Глибокорузпушувачі

Глибокорузпушувачі 2018-11-28T15:22:06+03:00

Глибокорузпушувачі використовуються в сільському господарстві в основному для обробки різного роду грунтів, знищення плужної підошви, розпушення шкідливих ущільнень. Цей пристрій дуже ефективний для зменшення ризику зниження врожайності. Він оптимізує водно-повітряний режим прикореневих шарів без обороту пластів (глибина близько 70-75 см) і при цьому не пошкоджує стерні.

Глибокорузпушувач прискорить схід насіння. Також він застосовується в садівництві перед посадкою рослин з глибокою кореневою системою (чорничних кущів, різних фруктових дерев), незамінний на кормових угіддях.

Глибокорузпушувач Gaspardo – (Італія) Розпушування – це найоптимальніший спосіб обробки грунту і є альтернативою оранці. Здійснювати таку обробку допомагає глибокорозпушувач. Завдяки використанню цієї техніки, грунт захищена від різного виду ерозій.

Глибокорузпушувач (Artiglio, Pinocchio, Attila, Diablo) – техніка, яка дозволяє відновлювати структуру ґрунту методом розпушення і дренажу. Вона обробляє грунт на глибину 65-55 см.

Сучасні технології надають відмінну альтернативу традиційній оранці поля – глибокорозпушувачами. При цьому глибокорозпушувачами Гаспардо прекрасно справляються навіть з щільними шарами грунту. Безумовною перевагою даної техніки є турбота про грунт і запобігання як водної, так і вітрової ерозії. Купити глибокорозпушувач Gaspardo, значить отримати високопродуктивне знаряддя для розпушування грунту. У той же час ціна на пристрій більш ніж доступна. Ще однією особливістю є можливість обробки грунту на чималих глибинах – до 55-65 сантиметрів. Сучасні глибокорозпушувач (Гаспардо Дисковий агрегат Gaspardo) сприяє руйнуванню плужной підошви на глибинах, що перевищують 30 см, що дозволяє грунті накопичувати більше вологи і підвищувати врожайність культур. Після подібної обробки коріння рослин безперешкодно проникають всередину, а не виснажують верхні шари. Глибокорозрохлювач обладнаний модульною конструкцією рами, завдяки чому регулювання висоти кріплення лап проводиться з мінімальними зусиллями. На сьогоднішній день одним з кращих агрегатів для розпушування грунту вважається розпушувач Гаспардо Артігліо. Завдяки лапам, встановленим під кутом в 45 градусів, проводиться ефективне розпушування і підняття ущільнених шарів грунту навіть при наявності органічних залишків. Форма лап Артігліо оптимізує дробильний ефект, дає можливість економити паливо за рахунок зменшення тягового опору.

Глибокорозрихлювачі Gaspardo

Глибокорозрихлювачі Gaspardo
  Вибір глибокорозпушувачів Maschio Gaspardo надає вам цілий ряд переваг: спрощення ведення сільського господарства під чіс підготовки полів, довгострокову вигоду, зв’язану з родючістю грунту. Використання глибокорозпушувачів гарантує: Глибоке розпушення грунту (від 45 до 70 см) з більшими перевагами від хороших дренуючих властивостей глибоких шарів грунту, зменшення ризиків накопичення поверхневої води і підвищення в грунті вмісту

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"