поєднується з найбільш потужними тракторами, представленими сьогодні на ринку. Дійсно, потреба мати обладнання, здатне максимально використовувати велику потужність цих тракторів, стала причиною розробки цієї моделі, яка поєднує максимальні експлуатаційні характеристики з підвищеною міцністю. Широкий вільний просвіт між лапами і задньою дисковою бороною забезпечує неперевершений результат при обробці будь-яких ґрунтів з пожнивними залишками. Один тільки прохід забезпечує достатню обробку ґрунту, спрощуючи наступні стадії обробки.

 

 Робоча ширинаК-ть лапТип коткаГлибина обробіткуПотужність трактора
Diablo60013дисковий45450 -550

Галерея – Глибокорозрихлювачі Gaspardo

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"