Дискова борона Gaspardo Veloce 2019-05-02T13:32:10+03:00

 

Асортимент дискових борін MASCHIO надає комплексне рішення щодо  подрібнення та

зароблення рослинних залишків, а також з вирівнювання і обробітку грунту на глибину до 10-20 см. Модельний ряд дискових борін складається з 3 моделей: VELOCE, UFO TZAR і ADMIRAL. Велика відстань між робочими органами і ретельно продуманий дизайн рами забезпечують можливість роботи на швидкості 12-15 км / год, тим самим досягаючи максимального ефекту і продуктивності.

АГРОТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ.

Зароблення рослинних залишків. На відміну від класичної технології обробітку грунту, використання дискової борони обмежує переворот тільки 10-15 см верхнього шару грунту, тим самим забезпечуючи в ньому збільшення вмісту органічних речовин. Рослинні залишки подрібнюються і повторно змішуються з грунтом, створюючи оптимальне середовище для росту мікроорганізмів і покращуючи показники родючості грунту.

Поліпшення структури грунту. У довгостроковій перспективі обробіток тільки одного активного шару на глибину до 15 см також покращує структуру ґрунту, збагачуючи її органікою. Таким чином, грунт стає ідеальним для проведення більш легкого обробітку, а також для вирощування сільськогосподарських культур.

ДИСКОВІ БОРОНИ VELOCE НАВІСНІ З ФІКСОВАНОЮ РАМОЮ

Модель VELOCE 250 VELOCE 300 VELOCE 350 VELOCE 400
Робоча ширина, см 250 300 350 400
Транспортна ширина, см 255 300 345 405
Робоча глибина, см 10
Кількість дисків Ø- n 510-20 510-24 510-28 510-32
Вага, кг 1480 1665 1835 2005
Потужність трактора, к.с. 120-150 140-180 175-210 200-240

 

VELOCE – легка дискова борона

 

VELOCE – про швидкість її роботи свідчить як назва, так і реальні експлуатаційні параметри!

VELOCE – це легка дискова борона, яка призначена для зароблення рослинних залишків, підготовки посівного ложа, а також для зароблення в землю рідких добрив. Відстань між рядами 800 мм забезпечує оптимальний рух грунту в будь-яких умовах роботи.

Доступні модифікації з фіксованою рамою шириною 2,5 … 4 м. Гідравлічне регулювання стандартного катка полегшує досягнення необхідної робочої глибини. Ефективні як на невеликих ділянках,так і на великих полях, забезпечують оптимальну продуктивність і знижують витрату палива завдяки роботі з великою швидкістю (до 15 км / год).

 

Універсальність на вищому рівні

Безліч переваг для задоволення будь-яких потреб. Завдяки своїй вражаючій універсальності і міцності, VELOCE можна використовувати для будь-яких цілей – від обробки стерні на твердому грунті до закладення сидератів і вирівнювання грунту після оранки плугом. Дана борона доводить свою універсальність цілий рік.

Управління глибиною

Передня частина машини обладнана пластиною з градуйованою шкалою, яка добре видна з кабіни трактора. Вона безперервно відображає робочу глибину борони, тим самим підвищуючи зручність роботи водія.

Зона 1

Два ряди дисків розміром 510 мм гарантують, що профіль грунту буде оброблятися на глибині 10 см. Відстань між двома рядами було збільшено до 800 мм, щоб забезпечити оптимальний рух ґрунту навіть при наявності рослинних залишків, що дозволяє працювати зі швидкістю до 15 км / год, досягаючи ідеального перемішування ґрунту і залишків.

Відсутність недоліків

Було розроблено нове рішення для оптимізації обробки грунту по краях – замість класичного диска встановлений квадратний щит. Він легко монтується і відмінно утримує масу в зоні обробки навіть при великій кількості рослинних залишків. Якщо правильно виконати налаштування до початку робіт, між двома проходами не буде залишатися помітних ліній або борозен.

Гідравлічне регулювання

Робоча глибина регулюється заднім катком за допомогою гідравлічної системи, керованої водієм з кабіни трактора навіть під час роботи, що дозволяє безперервно  вносити зміни в експлуатаційні параметри.

Зона 2

Грунт, що обробляється двома рядами передніх дисків, ущільнюється заднім катком, щоб забезпечити оптимальні умови для рівномірного посіву. Широкий асортимент доступних катків гарантує наявність готового рішення для будь-якого типу грунту.

 

Компактна робоча передня частина

Диски кріпляться до рами на незалежних стійках і розташовуються на відстані 25 см один від одного, а також розміщуються в шаховому порядку в два ряди, це забезпечує можливість агресивної та ефективноъ обробки і оптимального рух грунту і / або рослинних залишків у будь-яких умовах.

 

Великі диски

Диски VELOCE виконані з високоміцної боровмісної сталі, яка забезпечує мінімальний знос виробів навіть на вузькому грунті. Діаметр диска 510 мм забезпечує досягнення робочої глибини 10 см, що ідеально підходить для закладення рослинних залишків та подрібнення грудок. Зменшена опуклість диска полегшує процес прорізування грунту нарівні зі зниженням необхідної потужності.

Диск з 15 зубами Ідеально підходить для поверхневої обработки грунту і підготовки посівного ложа.

Диск з 9 зубами Дуже агресивний профіль. Ідеально підходить для обробки грунту з великою кількістю рослинних залишків.

 

AGRIHUB – мінімальні витрати на обслуговування!

Ступиця кожного диска опирається на 2 спеціальних протистоячих підшипника. Для досягнення максимальної експлуатаційної надійності підшипник захищається від попадання пилу, бруду і сміття спеціальною касетою і захисною кришкою. Ступиця призначена для забезпечення чудового результату і мінімального техобслуговування- відсутня необхідність в регулярному змащуванні.

Без компромісів

Для досягнення максимальної якості роботи на поверхні землі і на глибині, кожен диск кріпиться до рами на окремому жорсткому кронштейні за допомогою амортизатора Silent Block.

Продуманий до найменших деталей

Кронштейн диска спеціально спроектований для забезпечення максимально вільного проходження потоку і з внутрішнього, та зовнішнього боку диска, особливо при роботі на високих швидкостях. Злегка вигнута форма допомагає поглинати удари через нерівності рельєфу для забезпечення ще більшої надійності роботи.

Silent block

Кожен диск VELOCE оснащений спеціальною системою амортизаторів Silent Block, що забезпечує оптимальний компроміс між компактністю, вагою і продуктивністю. 4 високоміцних гумових демпфера забезпечують необхідну жорсткість по всій ширині дискової борони, гарантуючи відмінну якість обробки, зберігаючи при цьому достатню еластичність для захисту робочих органів. Ця система абсолютно не потребує обслуговування і мастила.

 

Оберіть каток, який найкраще підходить для використання на ваших полях

Кільцевій і «U» -подібний каток

Ці моделі котків забезпечують максимальну універсальність, особливо на вологому грунті, яку необхідно вирівняти і ущільнити, що б не утрамбувати занадто сильно. На поверхні формуються компактні смуги, які чергуються з необробленими ділянками, що забезпечує гарне проникнення повітря і вологи, і дозволяє уникнути утворення поверхневої кірки або застійної води.

 

Трубчастий каток

Ідеально підходить для обробки сухого ґрунту, забезпечуючи гарне подрібнення і вирівнювання поверхні землі. Каток діаметром 600 мм ідеально підходить для розбивання великих грудок. Невелика маса покращує розподіл ваги, дозволяючи агрегатувати борону з легкими тракторами.

Гумовий каток

Призначений для обробки сухої і важкого ґрунту; допомагає створювати оптимальне посівне ложе, утворюючи компактний поверхневий шар. Волога краще затримується в грунті і сходи виходять раніше. Особливо добре підходить для посіву зернових з відстанню між рядами 12,5 см.

Ущільнюючий каток

Призначений для обробки сухого і важкого ґрунту. Допомагає створити оптимальне посівне ложе, утворюючи компактний поверхневий шар. Після проходу обладнання, грунт краще зберігає вологу, сприяючи швидкому отриманню сходів.

Багатофункціональний розкидання

Щоб виконати посів покривних культур за один прохід або ефективно внести в грунт поживні речовини, компанія Maschio Gaspardo пропонує використовувати комплект для поверхневого розподілу. Бункер (ємністю 400, 500 і 600 л) забезпечує достатній рівень автономності роботи, а також, завдяки заднім приставним сходам – це, швидке і безпечне заповнення. Дозатор зі змінними котушками встановлюється під бункером для подачі насіння або добрив. Електричний або гідравлічний дозатор можна пов’язати з GPS-пристроєм трактора, щоб управляти дозуванням в автоматичному режимі.

Рух по дорозі (3-метрова версія)

Зовнішні пари дисків під час транспортування можуть складатися всередину, щоб гарантувати дотримання транспортних габаритів при переміщенні по дорозі. Таке рішення було необхідно для забезпечення ефективної робочої ширини 3 м.

Рух по дорозі (складана версія)

Для транспортування по дорозі навісні та напівнавісні моделі борін оснащені гідравлічним замком для складання рами, що дозволяє досягти загальної ширини всього 3 м.

Галерея – Борона Gaspardo PRESTO причіпна

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"