Дискова борона Gaspardo Admiral

Дискова борона Gaspardo Admiral 2019-05-02T11:53:14+03:00

 

Асортимент дискових борін MASCHIO надає комплексне рішення щодо  подрібнення тазароблення рослинних залишків, а також з вирівнювання і обробітку грунту на глибину до 10-20 см. Модельний ряд дискових борін складається з 3 моделей: VELOCE, UFO TZAR і ADMIRAL. Велика відстань між робочими органами і ретельно продуманий дизайн рами забезпечують можливість роботи на швидкості 12-15 км / год, тим самим досягаючи максимального ефекту і продуктивності.АГРОТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИЗароблення рослинних залишків. На відміну від класичної технології обробітку грунту, використання дискової борони обмежує переворот тільки 10-15 см верхнього шару грунту, тим самим забезпечуючи в ньому збільшення вмісту органічних речовин. Рослинні залишки подрібнюються і повторно змішуються з грунтом, створюючи оптимальне середовище для росту мікроорганізмів і покращуючи показники родючості грунту.

Поліпшення структури грунту. У довгостроковій перспективі обробіток тільки одного активного шару на глибину до 15 см також покращує структуру ґрунту, збагачуючи її органікою. Таким чином, грунт стає ідеальним для проведення більш легкого обробітку, а також для вирощування сільськогосподарських культур.

Admiral – борона для роботи в тяжких умовах

Унікальна версія для особливих вимог

Борона ADMIRAL доступна тільки в версії 8,50 м; вона покликана задовольнити потреби фермерів, яка працює в дуже тяжких умовах.

4 сезона, завжди в полі: це не просто «стандартна» дискова борона!

  • Великий просвіт між дисками: підвищена універсальність
  • Великий кліренс рами – максимальний потік продукції
  • 4 ряда дисків для інтенсивного обробітку грунту
  • Диски більшого діаметру6 повне закриття рослинних залишків
  • Комбінована задня частина (зубчата борона та коток): оптимальне вирівнювання

Максимальна продуктивність

ADMIRAL створена для великих господарств: вона представляє собою дискову борону, створену компанією Maschio-Gaspardo  для використання в самих екстремальних умовах роботи. Велика необхідність у використанні все більш широких робочих діапазонах робить ADMIRAL ідеальним для рішення цієї складкої задачі. «Експерементальні» характеристики цього агрегата роблять його універсальним для використання за будь якої ситуації: від перемерзлого, твердого грунту до вологих та торф’яних ділянок з високим вмістом рослинних решток, навіть при наявності глини.

ДИСКОВІ БОРОНИ ADMIRAL ДЛЯ РОБОТИ В ТЯЖКИХ УМОВАХ

Модель ADMIRAL 850
Робоча ширина, см 850
Робоча глибина, см 8-15
Транспортна ширина, см 415
Транспортна висота, см 430
Робоча швидкість км/год 12
Кількість дисків 68
Довжина, м 10,2
Вага, кг 9400
Секції складної рами 3
Потужність трактора, к.с. 450-550

 

Чіткі та видимі практичні результати

68 дисків цієї борони не бояться перешкод: вони незмінно ріжуть, змішують та заривають з ефективним результатом

Призначений для великих площ

Масштабність

Спеціально сконструйована міцна рама виводить концепцію звичайної швидкої дискової борони на екстремальний рівень: результатом є створення унікального агрегату. Робоча зона представляє собою 4 ряда дисків розміром 610 мм, розміщених на відстані 50 см один від одного . позаду дисків розміщена пружинна борона, яка розподіляє потік грунту. Надалі коток рівномірно ущільнює і вирівнює поверхню. Ряд коліс більшого діаметру, розміщених в середині, допомагає підтримувати необхідну робочу глибину.

Дишло з амортизатором

Щоб зменшити навантаження на дишло, та зчіпний пристрій трактора, дишло борони ADMIRAL оснащено запобіжником з пружиною, котрий захищає конструкцію під час роботи і транспортування.

1я та 1б – диски, котрі неможливо зупинити!

Борона оснащена 4 рядами дисків, розміщених попарно на відстані 1000 мм один від одного. 68 дисків встановлені всередині одного ряду через кожні 50 см та розміщені в шаховому порядку зі зміщенням 25 см між двома 2 рядами. Загальний ефект від поєднання 4 рядів забезпечує необхідний компроміс між оброблюваним грунтом та універсальність агрегатів.

Гарантована продуктивність

Для забезпечення ще більш простого регулювання агрегатів та створення ефективного тягового зусилля, диски розміщені таким чином, щоб усувати будь які можливі ефекти бокового зміщення.

Унікальний в своєму роді!

За рахунок конструкції здвоєної пари наборів дисків, встановлених послідовно, борона ADMIRAL представляє собою нову концепцію агрегатів для мінімального обробітку грунту. Один прохід дозволяє ефективно подрібнювати та зміщувати рослинні залишки та землю. Ефективність по обробітку тяжких грунтів та більшої кількості рослинних залишків визначає унікальність ADMIRAL  в порівнянні з іншими агрегатами на ринку.

2 – глибина під контролем

В центальній частині встановлені 4 пари здвоєних коліс,  котрі використовуються для точного реагування на особливості перетину місцевості, для зберігання при цьому необхідну робочу глибину до 15 см.

 3 – призначена для роботи на високій швидкості

Задня частина оснащена зубчатою бороною (70см), розміщеною в 3 ряди, котра захвачує великий потік грунту та рівномірно її розподіляє.

4 – ущільнення поверхні

Задній коток згладжує та ущільнює поверхню, залишаючи за собою ідеально вирівняну поверхню.

 

Диск/ступиця/пружина

Динамічний профіль

Борона ADMIRAL оснащена злегка увігнутим диском діаметром 610мм, котрий постійно забезпечує ефективне розрізання будь якої поверхні.

Тестування на повну!

Для забезпечення максимальної продуктивності та надійності була розроблена так звана «С-подібна пружина» зі спеціальної високоміцної сталі. Ці пружини пройшли комплексні випробування в жорстких умовах експлуатації, що дозволило підвищити іхню стійкість до навантажень і гарантувати постійне повернення в вихідне положення.

«С-подібна пружина»: міцна але гнучка

Кожен диск оснащений пружинною стійкой, розробленою спеціально для забезпечення гнучкості та міцності. Ця спеціальна С-подібна пружина гарантує наявність великого кліренсу і вертикального переміщення (20 см), що дозволяє долати будь які перешкоди.

Повний захист

Кожен диск встановлено на спеціальних великих ступцях CULTI-HUB для забезпечення ще більшої надійності. Подвійний конічний підшипник занурений в масляну ванну та захищений від потрапляння води та бруду спеціальною системою ущільнення.

Проста та надійна

Робоча глибина набору дисків регулюється опорними колесами в центральній частині. Механічний запобіжник регулює межу ходу поршня та встановлює глибину в залежності від експлуатаційних вимог. Зручне регулювання за допомогою ручки, розміщеної в передній частині агрегата.

Регулювання крил та основного корпусу

Якщо робоча глибина відрізняється по всій робочій поверхні, необхідно відрегулювати висоту бокових коліс. Якщо робоча глибина крил менша, ніж центральної рами, потрібно використовувати механічну поперечну тягу для зменшення відхилень та переносу більшої ваги на зовнішню частину. Навпаки, якщо робоча глибина крил більша, ніж в центальної рами, потрібно розтягувати механічну поперечну тягу до тих пір, допоки машина не буде повністю збалансована.

Для будь яких робочих умов

Пружинна зубчата борона

Задню борону можна відрегулювати в декількох положеннях в залежності від параметрів грунту. В дуже складних умовах експлуатації (вологий грунт, велика кількість рослинних решток і т.д.) можна прибрати всю борону в положення 5

Тип грунту Кількість залишків Позиція
Твердий грунт Мало Поз. 2
Твердий грунт Багато Поз. 2
Сипучий грунт Мало Поз. 2
Сипучий грунт Багато Поз. 3
Вологий грунт Мало Поз. 2
Вологий грунт Багато Поз. 3

 

Задній коток

Задній каток можна встановити в 2 положення:

1 – робоче положення, котре, за рахунок пружини, створює тиск на грунт, що дорівнює 170 кг; використовується для досягнення рівномірного обробітку та вирівнювання.

2 – щоб підняти і не використовувати коток, запобігаючи, його засмічення на дуже вологому грунті, можна використати штифт.

Ножовий коток

Для більш ефективного обробітку грунту доступний задній ножовий коток, котрий поєднує в собі динамічний профіль та високу швидкість обертання, що значно збільшує руйнівний ефект.

Безпечне транспортування

Борона ADMIRAL складається з 3 складуваних елементів, її ширина в положенні для транспортування складає 4,30 м. 4 опорних колеса, а також дишло з амортизатом, забезпечує безпеку пересування по нерівній поверхні.

Галерея – Борона Gaspardo PRESTO причіпна