Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula

////Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula
Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula 2019-03-12T17:14:01+00:00

Диско-лаповий культиватор Gaspardo Dracula40
Завдяки комбінації передніх дисків, культиваторних лап, вирівнюючих дисків та заднього прикотуючого котка, культиватор DRACULA забезпечує роботу з будь-якими видами пожнивних решток, дає можливість контролювати ступінь ущільнення грунту, вирівнювати поверхню поля і вести ефективний та економічний обробіток грунту для подальшого висіву насіння. Застосовуючи такий культиватор, ви зможете працювати зі швидкістю 12 км/год, виконуючи як поверхневу (до 10 см глибиною), так і глибоку (до 30 см) культивацію. DRACULA створює оптимальні умови для підвищення врожайності та отримання додаткового прибутку!

Модель Dracula 40
Ширина захоплення, м 4
Кількість дисків, шт. 18
Діаметр дисків, мм 610
Кількість стійоклап, шт. 9
Ширина зубів, мм 80
Відстань між проходами лап, мм 490
Кліренс рами, мм 900
Перетин рами, мм 120х120
Діаметр котка, мм 600
Регулювання робочої глибини гідравлічне
Маса, кг 8 000
Потужність трактора, к. с. 320-360
MIN-MAX робоча глибина дисків, см 5-15
MIN-MAX робоча глибина зубів, см 5-30

Особливості диско-лапового культиватора DRACULA:
1. Подрібнення та перемішування.
Два ряди передніх дисків великого розміру подрібнюють рослинні рештки, підрізають коріння та перемішують з ґрунтом для швидкого перегнивання. Робоча глибина дисків може регулюватися гідравлічно на ходу. Переміщування решток із землею покращує аерацію поверхневого шару та пришвидшує прогрівання прохолодних ґрунтів для більш швидкої появи сходів.
2. Рихлення.
Середня секція DRACULA складається з трьох рядів культиваторних лап, спрямованих розбити ущільнений грунт, що сприяє аерації, обмежує в одну та вітряну ерозію, поліпшує накопичення та утримування вологи. Нахил лап був розрахований для забезпечення кращого проникнення навіть у надтвердий грунт, а великий кліренс рамі гарантує вільне проходження решток та землі без нагортання.
3. Вирівнювання.
Вирівнюючі задні диски та коток DRACULA усунуть будь-які нерівності, залишені останнім поруч культиваторних лап. Завдяки системі сайлентблоків забезпечується постійна робоча глибина дисків навіть на нерівній поверхні.

Галерея – Диско-лаповые борони (культиватори) Gaspardo Dracula