Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula

////Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula
Диско-лапові борони (культиватори) Gaspardo Dracula 2019-05-02T13:42:07+03:00

Завдяки комбінації передніх дисків, культиваторних лап, вирівнюючих дисків та заднього прикотуючого котка, культиватор DRACULA забезпечує роботу з будь-якими видами пожнивних решток, дає можливість контролювати ступінь ущільнення грунту, вирівнювати поверхню поля і вести ефективний та економічний обробіток грунту для подальшого висіву насіння. Застосовуючи такий культиватор, ви зможете працювати зі швидкістю 12 км/год, виконуючи як поверхневу (до 10 см глибиною), так і глибоку (до 30 см) культивацію. DRACULA створює оптимальні умови для підвищення врожайності та отримання додаткового прибутку.

Модель   430 630
Рама   Складувана Складувана
Потужність К.с. 320-400 500-600
Робоча ширина См 430 630
Транспортна ширина М 3 3
Робоча глибина См 0-30 0-30
Кількість зубів   9 13
Кількість/ діам. Дисків Мм 18/610 26/610
Вага Кг 8150 10500
Гідравлічні розподільники трактора Кількість пар 3 3

 

Майстер на всі руки!

DRACULA являє собою комбінований культиватор, що складається з трьох робочих секцій, які подрібнюють та заробляють рослинні рештки, проводячи процес рихлення більш глибоких шарів, вирівнювати та ущільнювати верхні шари грунту.  Можливість незалежного регулювання кожної секції та абсолютна універсальність застосування значить, що культиватор DRACULA легко адаптується до особливостей кожного учасника.

ОПТИМАЛЬНІ РІШЕННЯ В БУДЬ ЯКІЙ СИТУАЦІЇ

Вологий грунт восени

Зима-весна. Культиватор DRACULA можна використовувати для зароблення рослинних залишків та підготовки грунту для весняного посіву. Робоча глибина 30 см.

Сухий грунт з великою кількістю рослинних залишків

Літом. Підготовка грунту для посіву озимих культур. Незалежне керування секціями для обробітку на глибину 15-20 см.

В’язкий грунт з великою кількістю рослинних залишків

Восени. Культиватор DRACULA може використовуватися навіть при великій кількості рослинних залишків. Передня дискова борона має достатньо великий кліренс для проходження максимального потоку  рослинних залишків та грунту

МАКСИМАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Рома підвищеної міцності

Різноманітні робочі секції з’єднані міцною центральною рамою. Випробувана в найскладніших умовах роботи, вона може бути агрегатована з тракторами потужністю до 600 к.с. та здатна працювати на високій швидкості (близько 8-12 км/год)

Відмінна робота з будь яким трактором

Регульоване дишло дозволяє налаштувати висоту зчіпки в залежності від положення крюка на тракторі (40…90 см), забезпечуючи необхідне регулювання робочого рівня.

Подрібнення та перемішування

Два ряди передніх дисків подрібнюють рослинні рештки, підрізають коріння та перемішують з грунтом для забезпечення швидкого розкладання. Диски діаметром 610 мм дозволяють працювати на глибині до 15 см.

ДОТРИМУВАТИСЯ ТЕХНОЛОГІЇ СТАЛО ПРОСТІШЕ

Досягнення ідеальних налаштувань

Різноманітні робочі секції DRACULA можна регулювати незалежно одна від одної, тому завжди можна досягти потрібних параметрів. Чотири пари розподільників подвійної дії дозволяють  керувати налаштуваннями дискової борони робочої глибини культиваторних лап, висотою вирівнюючи дисків та тиском ущільнюючого котка прямо з кабіни трактора.

Рослинні залишки: ніяких проблем!

Агресивний кут атаки в поєднанні з дисками великого діаметру ідеально підходять для зароблення рослинних залишків.

Рихлення

Культиваторні лапи розміщені в 3 ряди, що б забезпечити вільний потік грунту та запобігти забивання під час обробітку залишків. Форма лап призначена для оптимального проникнення в грунт на глибину до 30 см.

Вирівнювання та повторне ущільнення

Задня секція вирівнює та повторно ущільнює грунт: ряд дисків діаметром 510 мм з системою амортизаторів Silent Block закриває борозни, залишені лапами, в той час як каток (діаметром 600 мм) повторно ущільнює грунт для виконання посіву.

DRACULA ТЕХНОЛОГІЯ ТА ЯКІСТЬ

Агресивний характер

За рахунок своїх дисків (діаметром 610 мм), котрі закріплюються на незалежних с-подібних пружинних стійках з великим ходом, борона DRACULA забезпечує чудову продуктивність з точки зору подрібнення та перемішування на самих твердих ділянках грунту, а також під час обробітку великої кількості рослинних залишків. Агресивний профіль диска посилює ріжучий ефект під час роботи з рослинними залишками , при цьому незмінно забезпечуючи неймовірну легкість прорізання грунту.

Ціль: скорочення частоти техобслуговування

Щоб забезпечити високу автономність роботи, два ряди дисків оснащені спеціальною високопродуктивною ступицею CULTI-HUB. Подвійний підшипник в масляній ванні надійно захищається системою ущільнень від попадання води, бруду та пилу. Смазка в масляній ванні забезпечує довготривалий термін служби виробу та не потребує регулярного обслуговування.

С-подібна пружина для забезпечення більш високої універсальності

Спеціальна С-подібна пружинна стійка була розроблена для забезпечення максимальної універсальності дискової борони, вражаючої глибини (хід 200 мм) та довготривалого терміну служби. Проста та відкрита форма запобігає забиванню грунтом та рослинними залишками.

Система No-stop для всіх типів грунту

Стандартна комплектація борони DRACULA включає в себе амортизатори для лап, котрі витримують удари об каміння та коріння, піднімається вверх коли тиск більше 700 кг. Подвійна пружинна конструкція нейтралізує вібрації та забезпечує лінійне стискання, котре обмежує відхилення лапи та повертає її на правильну роботу глибини після подолання перешкод.

Комбінована система для гарантовано якісної роботи

Ідеальне перекриття дисків великого діаметру та культиваторних лап забезпечує рівномірний обробіток по всій робочій ширині. Щоб досягти максимальної ефективності роботи, диски та лапи розміщуються на рівних відстанях – що дозволяє забезпечити високу якість обробітку грунту.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОТОК ДЛЯ БУДЬ ЯКИХ УМОВ РОБОТИ

Бездоганне вирівнювання

Щоб забезпечити правильне налаштування задньої секції, важливо відрегулювати глибину заднього катка (1),  а також висоту розміщення вирівнюючих дисків (2). Таким чином, можна отримати необхідну робочу глибину, а також вирівняти грунт, закрити борозни, які зробив культиватор.

Кільчастий ущільнюючий коток: чудовий результат за будь яких умов

Культиватор DRACULA оснащений кільчатим котком Packet (діаметр 600 мм), котрий використовується для ущільнення грунту. Даний коток дозволяє подрібнювати та ущільнювати  поверхневий шар грунту, залишаючи більш великі грудки в його нижньому шарі для оптимального розвитку кореневої системи. Цей тип посівного ложа являє собою оброблені та необроблені полоси котрі чергуються, які забезпечують високу універсальність на вологому грунті.

Транспортування по дорозі для моделей 430 та 630

Наявність складованої рами з двома крилами означає, що культиватор DRACULA при транспортуванні може складатися до 3 м (модель шириною 4,3 та 6,3 м). Широкі колеса по центру машини обмежують навантаження на навіску та знижують ущільнення поля.

Максимальна безпека в полі та під час транспортування

Щоб забезпечити безпеку під час руху а дорозі, культиватор DRACULA можна оснастити гідравлічною або пневматичною гальмівною системою. Коли агрегат не зчеплений з трактором, стоянкові гальма миттєво блокують колеса.

Галерея – Диско-лаповые борони (культиватори) Gaspardo Dracula