Дисковий агрегат LEMKEN Rubin (дискова борона Рубін)

Універсальна борона дискова навісна LEMKEN Rubin, Heliodor, Gigant (Німеччина)

Сучасним комбайнів з великою шириною жатки повинна бути під силу переробка великого обсягу соломи. Адже соломоподрібнювач не завжди може оптимально подрібнити і розподілити такі обсяги на всю ширину. В процесі посіву в мульчированный шар насіння тільки інтенсивну обробку великих обсягів органічної маси та насіння падалиці вважається найефективнішою. Під час першої стерньових обробки грунту повинна зруйнуватися структура капілярів, щоб не допустити влагопотери. Після того, як проросте падалиця, необхідна повторна глибока обробка з метою поліпшення проростання насіння культури і зниження концентрації соломи у верхньому шарі грунту. В цьому суттєво допомагає німецька борона дискова Lemken.

Борона дискова навісна від даної компанії, а також стерньові культиватори створені спеціально для прогресивних фермерів і господарств, щоб надати унікальну можливість підбору підходящої технології обробки стерньових й основного обробітку ґрунту під посів по мульчі. Багато залежить від місцезнаходження ділянки, виду грунту, переважаючою сівозміни.
борона дискова Агрегат володіє двома рядами напівсферичних вирізних дисків, щоб проводити інтенсивне кришіння і перемішування грунту з рослинними залишками.

Крім того, борона навісна відрізняється дисками, які встановлені на окремих пружних стояках. Їм властивий нахил до ґрунті. Таким чином відбувається якісне підрізання бур'янів і подальша обробка на певну глибину без забивання. Диски захищені від поломок через зіткнення з перешкодою. Вони рівномірно обробляють і якісно копіюють площа.

Борона дискова навісна передбачає обертання кожного диска на індивідуальному радіальному шарикопідшипнику. Він вже встиг зарекомендувати себе в автомобілебудуванні в якості маточинних підшипників. Борона дискова є герметично закритою, оскільки має обслуговуються корпус. Це виключає попадання сторонніх предметів всередину підшипника і гарантує довгий термін експлуатації.
Варто зауважити, що борона дискова навісна оснащена подвійним трубчасто-планчатым катком, який подрібнює грудки і створює оптимальне ущільнення шару ґрунту. Так запобігає випаровування вологи і формується рівномірний фон для посіву на задану глибину.

Техніка також обладнана транспортно-комбінаційної візком, що дозволяє використовувати зернову сівалку Solitair 9 в комплексі і проводити передпосівну обробку разом з посівом за один прохід.

 

Галерея - Дисковий агрегат LEMKEN Rubin (дискова борона Рубін)

Переглянуто 4212
Інші матеріали:

Дискова борона Gaspardo UFO

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"