Глибокорузпушувачі

Глибокорузпушувачі 2018-11-28T15:22:06+00:00

Глибокорузпушувачі використовуються в сільському господарстві в основному для обробки різного роду грунтів, знищення плужної підошви, розпушення шкідливих ущільнень. Цей пристрій дуже ефективний для зменшення ризику зниження врожайності. Він оптимізує водно-повітряний режим прикореневих шарів без обороту пластів (глибина близько 70-75 см) і при цьому не пошкоджує стерні.

Глибокорузпушувач прискорить схід насіння. Також він застосовується в садівництві перед посадкою рослин з глибокою кореневою системою (чорничних кущів, різних фруктових дерев), незамінний на кормових угіддях.

Глибокорузпушувач Gaspardo – (Італія) Розпушування – це найоптимальніший спосіб обробки грунту і є альтернативою оранці. Здійснювати таку обробку допомагає глибокорозпушувач. Завдяки використанню цієї техніки, грунт захищена від різного виду ерозій.

Глибокорузпушувач (Artiglio, Pinocchio, Attila, Diablo) – техніка, яка дозволяє відновлювати структуру ґрунту методом розпушення і дренажу. Вона обробляє грунт на глибину 65-55 см.

Сучасні технології надають відмінну альтернативу традиційній оранці поля – глибокорозпушувачами. При цьому глибокорозпушувачами Гаспардо прекрасно справляються навіть з щільними шарами грунту. Безумовною перевагою даної техніки є турбота про грунт і запобігання як водної, так і вітрової ерозії. Купити глибокорозпушувач Gaspardo, значить отримати високопродуктивне знаряддя для розпушування грунту. У той же час ціна на пристрій більш ніж доступна. Ще однією особливістю є можливість обробки грунту на чималих глибинах – до 55-65 сантиметрів. Сучасні глибокорозпушувач (Гаспардо Дисковий агрегат Gaspardo) сприяє руйнуванню плужной підошви на глибинах, що перевищують 30 см, що дозволяє грунті накопичувати більше вологи і підвищувати врожайність культур. Після подібної обробки коріння рослин безперешкодно проникають всередину, а не виснажують верхні шари. Глибокорозрохлювач обладнаний модульною конструкцією рами, завдяки чому регулювання висоти кріплення лап проводиться з мінімальними зусиллями. На сьогоднішній день одним з кращих агрегатів для розпушування грунту вважається розпушувач Гаспардо Артігліо. Завдяки лапам, встановленим під кутом в 45 градусів, проводиться ефективне розпушування і підняття ущільнених шарів грунту навіть при наявності органічних залишків. Форма лап Артігліо оптимізує дробильний ефект, дає можливість економити паливо за рахунок зменшення тягового опору.

Глибокорозрихлювачі Gaspardo

Глибокорозрихлювачі Gaspardo
Розпушування – це самий оптимальний спосіб обробки грунту і є альтернативою оранці. Здійснювати таку обробку допомагає глибокорозпушувач. Завдяки використанню цієї техніки, грунт захищена від ерозій (водної, вітрової). Модель Pinocchio 300/7 Artiglio 400 / 7 Artiglio 400 / 9 Diablo600 / 13 Ширина захоплення, м 3 4 4 6 Кількість стійок, шт 7 7 9 13

Детальніше